Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. jak cos to dajcie znac tylko wczesniej oczywiscie a nie na ostatnia chwile
  2. i co cisza w temacie?
  3. a co powiecie o tti 770 lub 880 i do tego antena midland 145 ??
  4. ja tez sie nie moge doczekac Undercovera ;] a takto to gram troche w Fife, wszystkie serie jak dotad i PES-a
  5. za 293 zl wylookalem ale nie wiem czy nie dozbierac i nie kupic troszke rozbudowanej z wieksza iloscia panstw np europy zachodniej jestem laikiem w temacie nawigacji i czy ktos mi moze powiedziec czy jak kupie ta Mio 200 PL np ta najprostsza to czy do niej moge wgrac sobie wlasnie wieksza ilosc panstw?? bo jesli tak to chyba biore ja
  6. a czy mial ktos doczynienia z http://www.tylkogps.pl/product.php/1,25/5347/MIO-Moov-200pl-z-MioMap-PL-Polska-.html ?? albo z NaviRoute ??
  7. Witam Was koledzy i kolezanki mam takie pytanie jakie nawigacje polecacie? kwota to 400-500 zl max i chodzi mi tylko o mape Polski zeby byla ok i zeby mozna bylo bez problemu zaktualizowac ja w kazdym momencie co powiecie o takim czyms? http://www.tylkogps.pl/product.php/1,25/5347/MIO-Moov-200pl-z-MioMap-PL-Polska-.html z gory dziekuje za odp pzdr Tobi_one[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 19:34_________________________________________________dzieki za odp
  8. ładna jak to B8 ;] kolorek modny aczkolwiek malo praktyczny no i felgi to musowo wieksze ja tez mysle o 18/19 cali...
  9. ja polecam www.exsite.pl i tam sa odcinki skazanego na smierc i nie tylko ogolnie prawie wszystko
  10. Tobi_one odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    ciekawe zmiany stylistyczne ten ostatni zderzeak od S3 najfajniejszy musze przyznac i fajnie komponuje sie z nakladkami na lusterka jak dla mnie to teraz tylko jakies wieksze felgi zapodac takie naprawde ladne i bedzie powodzenia w dalszych modach
  11. spoko nie ma sprawy a moze chcesz moje 16 stki ?? chyba ze masz takie same bo jesio nie widzialem Twojej furki
  12. to nie sa od R8 ale od S5 i to one mi sie podobaja chyba najbardziej no i moze jeszcze te MAM biale
  13. mam ten sam problem kolego fajne sa ori od s5 zobacz sobie np. na allegro a jaki rozmiar Cie interesuje?? tak w ogole to dodaj zdjecia swojego auta i wpisz co nieco o nim w Moja A4 P.S a ten temat to chyba powinien byc bardziej w felgi i opony niz w zawieszenie
  14. ile dales za te felgi 18" firmy Finichi ?? i gdzie je mozna dostac ?
  15. to nie sc... takze tak samo jak poprzednicy mowie stanowcze nie
  16. no tak ale to nie dla mnie ma byc to radyjko
  17. Witam! Otóż mam do was pytanko jak myślicie jakiej firmy jest najlepiej kupić radyjko CD/MP3? Kwota gdzieś tak 350 - 400zł ? Z góry dzięki za rady. wiem ze w waszych Audi raczej graja seryjne radyjka ale moze ktos zna sie w tym temacie i moze polecic cos naprawde dobrze grajacego za taka kase
  18. ja raczej nie dam rady w ta niedziele... ale dobrym miejscem jest parking pod lidlem na rogu ulic Rataja i Sobieskiego
  19. falken fk452 - bardzo dobre opony polecam
  20. szczerze powiem ze takie sobie
  21. no to czekamy jak bedzie jakas ladna Audi z klubu vs jakies inne autko :D tylko dajcie znac wczesniej zebym obejrzal tez
  22. zobaczymy za jakis czas moze troche stanieje jednak ten pakiet do B8 jak nie Caractere to ABT albo Rieger wybor jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.