Treść opublikowana przez T-żółw
-
B6(AVJ)1.8TQ BIEDNA SERIA ALE Z PRZYSZŁOŚCIĄ
najważniejsze już masz no i fajny silnik a resztę można dołożyć, bo faktycznie skromnie ktoś skonfigurował auto
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
ja też chyba pierwsze 5 lat kacetu przeczytałem ale po lekturze, nie mogłem odpuścić dwóch innych książek, klimaty warsiawskie są za***iste
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
gratuluje noweg auta hmm.... myślałem, że takie auta to własnie na tory i inne szaleństwa a nie do stania pod kocem w garażu
-
Gran Turismo 5
dzisiaj pierwszy raz ale na razie kiepsko mi idzie właśnie, Pablo, moicz pobiliście w ostatnich sezonowych 1:18 na torze TG SLS AMG?
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
turdzi zapytaj tych co mieli albo mają BMW u mnie nic nie wibruje i w tych egzemplarzach co miałem okazję jeździć nic nie wibrowało
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
przeczytaj te Boso, ale w ostrogach, Na marginesie życia, Pięć lat kacetu, tylko ostatnia jest o obozie ale wszystkie czyta się jednym tchem
-
Audi B4 1Z - RH ZW1 - us/japan - bixenon Q7
też tak myslę
-
E 61 530d Mpakiet facelift
gratuluje zacnego dresowozu ma wszystko co bym chciał
-
Seriale
White Collar fajny ale tylko 1 sezon widziałem The Killing w kolejce do oglądania na FoxLife HD leci teraz fajny jeszcze jest Life On Mars świetny klimat lat 70'
-
Seriale
super serial 4 sezon się zaczął polecam jeszcze z obecnie lecących na FoxHD: Breaking Bad, nauczyciel odkrywa, że ma raka i zaczyna produkować metamfetaminę, klimat niezły Sons Of Anarchy - losy gangu motocyklowego w USA, niektóre sceny naprawdę mocne Life, tylko 2 sezony - historia policjanta niesłusznie skazanego na długie więzienie, jego śledztwo w tej sprawie po wyjściu z pudła przy okazji innych wątków, fajną ma partnerkę zawsze Heroes - 4 sezony
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
karwa nie wyświetla się
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
na n RTL kanał 109 i nic nie trzeba płacić
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
hmm.....jak pornosa opłata to huuj, i tak nie zapłącę za coś, co po 10 sek może się skończyć , a fan boksu ze mnie żaden , cena biletu na ćwierćfinał EURO 2012 to jest dopiero koszt
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
fajna 3.0d i steptronic najlepsze połączenie
-
Prośba do wszystkich o podpis w petycji w sprawie cen leków i ich podwyżki
po przeczytaniu petycji, podpisałem.
-
F1, Rajdy i Motorsport
końcówka emocjonująca była Brawo Kuba!
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
delikatnie mówiąc kiepski pomysł z jedną dziurą pustą jeżdzić to tak jakby szczerbaty się do zdjęcia uśmiechał
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
foty
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
łooo matko, chyba trzeba byc ortodoksyjnym fanem audi, żeby porzucić 3.0 CR na rzecz "cudownego" 2.0 tdi nie mówię już o zmianie z AWD na FWD w dresowozie pewnie na runflatach jeździłeś , trzeba było na zwykłe opony zmienić. ....tak wiem, każdy ma swoje priorytety i potrzeby, miłej jazdy i gratuluje zakupu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no trejler wymiata
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
musi mieć nie ma Killzone 2 za 10 pln biorę
-
Gran Turismo 5
co się loguje to Pablo GT5 katuje gratuluję złota
-
[ALL B5] Audi S4
b. fajne S4 nowa fela robi oko
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
nagrywał filmik z działania czujnika deszczu i zmierzchu..o tym wówczas debata była
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu . Sprawdzę potem sprawdzę I hoooya. Idę o zakład, że nie sprawdziłeś. to przegrałes zakład bo nagrywał filmik tego samego dnia jak u niego byłem dlaczego nie wrzucił, tego nie wiem