Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. była jeszcze siostra ono i pies Kunia
  2. takna mikołajki kukiełkę oniaka coś jak KEN i BARBIE taką co moze sikać i jest z ubrankiem :mrgreen:
  3. Murzynku mam nadzieję, że to są koszulki polo :razz: a jutro jest jakiś spot..bo już spię :smile:
  4. bączka oczywiscie pozdrawiam serdecznie acha teraz jadę z obstawą żeńską na zlocik :razz:
  5. Norbi jak kupisz kolejne TDI i w automacie to ja się osobiści załamię taki zestaw to dobry na moja relaksacyjną jazdę po wawie polecam S, RS, EVO, STI i GT inne auta dobre tylko do pracy i z powrotem acha żonę wymienić, szmal odkopać
  6. stecik które wybrałeś :?:
  7. a niby gdzie tam mają używać :?: :roll: jak tam się jeżdzi tylko prosto
  8. na pewno to Kopernik nie żyje :razz: na tomboya Springera trzeba uważać..lubi biegi bez sprzęgła zmieniać i nie uznaje włączania kierunkowskazów :twisted: :mrgreen:
  9. :shock: chłopie mam nadzieję, że wiesz co napisałeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  10. napisze to co mało osób napisało..nie wiedzieć dlaczego :roll: i mało osób to w klubie ma...quattro a potem xenon więcej KM bose pdłokietnik i moze być dalej B5 ale np 2000/2001 lepsze dobrze wyposażone B5 niż bida B6 :razz:
  11. T-żółw odpowiedział(a) na platiniumm temat w Audi A4 B5
    dobrze widac nie marudź :razz: wybrał bym pierwszy
  12. tam to można jechać ale w ...3 karty zagrać :mrgreen: albo na rallycross widzę, że po nowym roku masowa zmiana fur sie szykuje :razz: dla mnie Springer jest OK może podjeżdzać na spota
  13. o co biega :?: ...bo niedospany jestem :razz:
  14. he he to po rozmowie z Tobą brachu go namówiłem no i czytając nasze forum
  15. już nie :razz: niedawno z pracy i zakupów sie przyturlałem od domku :roll: spotkaliśmy KICHOLA z rodzinką w Reducie nie ma jak Southern Comfort lub Teachers z lodem i colą na wieczór...tak od dwóch tygodni popijam...juz puste butle są
  16. no co ty :?: :razz: a to nie Rysiu z tonu spuscił troszkę :?: :roll:
  17. do studia Relax pędziłeś :?: he he dokładnie jak ciepło to tylko RÓŻ :mrgreen: to jest podstawowy element na spocie :razz:
  18. he eh całkiem możliwe :razz:
  19. chętnych to ja nie chcę :twisted: ja chciałbym chętne....
  20. fajny i ciekawy bo biały avant bez relingów z quattro i xenon :roll: acha i dajzel
  21. dziex za reklamę Łukaszku jak ktoś ma jeszcze siostrę lubiącą"lody" to zapraszam :razz: :mrgreen:
  22. plati dziex jeszcze raz za pomoc fura chodzi jak przeciąg :razz: po drodze objechałem 330d, 2.7T i AMG 3.6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wszystkie ze świateł i z rolowanego
  23. widziałem :razz: chyba dwie podwójnie wkleiłeś :roll: tommboy, prośba o zgranie na CD-R dzisiejszych fotek i tych z ostatniego spota - dzieki
  24. WAWA RULEZ dzisiaj mistrzostwo :!: a nie było 16 A4 na fotkach :roll: no 17 był Janek ale wcześniej pojechał więc na fotki sie nie załapał :roll: na fotkach policzymy klimaty za***iste..trzeba było na żywo zobaczyć
  25. Łukaszku leć juz pod kołderkę bo będzesz miał mokre sny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.