Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znowu F1 jest w porze lodzików
-
Gaz w A6 2.8 BiTurbo Q Tip Avant
masz nie z USA :razz: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120602856
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już jest ...na tym z ringami :mrgreen: sesja zółwiowa widzę :razz: acha mnie nic nie boli dzisiaj :shock: wczoraj prawa noga :roll: na 1000% biorę mój aparat nastęnym razem...takie ładne fotki
-
Mój Audik 2.0 130 KM ---> \m/
he he he niezłe czekam na komentarz właściciela :mrgreen: :mrgreen: X-Files jak rany :razz:
-
Tuning Optyczny
nie to żebym Tobie żle życzył ale całe szczęście że prawdopodobieństwo wygranej to 1:13 983 816 :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:?: :?: koncepacja fotki jest super ale musimy sprawić Ci nowy aparat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie będę podawał swojego czasu bo ...Lukaszkowi tochę masa poszła i nie będę go drażnił :mrgreen: no kolego platinuium, efekty dzwiękowe, fiu fiu zawiecha też git wyglada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i byliśmy na kartach :!: objechałm wszystkich na maxa :mrgreen: na piagio te ż na jednym kole dawałem :razz: kilku członków elity niestety brakowało dzisiaj ale był nowy kolega, któremu mamy nadzieję, podobało się
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
:mrgreen: pixel wrzuć do wątku na luzie tych kolesi z bmw :mrgreen: sorry za OT
-
moja a4
fiu fiu to "17 czy "18 :?: po fotkach nie potrafię stwierdzić [ Dodano: 2006-08-21, 20:16 ] jak dobrze widziałem na poprzednich fotkach to kolega w UK siedzi wie c na jutro może sie nie wyrobić :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najbardziej zarobiony to jest malinowy cyc :mrgreen: ten to ma tabakę non stop ono w końcu moc masz konkretną :razz: Łukaszek, poćiwiczył na bank bo...ostatni na mecie stawia krówkę i to nie byle jaką :mrgreen:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
fiu,fiu jak widać można sobie ze smakiem, delikatnie ztjuningować furkę brawo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fiu fiu :razz: :roll: to lepiej jak na spty będzesz "springerem" przyjeżdzał :mrgreen: chopaki opoiero wróciłem z lansu rowerowego...w mordę dawno tak nie zmokłem :!: :!: ale świnek było na lodach , co nie ono :razz:
-
CHIPTUNING 100@113KM
jak widzę to nikt nie ma na forum ani 1.6 ani 18 N/A po takim tjuningu więc nie wiadomo czy coś mozna odczuć czy nie :razz: w 1.8 N/A 125KM podają zmianę na :arrow: 144 KM i ponad 20Nm wiecej...może jednak cos czuć :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bardzo chętnie czekam na jakieś info :!:
-
Tiptronic a multitronic
DSG :arrow: http://www.audi.pl/modele/technologia/78
-
SPALANIE 10 l/100 pomocy
mały OT: :shock: to po co klima jak nie uzywać jej w upały i letnie deszczowe dni kiedy szyby paruja na potęgę :?: :?: do lansu :?: ja mam furę z klima po to żeby tej klimy uzywać a nie mieć wzrost spalania wliczyłem sobie w eksploatację wybierajac auto z klimą....wiec gadanie mam i nie używam bo wiecej pali to dla mnie jest !#%#% :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znakiem rozpoznawczym jest jeden z kolegów ubrany w.....różowe polo
-
B8
fajnE ale jakbyście przeczytali ten artykuł po naszemu to było powiedziene, że to jest A4 B8 sportback, avant inaczej wyglada :razz: acha jeszcze tłumaczyli dlaczego jest i avant i sportback.....ale nie chce mi sie pisać :razz: fajne silnik: 3.0Tdi 238 KM :!: 3.2 265 KM :!: 2.0T 211 KM
-
Tiptronic a multitronic
wez mnie na forum publicznym nie wk... :mrgreen: wstydź sie Norbi :twisted: byłem tylko przez telefon gadałem :mrgreen: Norbi jakby to nie pisał mój rodzony brat to....może bym nie uwierzył ale Rob też potwierdził takie spalanie :smile: [ Dodano: 2006-08-16, 21:37 ] 1.8T jest OK nie cfaniakuj bo liścia :twisted: po przyjeżdzie zaliczysz :mrgreen:
-
JAKIE FELE ?
już ktoś to powiedział ale pierwsze nie są takie złe, jak bym na zimę zostawił :!: drugie nie podobaja mi się :neutral: dopóki nie otworzyłem fotek to chciałem sugerować sprzedaż 1 i 2 a tak tylko 2 :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skąd opcja gokartowa :?: pierwszy słyszę :razz: jak będzie kart cięższy to bedzie sie lepiej nawierzchni trzymał :mrgreen:
-
Co to jest za drążek??
masz na myśłi rozpórkę :?: czerwone na fotce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na razie nic nie wskazuje na to, zeby nie było - obserwuj wątek
-
Tuning Optyczny
nie mam zamiaru pisać epistoły, jak co poniektórzy koledzy by sobie życzyli :mrgreen: ale dla mnie to auto to żenada :!: