Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. T-żółw odpowiedział(a) na Strahd temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładne A4, napęd super , fele za***iste, skórka fajna, kiera jak moja i najfajniejsza jaka jest do B5 nawet "drzewa" nie zauważyłem :mrgreen:
  2. a co , majtki pełne były :?: :mrgreen: :mrgreen: ja sie raz bujnąłem i wiecej jako pasażer to....dziękuję wolę samodzielnie kierować :razz:
  3. tak jak model męski :mrgreen: :mrgreen: miło było poznać mowe osoby: Norbi + płeć piękna oraz Kamill - fajne fotki, szybko wrzucone :!: cholera dopiero o 23 wróciłem, zasiedziałem sie w knajpie u adamooo na kotlecie :mrgreen:
  4. o szczegóły podpytaj Kunia, np na pw
  5. Lukas 23 ja niestety nie kręce sie tam wogóle w tamtych okolicach na pewno z kimś się zabierzesz :smile:
  6. ja nic nie ustawiałęm ...mam zwykłe Valeo lampy Kunio ma soczewki i adamooo ale adamooo jeszcze nie założył :razz: z pytaniami o regulację wal do Kunia he he tak własnie Kunia lampki świeciły, jakby były przepalone :roll:
  7. ja do H4 zapodałem Philips Blue Vision i jestem zadowolony, w miare białe światło, nie niebieskie czy jakiś inne filoletowe wynalazki...no moze pod jakimś kątem widać niebieskawą poswiatę ale na drog pada w miarę białe światło :!: poprzednie zwykłe żarówki troszkę lepsze od świeczek były
  8. poniewaz porównywaliśmy do moich blue vision Philips'a to moje jak xenon świeciły a Kunia jak światła postojowe :shock: po prostu bardzo słabo..jak świeczki :???: niestety nie robiliśmy fotek, może jutro coś sie strzeli :?:
  9. będziesz w knajpie :?: do której :?: to jak ze spota będę wracał to na kotleta wpadnę :mrgreen: ono wpadamy na kotleta do adamooo :?:
  10. zapodasz chłopaku na jutro ofisa :?: :mrgreen:
  11. fiu fiu moze nie poznamy chłopaka :?: :mrgreen: :mrgreen: Łukasz dużo tych hamburegerów jadłes :?: :razz: chłopaki potrzebuje MS Office XP, mam ktoś i mógłby podrzucić na jutro :?:
  12. Łukasz przywiozłeś prezenty :?: :?: :mrgreen: jak nie to nie dostaniesz od adamooo pierogów na spocie :razz: he he nie ma jak stary skład Panowie, no oprócz Poźka ale Kichol i Kunio są w zastępstwie :smile:
  13. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    zapodaj jeszcze cenę i będzię git :mrgreen: :twisted:
  14. fiu fiu, to ze stałgo skłądu tylko poźka brakuje do kompletu :twisted: bartte już się martwiliśmy o Ciebie
  15. dokładnie jak ono napisał klub A4 to nie AKP :razz: nie jestem duchowo zwiazany z tym klubem...przepraszam ramki AKP mam :razz: A4 klub bardziej mi pasuje pod kątem mojej obecnej fury
  16. extra tomboy :?: , mam nadzieję, że do zobaczenia we wtorek tam gdzie zwykle :?:
  17. Wyjeżdżając na krucjatę, Artur (król, ten od okrągłego stołu) postanowił sprawić swej żonie pas cnoty. Poszedł tedy do kowala, a ten zaoferował mu najnowszy krzyk mody - pas z gilotynką! Kupił więc go Artur, żonie założył, kluczyk zabrał i pojechał na krucjatę. Wrócił po kilku latach, no i oczywiście zechciał sprawdzić, czy aby jego wierni rycerze nie okazali się wiarołomcami i nie próbowali uwieść jego pięknej Ginewry. Ustawił ich w rzędzie i kazał spuścić spodnie. Król doznał szoku: 11 rycerzy miało równiutko przycięte ptaszki. Z jednym wyjątkiem - Lancelot z dumą prezentował nienaruszone przyrodzenie. Moi wspaniali rycerze okazali się bandą hołoty! Na nikogo nie można liczyć, nikomu nie można zaufać! Jeno Ty, wierny Lancelocie, mi się ostałeś... - biada Artur i spogląda wyczekująco na Lancelota, by ten coś powiedział. Ale Lancelot milczał... :mrgreen:
  18. :mrgreen: i z obcasa w reflektor :razz:
  19. eee tam dziwne, mamy z ono blisko na lody to i z rana spota walneliśmy :mrgreen: wczoraj i dzisiaj mieliśmy spota na lodach :razz: to były lokalne spontaniczne spoty :smile: stała ekipa ma tel do siebie to o każdej porze mozna spota machnąć normalne spoty są we wtorki ok 19 na Torwarze
  20. jak dla mnie jest spoko a newt super :!: zaklepywać szybko miejscówkę :!: dawać namiary gdzie, komu i ile wpłacać koszulki byłyby miłym akcentem ale cienko to widze...ja niestety nie mam czasu na takie rzeczy
  21. ]bylibyśmy bardzo zobowiązani
  22. moja czarna pantera...Tośka :twisted: :mrgreen:
  23. nie wszyscy mają przyjemność dzisiaj pracować albo mieć nalot teściowej, prawda KICHOL :mrgreen: :mrgreen: podjechć zawsze można, szczególnie jak ma się po drodze do domu :smile:
  24. dzięki Łukasz, ja czekam na posta 666 :twisted: Ty za 1000 stwiasz mega krowę :mrgreen: raczej do kolegi piurko2, wartałoby sie zgłisic w sprawie miejscówki, co nie ono :?:
  25. jak ktoś ciekawy ...ja dałem trzecie NIE :razz: :mrgreen: poziek, na fotce średnio mi leżą ale jak widziałeś na żywo i są OK, to bierz...jak wrócisz i zobaczę na spocie i bedą ładne...odszczekam swoje NIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.