Treść opublikowana przez T-żółw
-
Moje A4
bardzo ładne A4, napęd super , fele za***iste, skórka fajna, kiera jak moja i najfajniejsza jaka jest do B5 nawet "drzewa" nie zauważyłem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co , majtki pełne były :?: :mrgreen: :mrgreen: ja sie raz bujnąłem i wiecej jako pasażer to....dziękuję wolę samodzielnie kierować :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak jak model męski :mrgreen: :mrgreen: miło było poznać mowe osoby: Norbi + płeć piękna oraz Kamill - fajne fotki, szybko wrzucone :!: cholera dopiero o 23 wróciłem, zasiedziałem sie w knajpie u adamooo na kotlecie :mrgreen:
-
Jakie reflektory?
o szczegóły podpytaj Kunia, np na pw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas 23 ja niestety nie kręce sie tam wogóle w tamtych okolicach na pewno z kimś się zabierzesz :smile:
-
Jakie reflektory?
ja nic nie ustawiałęm ...mam zwykłe Valeo lampy Kunio ma soczewki i adamooo ale adamooo jeszcze nie założył :razz: z pytaniami o regulację wal do Kunia he he tak własnie Kunia lampki świeciły, jakby były przepalone :roll:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja do H4 zapodałem Philips Blue Vision i jestem zadowolony, w miare białe światło, nie niebieskie czy jakiś inne filoletowe wynalazki...no moze pod jakimś kątem widać niebieskawą poswiatę ale na drog pada w miarę białe światło :!: poprzednie zwykłe żarówki troszkę lepsze od świeczek były
-
Jakie reflektory?
poniewaz porównywaliśmy do moich blue vision Philips'a to moje jak xenon świeciły a Kunia jak światła postojowe :shock: po prostu bardzo słabo..jak świeczki :???: niestety nie robiliśmy fotek, może jutro coś sie strzeli :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będziesz w knajpie :?: do której :?: to jak ze spota będę wracał to na kotleta wpadnę :mrgreen: ono wpadamy na kotleta do adamooo :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapodasz chłopaku na jutro ofisa :?: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fiu fiu moze nie poznamy chłopaka :?: :mrgreen: :mrgreen: Łukasz dużo tych hamburegerów jadłes :?: :razz: chłopaki potrzebuje MS Office XP, mam ktoś i mógłby podrzucić na jutro :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz przywiozłeś prezenty :?: :?: :mrgreen: jak nie to nie dostaniesz od adamooo pierogów na spocie :razz: he he nie ma jak stary skład Panowie, no oprócz Poźka ale Kichol i Kunio są w zastępstwie :smile:
-
[ALL] Cofanie licznika
zapodaj jeszcze cenę i będzię git :mrgreen: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fiu fiu, to ze stałgo skłądu tylko poźka brakuje do kompletu :twisted: bartte już się martwiliśmy o Ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie jak ono napisał klub A4 to nie AKP :razz: nie jestem duchowo zwiazany z tym klubem...przepraszam ramki AKP mam :razz: A4 klub bardziej mi pasuje pod kątem mojej obecnej fury
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
extra tomboy :?: , mam nadzieję, że do zobaczenia we wtorek tam gdzie zwykle :?:
-
Strefa Śmiechu
Wyjeżdżając na krucjatę, Artur (król, ten od okrągłego stołu) postanowił sprawić swej żonie pas cnoty. Poszedł tedy do kowala, a ten zaoferował mu najnowszy krzyk mody - pas z gilotynką! Kupił więc go Artur, żonie założył, kluczyk zabrał i pojechał na krucjatę. Wrócił po kilku latach, no i oczywiście zechciał sprawdzić, czy aby jego wierni rycerze nie okazali się wiarołomcami i nie próbowali uwieść jego pięknej Ginewry. Ustawił ich w rzędzie i kazał spuścić spodnie. Król doznał szoku: 11 rycerzy miało równiutko przycięte ptaszki. Z jednym wyjątkiem - Lancelot z dumą prezentował nienaruszone przyrodzenie. Moi wspaniali rycerze okazali się bandą hołoty! Na nikogo nie można liczyć, nikomu nie można zaufać! Jeno Ty, wierny Lancelocie, mi się ostałeś... - biada Artur i spogląda wyczekująco na Lancelota, by ten coś powiedział. Ale Lancelot milczał... :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: i z obcasa w reflektor :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee tam dziwne, mamy z ono blisko na lody to i z rana spota walneliśmy :mrgreen: wczoraj i dzisiaj mieliśmy spota na lodach :razz: to były lokalne spontaniczne spoty :smile: stała ekipa ma tel do siebie to o każdej porze mozna spota machnąć normalne spoty są we wtorki ok 19 na Torwarze
-
Zlot Mazury Lipiec
jak dla mnie jest spoko a newt super :!: zaklepywać szybko miejscówkę :!: dawać namiary gdzie, komu i ile wpłacać koszulki byłyby miłym akcentem ale cienko to widze...ja niestety nie mam czasu na takie rzeczy
-
Zlot Mazury Lipiec
]bylibyśmy bardzo zobowiązani
-
Nasza zwierzyna :) Psy koty chomiki świnie morskie itd itp
moja czarna pantera...Tośka :twisted: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wszyscy mają przyjemność dzisiaj pracować albo mieć nalot teściowej, prawda KICHOL :mrgreen: :mrgreen: podjechć zawsze można, szczególnie jak ma się po drodze do domu :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki Łukasz, ja czekam na posta 666 :twisted: Ty za 1000 stwiasz mega krowę :mrgreen: raczej do kolegi piurko2, wartałoby sie zgłisic w sprawie miejscówki, co nie ono :?:
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
jak ktoś ciekawy ...ja dałem trzecie NIE :razz: :mrgreen: poziek, na fotce średnio mi leżą ale jak widziałeś na żywo i są OK, to bierz...jak wrócisz i zobaczę na spocie i bedą ładne...odszczekam swoje NIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: