Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. poziek, szkoda, że się nie załapałeś na fotki już widzę, ze sie jednak załapałeś nie było wcześniej wszystkich fotek
  2. co Wy wiecie o spalaniu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mój komputer nie kłamie :razz:
  3. Łukasz jak tam fotki, wywołałeś, czy jeseszcze w ciemni :?: :?: :mrgreen:
  4. wpadnij kiedyś do Wawy jak mamy spota a bartte na pewno z chęcią Cie przewiezie
  5. jeszcze ono odgrażał sie, że będzie startował...z bagietkami w bagażniku i fotelikiem z tyłu :mrgreen: :razz: jak nie będzie lało, bo coś przebąkują w TV i radio to jestem 01.05.06 na 100%
  6. kolegę zapraszam na początku do NEWBIE, warto zaprezentować się szerszemu gronu, jak są fotki, można wkleić, potem do poszukania w naszych odpowiedziach a na końcu do zadawania pytań :razz: było już wałkowane...spalanie w normie, chociaz jak w swoim notuje średnio 10 - 10,5 l/100 km...acha mój nie jest po żadnym tjuningu :mrgreen:
  7. chyba już sie znalazł :razz: Łukasz gratuluje wizy:) Poźka porady przydały się :mrgreen:
  8. IMO chromy na srebrnym nie wyglądają jakoś specjalnie, słabo są widoczne w przeciwieństwie do ciemnych kolorów masz ładny samochód...nie psuj go
  9. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    powiele pytanie fele lux malina :!: :!: napisy jap, IMO nie pasują do Audi :roll:
  10. Kto nie wybacza pomyłek? - Kobiety i Tetris na 19 levelu Baco, a umiecie powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" ? - A co mom nie umieć ! - No to mówcie. - Robok burcy w trowie. Dwa rekiny zauważyły łebka na desce windsurfingowej. Jeden mówi do drugiego - O. I to jest obsługa. Ładnie podane, na tacy, z serwetką... Dziadku, dziadku, a kiedy pierwszy raz się kochałeś? - Na wojnie, wnusiu... - A jak, a z kim? - Jak to z kim... Na wojnie się nie wybiera... Dwóch starszawych jegomościów gawędzi o seksie: - Nadal mogę dwukrotnie!!! - A który raz sprawia ci największą przyjemność? - Myślę, że ten zimą. :mrgreen:
  11. też dotarłem do domku...za ono jechałem do poniatoszczaka a potem ogień i na wał :twisted: teraz spoóżniona kolacja i browar :mrgreen: fajnie było i miło, że pojawił sie nowy kolega SLOVIAN :smile: Poziek a Ty jeszcze dajesz z Bartte w rurę :?: :razz:
  12. OT=Off Topic czyli po naszemu poza tematem teraz ja zrobie OT a może Wy bliźniaki jakies :?: :mrgreen: teraz to na czasie :razz: :mrgreen:
  13. ja będę na 100%..u dentysty dzisiaj byłem :mrgreen: Łukasz o Ty co...stanu stojącego nie lubisz :?: :shock: :razz: :mrgreen:
  14. jasne :!: bardziej mi chodziło o Wasze współzawodnictwo :razz: tutaj nie paplamy o takich rzeczach, jak ktoś jest zainteresowany to tylko na spocie po pozytywnej weryfikacji :razz: :mrgreen:
  15. może skrobnij coś w skrócie co sie działo zanim zobaczymy sie we wtorek
  16. dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18 te, które ma wojtas -audi bardziej mi leżą ale najbardziej te, które bratpit wkleił :razz:
  17. fajna a fotki przejrzałem już na AKP, rozumiem, że tu takie same wrzuciłeś, czy dla klubu jakiś exclusive jest :?: avant-ów u nas miliony :mrgreen:
  18. T-żółw odpowiedział(a) na JurekTCS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajny, aż mi sie w oczach przewraca bo już nie pamiętam, który srebrny avant tdi jest czyj :?: ma chromowane relingi a nie ma na około szybek :?:
  19. Hugo... tak z rana włochate myśli masz :?: :mrgreen: klarując sprawę całą... umycie :razz: [ Dodano: 2006-04-19, 21:14 ] chciałem zapytać o komfort jazdy ale...ja mam takie zimówki..i już wiem
  20. ładna fura :!: naprawdę ładna :!: opony zimowe czy taki wysoki profil letnich :?: ps szkoda, że nie przeleciałeś gumowych dywaników pod nogi, sam to ostatnio przerabiałem :mrgreen: :razz:
  21. to jak giełda na Żeraniu :mrgreen: :razz: chyba dopiero 25.04 sie pojawię
  22. faktycznie już nie allroad :shock: :razz: ładnie fele wyglądają :!: ile razy już je czysciłeś :?:
  23. :mrgreen: co prawda Łukasz już wytłumaczył ale to ono zapodał tekst z krową
  24. :mrgreen: ;
  25. bartte widzę, ze wziałeś sie poważnie za robotę, poziek też nie zzasyppuje gruszek w popiele...no coż wyścig zbrojeń trwa :mrgreen: :razz: tomboy, obstawiam, że krowę zrobimy po Twoim powrocie, tylko szkoda, ze poziek będzie nieobecny...cieleśnie przynajmniej :neutral:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.