Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. lag wystąpił dosłownie RAZ ale zrywane sesje to gdzieś wyczytałem, że mam 73% z rozegranych rozgrywek ukończonych w 100%, więc 27% poszło się j...ć no i statystyki gorsze przez to [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________ Pablo mam połowe mniejszą prędkość tzn 1Mb/s i lag wystąpił tylko RAZ na 75 godz online w BF3
  2. byłem w podróży poślubnej warto wypożyczyć kabrio i pojezdzic po górach, super traski i widoki, jazda powyżej pułapu chmur odlot jest fajny tor kartingowy, niestety zabrakło czasu na przejażdżkę http://grancanaria.grankarting.com/en/pistas.html
  3. sprawdzałem też nieaktywne i NAT jest typ3, czyli zgodnie z zamieszczonym info możliwe problemy z połączeniami w grach i trzeba poczytać podręcznik online, jutro obadam co i jak
  4. pszech gratuluje jakbym nie łoił w BF3 to pewnie też bym się za to zabrał, a tak na razie najnowszego apdejta do GT5 zasysam
  5. spalanie jak na 231 KM spoko 330i chwalą za rozsądne spalanie w stosunku do mocy i osiągów
  6. karwa to dziwne bo słyszę ludzi jak gadają, to dlaczego my się nie słyszymy Upnp? co to ? bo nie chce mi sie googlowac o godz 18 nie gram bo dzieciak sie plącze po mieszkaniu , chyba, że go nie ma jak dziś to dawałem misję z heli szybko zakończyliśmy drugi medal wpadł a do trzeciego brakuje tylko 3 zwyciestw w podboju
  7. a ja nie chcę po fuzji cen z C+ w N odpowiada mi oferta N, wolę mniej kanałów SD ale wiecej HD i to te które najczesciej ogladam a nie 70 czy 90 zbędnych w SD jak miałem kilka lat w C+ umowa do marca, zobaczymy jaka oferta będzie
  8. Nosfer na coopie ja ciebie ne esłyszałem, czasami swoje echo tylko
  9. T-żółw odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    ciekawa koncepcja ostatniego filmiku no i widać na nim kilka znajomych twarzy z kartów
  10. gratuluje niech zdrowo rośnie kolejny gracz PS
  11. pierwszy słyszę ok już coś poczytałem w necie i faktycznie rozważają taką opcję w n jest Liga Mistrzów w HD na wyłączność i najwięcej kanałów HD
  12. fan avensisa? nowszy na drugim planie fajna, podobno fabryczny sprzęt fajnie gra? jest xenon?
  13. niestety nie trochę się opuściłem w GT5 bo w BF3 zapodaję ale sezonowe staram się robić i fury kupuję bo do 1000 jeszcze mi brakuje
  14. http://www.gtplanet.net/next-gran-turismo-5-update-new-dlc-coming-december-20th/ nowy apdejt i Toyota 86 za frii
  15. z takim podejściem to bym sobie darował zakupy...jakiekolwiek n najwięcej kanałów HD za dobrą cenę ...tylko jeszcze nie wiem czy dziady już mnie okradają i coś kombinują, będę czujny
  16. dopiero teraz przeczytałem więc ewentualnie jutro bo w piątek nie muszę wstawać karwa wczoraj to mi cały czas coś się ruchy rwały, biegłem i się sam cofałem i nie mogłem celować porządnie ale dzisiaj było OK jada czołgiem była konkret
  17. Nosfer w czołgu mieliśmy headsety, ale słychać siebie nawzajem tylko przy coopie czy przy innych grach również ja lubię Bazar, którego na początku nie cierpiałem i uwielbiam Metro i Sekwanę
  18. z klubowych graczy na PS3, tych co mam dodanych, lepszy tylko błysk777 mi latanie na razie słabo idzie, przeważnie się rozbijam
  19. bylem kiedyś na tym w kinie :shocked: :shocked: karwa Panowie co to za zwroty? tak uczą teraz w szkole? tak się teraz mówi, jakiś slang? czy taka moda? bo na bieżąco nie jestem wg M.Malinowskiego to "...zwroty te zawierają wewnętrzną sprzeczność i nie można ich traktować jako oksymoronów (jak np. zimne ognie, gorzkie szczęście, młody starzec). Przecież rozczarować się to tyle, co ‘zawieść się na kimś, na czymś; doznać uczucia zawodu z powodu tego, że coś się nie spełniło, że jest gorzej, niż można się było spodziewać; że nie spełniły się marzenia itp.’, a słowa mile, pozytywnie odnoszą się do czegoś odczuwanego jako przyjemne, miłe, dobre, co sprawia nam zadowolenie, co cieszy’." "...trzeba chyba zrezygnować z połączeń słów raczej się wykluczających mile i rozczarować się oraz mile i rozczarowany. O wiele lepiej (i bezpieczniej) mówić i pisać: jestem mile zaskoczony, mile mnie to zaskoczyło, gdyż zaskoczenie bywa czasem miłe, przyjemne, radosne. Oczywiście nic nie da się zarzucić konstrukcjom być niemile zaskoczonym albo niemile mnie to zaskoczyło…" sorry za wykład
  20. no gałka robi robotę wyraźna zmiana osłona też ale to radyjo z boku to karwa jakbyś ambulansem albo taryfą jeździł....a fuj
  21. karwa wczoraj zdobyłem pierwszy medal
  22. "Witam! Piekny auto... gdzie w polsce?" uwielbiam takie pytania...jak wół w temacie, że z Wawy bo na blachach to nie muszą się znać
  23. Nosfer mam słuchawkę Logitech do coopa
  24. super auto, nic bym nie zmieniał silnik, fela, kolor, mpak choruje na takie auto weekendowe
  25. SAMOCHÓD POSIADA URZĘDOWY, HOLENDERSKI CERTYFIKAT NA ORYGINALNY PRZEBIEG I STAN TECHNICZNY. TYLKO U NAS NIE UKRYWAMY PRAWDZIWEGO PRZEBIEGU I POCHODZENIA AUTA. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.