Treść opublikowana przez piozar11
-
[B5 ADR] problem zprzełączeniem sie z PB na LPG
moim zdaniem masz złe nastawy nakładania tj,przejścia benzyna/gaz
-
Odcięcie pompy paliwa po przełaczeniu na LPG
ja tak zrobiłem i pojawiły sie kłopoty z paleniem rano odpalił i zgasł i tak 2 razy jeszcze,teraz mam oryginalnie i pali jak nowy
-
[B5 AFN] Potrzebne schematy budowy skrzyni automatycznej 4-ro biegowej
cześć stary a co sie dzieje z tą skrzynią??
-
Zegary z Fis-em
witam,ja mam podobny problem mam A4 1.8 ADR 1996 rok w automacie przerobione z anglika tj.po przekładce kupiłem wiele części właśnie do przekładki z 1999 roku sporo dopasowałem i działa dobrze został mi licznik z pełnym fisem a stary nie ma fis jak myślicie zadziała??? proszę o podpowiedzi z góry dziekuję.
-
[B5 ADR] Zimy parownik Stag 300
eee... ja mam Staga sam go zakładałem i przełącza się przy 15 stopniach ale to lata praktyki :D Co Twoja wypowiedź wnosi do tematu?
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
w Stag-300 możecie max zmniejszyć temp.przejścia na gaz do 15 stopni ale im wyższa temp.to przejście łagodniejsze
-
[B5 AFN] Lampka kontrolna od swiatel
ta kontrolka nie jest aktywna w A4
-
Elektryka przy przekładaniu anglika!jakieś problemy?jak byś się za to wzią?help!
ja zostawiłem oryginalną
-
[B5 AHU] Czy ktoś wie jak zdjąć kratkę nawiewu?
tak jest przykręcana od spodu i tu juz masz wiekszy wysiłek ale polak wszystko potrafi więc do dzieła :th:
-
[ALL B5] Pulpit sterowania klimą - co i jak działa ?
mogę przełożyc panel sterowania klima z 1999r do 1996r będzie to działało??
-
[B5 AHU] Czy ktoś wie jak zdjąć kratkę nawiewu?
środkowa jest w calości i wychodzi tak jak te z boku a ta co na przednią szybę to już gorzej bo jest przykręcana przerabiałem ten temat
-
[A4 B5 1.8 ADR] problem z LANDI RENZO IGSystem
na początek przemyj przepustnicę i na nowo trzeba będzie zaadoptować Vagiem
-
Auta angielskie i europejskie...różnice
zgadza sie co oryginał to oryginał
-
Auta angielskie i europejskie...różnice
trochę nadkola nie pasują ale idzie dopasować
-
[B5 Avant 99'] Jak rozebrać tylne oparcie aby wymienić pas?
powyciągaj zagłówki póżniej tulejki zagłowków i odkręć śrubki na dole przed rwaniem tulejek
-
Problem z ASB
mam już rozebraną skrzynię i mam przypalone tarczki na wszystkich biegach więc czeka mnie spory wydatek olej czuć że się slizgały a mogłem jeżdzići nie wymieniać oleju,a prawda to że były 4 biegowe skrzynie ASB z nadbiegiem w 1998 roku?
-
Problem z ASB
Słuchajcie jak jade swoja niunią to jest tak czuję ze z 1;2;3 zmienia dobrze biegi jak zmieni mi na 4 to po chwili puszcza i nie ciągnie i czuje że sie ślizga miał ktoś taki obiaw u siebie???
-
Na wysokich obrotch jakby sie zatykało??? pomóżcie!!
moze katalizator Ci padł miałeś zapewne ostrzeżenie, że temat jest stary, ale i tak napisałeś. Zauważyłeś, że pisałeś do tematu który ma już blisko rok !?
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
nie wiem czy za póżno wiesz jak to w sprowadzonym nie wiadomo.Po wymianie w czasie jazdy na 4 biegu odpuszcza mi tj.rosną obroty a nie jedzie [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 15:05 _________________________________________________Ci od ASB mają zdania podzielone sam już nie wiem wiem tyle że muszę to zrobić bo zajeżdżę skrzynię
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
ja zmieniłem olej i teraz żałuję
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
ja w swoim wymieniłem olej i teraz 4 odpina mi sie w czasie jazdy
-
[AEB 1,8T] czy założył ktoś instalacje STAG 300 ?
zgadzam sie stag-300 jest lepszy
-
[AEB 1,8T] czy założył ktoś instalacje STAG 300 ?
do turbo lepsza byłaby 300
-
[B5 2.6] Podczas przelaczania na gaz szarpie...
moim zdaniem zmienili czas nakładania benzyna/gaz
-
[AEB 1,8T] czy założył ktoś instalacje STAG 300 ?
ja mam w 1.8 125KM i chodzi mi bez zarzutu taką samą montowałem do V8 i też nie ma problemów jest łatwa w montażu i wmiarę tania