Treść opublikowana przez marewel
-
Koniec PZPN ??
Quede kiedyś miałem o Lacie dobre zdanie - teraz tak mu kasa do banki uderzyła ze hey. Stal się bezczelny bardziej niż Listkiewicz mam nadzieje ze jak dostanie wyrok to długi i bez zawiasów.
-
[INNE] Audi A2 problem z uruchomieniem po dłuższym postoju.
Pod autem na filtrze paliwa masz zaworek dokladnie taki sam jak w 2.5tdi tez często sie zawiesza i puszcza paliwo.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Panowie odbije od tematu. Właśnie skonczylem singleplayer,muszę przyznać ze gra ma multum błędów.Nie chce mi się wymieniać teraz ale w przypadku tej gry jak i fify EA zamiast skupić się na dopracowaniu gry wydala multum kasy na reklamę.
-
[ALL B6] Numer Popychaczy zaworów 1.9 TDI PD AWX AVF AVB
420 0209 10 lub EVR265403 sa koloru czarnego możesz zamontować i tez AFN ale ich żywotność jest znacznie krótsza.
-
[B5 AVG] Koło pasowe alternatora.
W IC maja tego ruvila EVR55451
-
Last FM czy ktoś używa ?
http://www.lastfm.pl/user/MarEvil
-
[INNE] Pytanie od czego jest ta głowica...?
Audi vw 1.4/1.6 16V
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
majzel_majki właśnie tak jest jak napisałeś. Śrubka i honda to nie wiem do czego to ma nawiązać.
-
[B5 AFN] Dziwny problem po założeniu 216-tek, prośba o pomoc w znalezieniu problemu.
Na 216 powinna być duza różnica w osiągach nawet bez korekty programu czy przestawiania czegokolwiek. Pompiarz coś skopał licz się z tym.
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
Wystarczyło by wymienić olej ze 4 razy na 4 tys silnik sam by się oczyścił,w dyszlu nie robi się taki twardy nagar jak w benzynie.
-
[INNE] Jaki płyn chłodzacy do BMW320d 136KM z 1999r???
Zielony czerwony zółty to i tak bez-krzemianowy,kazda marka barwi na inny kolor w fiacie jest paraflu chyba zielony.
-
[INNE] Jaki płyn chłodzacy do BMW320d 136KM z 1999r???
Jakie auto masz zawsze lej G12 czyli bez-krzemianowy.
-
Jaka wódka na wesele ?
Krupnik najlepsza wódka sklepowa. Lepszy będzie tylko swojski bimber.U szwagra na weselu poszło 15L mojego wyrobu a wódki jakoś niewiele.
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Kazdy musi mieć kiedyś pierwszy raz Jeżeli chodzi o PD to w/g mnie to dobry wynalazek do traktora i ciężarówki.
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Wybrałeś niestety porażkowy silnik przy starym PD130 nie jedzie to.Ponadto pompa VP44 i klepiący rano napinacz to nie jest powód do dumy BMW.
-
[ALL B6] po dodaniu gazu zapala sie kontrolka ładowania
Sprawdz ladowanie miernikiem,mozliwe ze sprzęgło alternatora puszcza.
-
[B5 ADP] Nie wiem jaki zalany jest plyn chłodniczy a idzie mróz...
Woda do najgorsze co może się przytrafić silnikowi gdyż koroduje w silniku a korozja zapycha po drodze wszystko co ma po drodze.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kolejna walka z dziwnym zakończeniem która to już w tym roku?
-
[ALL] Wahacze-rózne firmy i opinie
Badziew i tyle grosze tańsze niż lem.
-
[B5 AJM] Co sadzicie o przegubie firmy PASCAL? Ktoś śmiga na takim?
W tej same cenie kupisz ruvila.
-
[B5 ADR] Dziwne "puknięcie" podczas hamowania po wymianie klocków i tarcz
Pewnie klocki nie miały taśmy przylepnej,jeżeli tak to użyj dwustronnej miałem to samo taśma zakończyła problem.
-
[ALL B6] Napinacz mechaniczny AVF, magiczny kołek
Dzisiaj specjalnie nagrałem do czego służy magiczny kolek.
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
SKF sypał się w 2.5 tdi,wydali jakaś sciemniajaca broszurkę ze niby wina złego montażu co jest bzdura. Polecam GRAF najlepszy stosunek jakości do ceny w dodatku SKF lubi go pakować.
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
Graf skf hepu ruvil to szajs. Z tym ze na skf ruvilu i hepu już się przejechałem co prawda nie w VAG ale uraz pozostał.
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Chyba wolałbym monroe nie mam z nim doświadczenia,sachs się dla mnie skończył.