Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B8] VCDS - niedostępne opcje
Poprostu te silniki nie maja bloków pomiarowych. ;(
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Stare 1.9 TD tez da sie tunningowac,bazowo jakieś 60KM gdyż te w passatach na eco pompie nie maja serii.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto na ulez jedzie bo ja dzisiaj.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Sory ale nastawienie angoli jest zgoła odmienne do polaków niż szwabów.Anglicy są w porządku szwab orał by tobą i jebal jak psa na każdym kroku. Klamie jak z nut.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Jeżeli chcesz tam żyć i potrafisz przywyknąć to na pewno będzie lepiej niż w Polsce,ja tez może bym wytrzymał z parę lat ale moje konto musiało by się powiększać o 1000e czy f miesięcznie po uiszczeniu wszystkich opląt bo jak gdzieś jadę to jadę po to zęby zarobić i przywiesić do polski a nie żeby wydać wszystko na miejscu i przyjechać goły i wesoły jak robi 90% angielskich polaków.
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
Nie
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
2.0 fsi to chyba wogole pierwsze fsi wiec licz sie z bolączkami wieku dziecięcego.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Nie nazwałbym siebie patriota bo za ten kraj na wojnę bym nie poszedł.Zacznijmy od tego ze bylem w Irlandii północnej a to cześć UK zapomniana przez cywilizacje,przypominało mi to jakiś kraj z afryki np. w okolicy nie było sklepu z laptopami,nie mogliśmy kupić anteny satelitarnej a jak już ja kupiliśmy to kosztowała 150f czyli po ówczesnym kursie jakieś 800zl.Mialem dosyć dymania mnie przez agencje pod którą pracowałem 8 miesięcy a powinienem max 3,miałem dosyć dymania mnie na kasę-pracowałem 7dni w tygodniu ower time liczyli mi dopiero po 40 którejś tam godzinne a powinienem mieć płacone nadgodziny za sobotę i niedziele niezależnie ile godzin wyrobiłem w tygodniu.Perspektywa zmiany pracy żadna,nawet jakbym znalazł to bym musiał kupić auto a jak wiesz utrzymanie go tam nie jest tanie a dla mnie wówczas kompletnie nieopłacalne.Kodeks pracy przewiduje ze nie możesz zarabiać mniej na inna osoba na tym samym co tez nie bylo respektowane,nie wolno było pokazywać odcinków wypłat bo były chronione przez każdego jak obraz da vinci,jak manager czy inny biały łeb zobaczył ze pokazujesz to odrazy była zjebka.Któregoś pięknego dnia jednak odcinki irola wpadły w moje ręce wtedy miarka się przebrała(koleś 4 lata wcześniej zarabiał więcej o 40f za 5 dni niż jak za 7) z tym ze do dziś pieniędzy za urlop nie zobaczyłem. To samo tyczy się innych krajów gdzie bylem tyrać trzeba a płacą ochłapy jak na ich zarobki,dlatego stwierdziłem ze nie nadaje się do napędzania ich gospodarek. Pijesz do tego języka z tym ze jak za mody jestem żeby się ruskiego uczyć i z angolskim nie miałem problemu. Na zachodzie jest za***iście ale nie dla polaków i tym pozytywnym akcentem kończę.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
No 10 letnie audi zjeżdżone przez niemieckiego rolnika to dobrobyt jakich mało
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Zacznijmy ze kasjerka na pewno nie zarabia tam 800 chyba ze pracuje na 1/2 etatu.
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
Pany mam takie kompletne sprzęgło z łożyskiem do sprzedania.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Taki człowiek jedzie wiec do DE ryra w polu za 5e na godzinę i kupuje za to skrzynkę piwa,ludzie bez wykształcenia czy jakiegoś fachu w reku tez są na tym świecie,w Polsce niestety żyją na skraju nędzy. :polew:
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Żeby zamiatać ulice w Londynie i napędzać ich gospodarkę horrendalnymi cenami wynajmu mieszkań trzeba znać język? Będąc tam nigdy nie zarobisz na mieszkanie,chyba ze dostaniesz posadę w banku i dostaniesz pensje angola co co trafia się jak ślepej kurze ziarno.Wiec nie oszukuj się ze nie jesteś tam tania siłą robocza. Cały czas mowie o tym ze na zachodzie stać się na więcej niż u nas wykonując ta sama prace.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Nie po to włosi przyjmują do pracy polaka żeby mu płacić tyle co makaronowi... Jak ruski zapitala na budowie u sąsiada to nie za tyle co polak.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Sa kraje gdzie żądzą tylko wuksztalceni bogaci ludzie i robią to za darmo ale znając polaków i to nie wypali. Moja rada to nie dopuszczać tych samych ludzi do władzy,i niech robią to za darmo a nie za 12tys miesięcznie bez obowiązku bycia w sejmie.Senat do likwidacji oczywiście następne darmozjady. Niestety żyjemy w kraju gdzie zus nie potrafi obracać kosmicznymi pieniądzmi i je marnotrawi,jakieś prywatne firmy sprzedają prąd,autostrady są prywatne przecież to jest kpina to są gałęzie gospodarki na których powinno zarabiać państwo a nie prywatne firmy,to są czyste pieniądze bez zbytniego wysilania się i kombinowania.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Tamten rzad nie godził się na granice jakie mamy do dziś,gdyby ich nie pozabijali a sprzedawczyki za władzę nie podpisali by granic jakie mamy do dziś wojna nie skończyła by się w 45.Polska mentalność ja mam a ze ty nie to mnie nie obchodzi. Sytuacja lubi się powtarzać 2 wojna Niemcy wjeżdżają najnowszym sprzętem czołgami karabinami maszynowymi a Polacy Koniami szablami i jednosztalowcami.Dzisiaj było by dokładnie to samo,czołgi 50letnie jakieś stare ruskie ciężarówki co pod żadna górkę nie wyjada i parę F16 bo amerykanom drożej było je zezłomować niż oddać durnym polakom.Po co wiec komu taka armia?Przecież to wysłanie ludzi na pewna śmierć.Nie łykam tu żadnych nagonek medialnych,po prostu rozumuje logicznie taka armia nie przyda sie nikomu do niczego chyba za napadna na nas rumuni :)Powinni wiec to rozwiązać a pieniądze marnotrawione zainwestować w drogi gospodarkę i inne ważne sprawy..
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Może w tym ze nie jest się w swojej ojczyźnie? Moze w tym ze jest się z daleka od rodziny?Jeszcze znalazło by się parę powodów....
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Dajmy przykład w angoli nowy golf 5 kosztował jakieś 15tys funtów.Ja zarabiałem 800 tyrając 7 dni w tygodniu,angol na podobnym stanowisku za 5 dni 4 lata wcześniej zarabiał 1140 dokładając do tego zonę angola zarabiająca tez 1100 płacącą ratę za nowe auto 500 fontów miesięcznie przy kredycie 6% stać ich na nowe auto?Te zarobki co podałem to takie minimum. Nie mowie tutaj o krajach typu Portugalia,Hiszpania czy włochy tam nie bylem ale z tego co wiem jest dziadostwo. Może w tym ze każesz komuś wyjeżdżać,bo jak widzisz nie ma na to ochoty tak jak i ja takie gadanie jak polityka nie podoba ci się to do widzenia. Komuny tez nam nikt nie narzucił ale Polacy jak zwykle dziwki sprzedali się ruskim kto nie czytał polecam zagłębić się kronikę polski gdyby nie zabili Sikorskiego w Polsce byłaby demokracja jak przed wojna. Kolejna kwesta to utrzymywanie polskiej armii i wysyłanie jej na każdą wojenkę USA,za roczne utrzymywanie kontyngentu można zbudować autostradę Chelm - Warszawa obliczył Palikot.Zakładając ze dzisiaj znowu napadają na nas Niemcy którzy maja najnowocześniejszą armie w EU podbicie polski nie trwa dłużej niż podczas 2 wojny światowej,wiec po co tych bandę nierobów utrzymywać ?Sa kraje bez wojska i maja się dobrze.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
I widzisz robisz zamieszanie obrażasz innych a nie wiesz jak naprawdę tam jest,tam z każdej pracy stać cie tam auto nowe czy inne rzeczy(to jest logiczne chyba bo po to człowiek pracuje),taki jak Ty dzwoni później co super stacji i mówi ze kasjerka w Lidlu zarabia 800euro i tez ja nie stać na nic bo tam jest wszystko droższe.U nas za taka prace stać cie na sól do śledzi. Kazda partia jakiej nie wyjdzie powinna od razu zwijać manatki a ludzie z nią związani zakaz uprawiania polityki,ostatnia szansa to partia Palikota,ale jak widać ludzka ciemnota dalej wieży w PO PIS czy SLD.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Skyliner89 podpisuje się pod tym co piszesz,ale jak widać nawet na forum nie ma solidarności jeden zarabia 1000 inny 5000 stad to się bierze chyba.Gdyby Polacy byli solidarni jak inne narody to ten czy inny rzad nie przetrwał by roku tylko cały sejm wyleciał by w powietrze łącznie z jego pracownikami co nie muszą być w pracy i zarabiają ponad 10tys. :thumbdown: Mówienie ze wyjedz albo ze na Ukrainie jest gorzej jest jakąś patologia,i tylko potwierdza ze tutaj nigdy nie będzie normalnie.Nie wszyscy muszą być wykształceni zdolni żeby żyć godnie.Na zachodzie z pracy w kiosku stać cie na nowe auto i wczasy co roku za granica. Ale przecież mamy autostrady drogi,stadiony zarobki wyższe niż na Ukrainie i Białorusi ludzie 500zl renty po 30latach pracy wiec nie narzekajmy bo jeszcze ktoś się dowie,albo nie wyjeżdżajmy wszyscy hurtowo.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Valvo jest rozlewane w Holandii,na LM napisane jest made in germany.
-
jak oreślić producenta napinacza ??
Kupiles chinczyka nawet tego nie zakladaj.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
To ma zwiazek z tym ze przewody sa z doopy zreszta chyba dewast cos pisal na teman tego oplatanca.
-
[B5 AFB] AFB padła hydraulika, wypadły 3 dźwigienki i pastylki, przedmuch przez dolot ...
Hydraulika walki i dźwigienki to tysiączek ciekawe od kiedy.
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Sory ale twoje przypadki sa do zdiagnozowania i zrobienia w 5 minut a ma to się nijak do silnika na PD,gdzie moze nie domagac pompa tandemowa pompowtryski i masa innych rzeczy ciężkich do ogarnięcia..