Treść opublikowana przez marewel
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jezeli slowo syntetyczny ma tu jakies znaczenie to pozostan. Parametrami LM nie odbiega od motula a nawet przewyzsza.
-
[B5 ADR] Nie odpala po wymianie łańcuszka rozrządu
Na jakim oleju to lata? Jest cisnienie sprezania? Moze szklanki wstaly?
-
[B5 ADR] Nie odpala po wymianie łańcuszka rozrządu
Zrob fote ustawienia lancuszka. To powiem czy jest dobrze.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bardzo dobry olej,lepszy niż motul. Zużycie w porównaniu do motula praktycznie znikome.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Żeby założyć stary napinacz,potrzebujesz tłumik drgań,rólkę, rolkę prowadząca i tylną osłonę paska która kosztuje w ASO 90zl. Ja wole nowszy typ bo w starym wyrwało mi szpilkę napinacza.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Im czarnjrszy tym lepszy,gdyz caly osad rozpucil sie w oleju a nie zostal w silniku.
-
[B5 ADR] Nie odpala po wymianie łańcuszka rozrządu
Widze kolego ze jednak czego nie doczytales,w ADR walek pośredni jest tylko od napędu pompy oleju.
-
[B6 AVJ] Prosze o pomoc wrzucam bieg auto stoi.
Calikiem możliwe ze się oberwał.
-
[B6 AWX] JAkie świece do Audi a 4 symbol boscha lub BERU
Ja nie widzę przeciwwskazań żeby założyć nowsze. Widocznie stwierdzili ze stare są za krótkie i poprawili swój błąd. Z tego co wiem oba rodzaje są na 11V,ja miałem chęć założyć od BPW bo tamte to sa dopiero długie niestety na 5V.
-
[B5 AJM] 023 BIPy - dlaczego są ujemne?
Moze to jest odpowiedz na twoje pytanie,bez zbędnych przepychanek słownych.
-
[B5 ADR] Zapaliła się kontrolka oleju i wyciekł olej
Moze masz zamarzniętą odme?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Udowodnij i nie krzycz. Jeżdżę na LL przeszedłem z motula i więcej raczej motula nie zaleje. Nie słyszę żadnych pisków.
-
Polecane opony zimowe
Myslisz ze te 22% cos zmieni?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Napewno bedzie lepszy niz kazdy 10w40. Piski w silniku od oleju to najciekawsza teoria ostatnimi czasy.
-
[B5 AFN] Koszta naprawy po pęknieciu paska rozrzadu podczas jazdy
Gdzie sens pchac w taki silnik 4tys,jak mozna go kupic za 1tys?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nie wiem czy dobrze dosłyszałem ale walczyli w Finlandii.
-
[B7 BKN] Co myślicie o tym wykresie - MR Motors
Łokurde to straszna tragedia.
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Przy 200 bedzie jakies 15 wiec bez takich prosze.
-
[ALL B8] 8K 2.0 tdi po modyfikacji
Jakas nie za specjalna ta modyfikacja. Dowalone z dolu,wiec na gore nie starczylo.
-
[B6 AVF] Pedał sprzęgła powoli wraca
Wymien plyn,znaczy wyssac ze zbiorniczka i przelac przez pompe i wysprzeglik. Moze sie zestarzał i zgęstniał.
-
[B6 AVF] Logi do oceny - auto po "czipie"
Auto jest poprostu niesprawne.Na autobanie go pociagnac i wpadnie jak nic w tryb awaryjny.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A widziałeś kiedyś reklamę w tv? Za to wejdź na pierwsze lepsze forum i wpisz jaki olej.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przynajmniej nie klamia.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Valvoline jak i LM wychodzi na to ze sa polsyntetykami a parametry maja lepsze niż motul niby ful syntetyk. Motul jest moim zdaniem przereklamowany,pije o 2 razy więcej niż LM,mogę sie tylko domyślać ze porostu paruje. Mam od pewnego dostawcy valvolina durablend 505.01 będzie testowany. Cena jest bardzo dobra chce ktos?