Treść opublikowana przez marewel
-
Polecane opony zimowe
Chinszczyzna to dziadostwo,ale sa podmarki takie jak dayton(bridgestone) mabor(continental) i szereg innych gdzie sa sporo tansze niz ich matki.
-
[B6 AVJ] Wymiana uszczelki pod przestawiaczem faz rozrządu
Czy w silniku szklanki sa puste kiedy krzywka jest uderza,czy w silniku następuje pełne opróżnienie popychaczy?
-
[B6 AVF] Odgłosy piszczenia pod maską-gdzie szukać przyczyn?
Napinacz paska pasek i rolka alternatora groszowe sprawy.
-
[B6 AVJ] Wymiana uszczelki pod przestawiaczem faz rozrządu
Nic nie wyciskasz,ewentualnie poczekac az siada jezeli wogole powstawaja,przez wyciskanie mozna je tylko uszkodzic.
-
[B6 AVF] Odgłosy piszczenia pod maską-gdzie szukać przyczyn?
A masz to na wiskozie czy juz na elektrycznym wiatraku?
-
[B6 AVF] Uszczelki pompowtrysku
Mam boscha po 25zl PW jak cos.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Patrząc na stronkę LM czy valvo to zaden 100% synt nie spełnia normy 505.01 wiec pewnie jest to prawda. Moze ktoś chętny do skomentowania papierowych danych,bo coś nie widzę tu żadnej przewagi motula,nie wspomnę ze chał mi do 2razy wiecej niz LM,dlatego dawno z niego zrezygnowałem. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167292.msg1956629#msg1956629
-
[B6 AVF] Pojawił się błąd po zaślepieniu wężyka do zaworu EGR. Jak temu zardzić
Kod silnika nie ma tu znaczenia,chodzi o rocznik.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jutro spocik VW pod makro o 18
-
[ALL B6] Turbina używana czy po regeneracji??
Wirniki sami wycinaja na obrabiarkach cnc.
-
[B7 BRD] Wymiana pompowtrysku - lekkie drgania
Cewki sie wymiania sa ogloszenia na allegro.
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Ale odkopałeś kotleta.
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
A żebyś wiedział ze darze,u siebie dorzuciłem sprzęgło alternatora,łożysko wiskozy,szklanki panewki walka i kolo pasowe pompy wspomagania. Wole darzyć je miłością niż kląć na drodze ze coś się wysrało,bo chciałem zaoszczędzić parę $$.
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Wymiana rozrządu 150zl,czy to z pompa czy bez. Wiec ile kosztuje późniejsza wymiana samej pompy 50zl? Ile kosztuje ewentualna awaria w trasie samej pompy?Jesteś takim specem amatorem ze pokręcisz pompa i powiesz ta wytrzyma 100tys a ta 50?To może i rolek nie wymieniaj tylko sam pasek,taniej będzie a jak rolka zacznie szumieć to się wymieni. Pomyśl logiczne zanim kolejny raz napiszesz jakąś durnotę.
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Nie wymienić pompy która kosztuje 80zl wraz z rozrządem to nawet nie jest oszczędność tylko głupota. Uważam ze 250 (z ustawieniem kata wtrysku,zdjęciem dekla w celu ponownego ustawienia walka),zablokowaniem wszystkiego jak w książce pisze to prawidłowa cena. Widze ze lubisz garażowe naprawy i Edzia Fredzia co fiaty naprawiał 30lat temu. Widze ze napisałeś raptem 5 wiadomości przeczytałeś z 15 i polowe rozumów już zjadłeś. Takie marudy ja Ty,przyjeżdżają do mechanika wiedza lepiej od niego a później maja pretensje ze coś się sypnęło. Mechanik amator 100%
-
[B5 AJM] Wyrobione gniazda pompek
Jezeli nie biedzie przybywalo oleju w silniku to da sie jezdzic. Szwaby sie nie popisaly,widzialem pompki po 10tys i byly slady otarc.
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
no ale jak dam awx + program to jeszcze tak bedzie? Dobrze bedzie.
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Nie wpadłeś na pomysł ze kolega chce wymienić żeby nie wracać z trasy na sznurku? 150zl za wymine rozrzadu?Powiedz gdzie masz takich mechaników a sam pojade.
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów AFN
Turbinę sam czyściłem parę miesięcy temu.Trochę kanciaste wejścia w pierścień powodują ze może on się wyrobić i szybko zachodzi to nagarem,zwłaszcza jak auto nie jest przeganiane na trasie. Trefne korekcje są bo występują problem z nastawnikiem,falują obroty itp. Przepływomierz już na wykończeniu jest.
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
A ja wymienialem conti bo piszczal od nowosci nastepnie sie urwal.
-
[ALL B6] Turbina używana czy po regeneracji??
Tam gdzie napisalem regeneracja jakies 800zl.
-
[ALL B6] Turbina używana czy po regeneracji??
Jest z zamoscia i ma po drodze do LBN http://www.auto-szlif.pl/ solidny zakład. Nie wiem czego czepiłeś się tego reampa.
-
[ALL B5] Sterownik ABS
TO trzeba rozlutowac.
-
[ALL] Tuleja wahacza dolnego tylnego (banan) - Zagadka.
Bylo juz na forum,wahacze w kompletach nie maja zeszlifowanych znaczków i nowy typ tulei.
-
[ALL B5] Sterownik ABS
W 95r posiadasz sterownik pod kanapa z tylu,chyba ze piszesz o innym aucie.