Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Chinszczyzna to dziadostwo,ale sa podmarki takie jak dayton(bridgestone) mabor(continental) i szereg innych gdzie sa sporo tansze niz ich matki.
  2. Czy w silniku szklanki sa puste kiedy krzywka jest uderza,czy w silniku następuje pełne opróżnienie popychaczy?
  3. Napinacz paska pasek i rolka alternatora groszowe sprawy.
  4. Nic nie wyciskasz,ewentualnie poczekac az siada jezeli wogole powstawaja,przez wyciskanie mozna je tylko uszkodzic.
  5. A masz to na wiskozie czy juz na elektrycznym wiatraku?
  6. Mam boscha po 25zl PW jak cos.
  7. Patrząc na stronkę LM czy valvo to zaden 100% synt nie spełnia normy 505.01 wiec pewnie jest to prawda. Moze ktoś chętny do skomentowania papierowych danych,bo coś nie widzę tu żadnej przewagi motula,nie wspomnę ze chał mi do 2razy wiecej niz LM,dlatego dawno z niego zrezygnowałem. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167292.msg1956629#msg1956629
  8. Kod silnika nie ma tu znaczenia,chodzi o rocznik.
  9. Wirniki sami wycinaja na obrabiarkach cnc.
  10. Cewki sie wymiania sa ogloszenia na allegro.
  11. Ale odkopałeś kotleta.
  12. A żebyś wiedział ze darze,u siebie dorzuciłem sprzęgło alternatora,łożysko wiskozy,szklanki panewki walka i kolo pasowe pompy wspomagania. Wole darzyć je miłością niż kląć na drodze ze coś się wysrało,bo chciałem zaoszczędzić parę $$.
  13. Wymiana rozrządu 150zl,czy to z pompa czy bez. Wiec ile kosztuje późniejsza wymiana samej pompy 50zl? Ile kosztuje ewentualna awaria w trasie samej pompy?Jesteś takim specem amatorem ze pokręcisz pompa i powiesz ta wytrzyma 100tys a ta 50?To może i rolek nie wymieniaj tylko sam pasek,taniej będzie a jak rolka zacznie szumieć to się wymieni. Pomyśl logiczne zanim kolejny raz napiszesz jakąś durnotę.
  14. Nie wymienić pompy która kosztuje 80zl wraz z rozrządem to nawet nie jest oszczędność tylko głupota. Uważam ze 250 (z ustawieniem kata wtrysku,zdjęciem dekla w celu ponownego ustawienia walka),zablokowaniem wszystkiego jak w książce pisze to prawidłowa cena. Widze ze lubisz garażowe naprawy i Edzia Fredzia co fiaty naprawiał 30lat temu. Widze ze napisałeś raptem 5 wiadomości przeczytałeś z 15 i polowe rozumów już zjadłeś. Takie marudy ja Ty,przyjeżdżają do mechanika wiedza lepiej od niego a później maja pretensje ze coś się sypnęło. Mechanik amator 100%
  15. Jezeli nie biedzie przybywalo oleju w silniku to da sie jezdzic. Szwaby sie nie popisaly,widzialem pompki po 10tys i byly slady otarc.
  16. no ale jak dam awx + program to jeszcze tak bedzie? Dobrze bedzie.
  17. Nie wpadłeś na pomysł ze kolega chce wymienić żeby nie wracać z trasy na sznurku? 150zl za wymine rozrzadu?Powiedz gdzie masz takich mechaników a sam pojade.
  18. Turbinę sam czyściłem parę miesięcy temu.Trochę kanciaste wejścia w pierścień powodują ze może on się wyrobić i szybko zachodzi to nagarem,zwłaszcza jak auto nie jest przeganiane na trasie. Trefne korekcje są bo występują problem z nastawnikiem,falują obroty itp. Przepływomierz już na wykończeniu jest.
  19. A ja wymienialem conti bo piszczal od nowosci nastepnie sie urwal.
  20. Tam gdzie napisalem regeneracja jakies 800zl.
  21. Jest z zamoscia i ma po drodze do LBN http://www.auto-szlif.pl/ solidny zakład. Nie wiem czego czepiłeś się tego reampa.
  22. marewel odpowiedział(a) na ROSA temat w Audi A4 B5
    TO trzeba rozlutowac.
  23. Bylo juz na forum,wahacze w kompletach nie maja zeszlifowanych znaczków i nowy typ tulei.
  24. marewel odpowiedział(a) na ROSA temat w Audi A4 B5
    W 95r posiadasz sterownik pod kanapa z tylu,chyba ze piszesz o innym aucie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.