Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
WOT - World of Tanks
Ja narazie mam wymaxowanego kv-1 i zbieram na KV-1S te działko 122 lipa ze sie tak długo ładuje:kwasny: ale jak sie kupi z 2 pociski kumulacyjne za golda to jak jebniesz to masakra :decayed: tylko zaraz pisza na czacie " gold noob " :grin: a czy ktos mi może powiedzieć w sprawie niszczycieli co lepsze isu 152 czy jagdtiger 8.8 ??
-
Czujnik pedalu hamulca
jaki nr ma ten czujnik ?? bo mam podobne objawy ze światłą stopu się przywieszają i mi się ciągle pali ESP a jak parę razy wcisnę mocniej pedał hamulca to znika
-
1.8 T Q 190 km?
no to fakt bierz bardziej zadbanego nie ma co sie napinac na BEXa jak bedzie trup
-
Spoty Olsztyńskie
Paweł na końcu Metalowej pracuje a firme BUD-WIL Audiotuning wiele słyszałem jesli chodzi o audio bo juz nie jeden dobry projekt od nich widziałem i słyszałem ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ---------- oo jakas imprezka na lotnisku sie szykuje Poleć na Olsztyn - Strefa Kurzu No Limit | eXpedycja.pl
-
1.8 T Q 190 km?
po sofcie z 220-230 koni bys mial a z wypasu to roznie sa doposazne i sa golasy
-
1.8 T Q 190 km?
różnica jest taka że 190 konna wersja ma 2xSMIC, turbo k03s, wtryski 320 :wink: wersje 150,163 ==> 1xSMIC, turbo k03, wtryski 280 chyba
-
Spoty Olsztyńskie
Myślę ze Paweł by mógł ogarnąć elektrykę Paweł tel 609 199 409
-
WOT - World of Tanks
no wczoraj sobie pograłem u kumpla wymaxowanym kv-1s:decayed: dobra to je maszyna:wink: a w is3 to kuzwa waliłem dość często na przypał to dużo właśnie nie wchodzi :decayed: trzeba celowac w weak pointy a co sadzicie o tym czołgu Maus ?? kuzwa to jakis bunkier jezdzacy czy co mega duzy jest
-
WOT - World of Tanks
pany a powiedzcie mi o rosyjskich czołgach IS dobre to jest ? bo tak sie zastanawiam właśnie nad rosyjskimi czołgami
-
WOT - World of Tanks
w koncu mam vk 4502 (p) ausf. a poki com d*py nie urywa Tigerem P mi sie lepiej grało:decayed: btw dostałem 300k za jakies wydarzenie ale nie wiem za co ?? o co w ty chodzi
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie jestem handlowcem Areczku chciałes nr to podałem i przy okazji cene ASO a jak wiesz ASO ma ceny zaporowe a ta za 270 to jakiej firmy ?? bo jak patrze na stronce Inter Carsu to ceny od 350 ---------- Post dopisany at 07:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ---------- cały dotarł , za to ja miałem szlifa na VFR nad morzem, na szczęście skończyło się tylko na śrubach w barku, w rusztowaniu teraz wyglądam kuźwa jak drogowskaz... ooo kuzwa:kwasny: dobrze ze bardziej sie nie poskładałeś:kox: Wariacie Teraz to kuźwa jesteś transformers :decayed: Markus Optimus Prime :decayed:
-
Spotkania na drodze
wczoraj widziany srebrny avant b5 z rej. ZLO ..... na ul.1Maja
-
Spoty Olsztyńskie
w ASO 240€ z tego rogramu wynika to sobie przemnóż i wyjdzie Ci cena w ASO ze tysiak na lekko
-
Spoty Olsztyńskie
jedynie 240€ :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
no vagine trzeba podpiac Marek jak tam syn dotarł cały w niedziele do domu ?? :decayed: bo spotkaliśmy go pod sznapsem :naughty:- Benzyna 1,8 163 KM lub 190 KM
AWT to chyba tylko w b5 , w b6 bylo AMB tak mi sie wydaje:decayed:- 1.8 t bex ( 190 km )
u mnie jak auto zostało kupione to tez rozrzad na wymiane poszedł od razu ale wszytsko ori jeszcze było pasek był z wrzesnia 2002 i nalatane było 170k- Spoty Olsztyńskie
Mechanika, wulkanizacja, klimatyzacja Olsztyn - GUMAR ojciec tam dobija klimę i zadowolony a ile $$$ to nie pamiętam- WOT - World of Tanks
ja miałem miesiac przerwy bo nie miałem zbytnio czasu i kompa nie miałęm dobra pany mam 98% w dod umiejetości 1.dowódca=>6 zmysł 2.celowniczy==>naprawa 3.ładowniczy==>naprawa 4.radiooperator==>naprawa 5.kierowca mechanik=>naprawa co mam im powybierac jako 2 umiejetnosci ??- Spoty Olsztyńskie
my nie :decayed:ale elblążaki tak http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-93/spoty-zulawskie-sroda-godz-18-00-hala-grunwaldzkiej-4821/index535.html tu masz link- Spoty Olsztyńskie
u nas brak tunerów nablizej masz wa we i 3 city CHIPTUNING R-Performance wa wa Chip tuning gdask podnoszenie mocy TDI TSI TFSI - Tune-up.pl 3city- Muzyka w naszych autkach
:decayed:- Spoty Olsztyńskie
to jest rs SIDa SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - RS4 reanimacja- Spoty Olsztyńskie
napewno TY :decayed: łysy cos dla Ciebie RS4 SuperSprint H&R 420ps BlueMAT 19'' Swiss (3389390350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - Spoty Olsztyńskie