Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za mały obwód? A ten pierwszy parametr to nie jest po prostu szerokość?
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, podrzućcie na szybko jaki jest rozmiar opon w standardzie do naszych B8? 205/55/R16 ? Szukam nowych zimówek i trafiły mi się takie Goodyear Ultra Grip 9 w dobrej cenie
  3. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest aferka na a3 jak za starych dobrych czasów
  4. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, gdzies w miedzyczasie sie pojawil. od jakiegos miesiaca tak mam
  5. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, nie ma zadnych
  6. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, cewki tez sprawdzalismy na kompie, zamienialismy miejscami itd i wszystko wyglada ok..
  7. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    od zakupu (jakies 25 tysi) nie byly zmieniane wiec nie wiem tak na dobra sprawe czy poprzedni wlasciciel zmienial i kiedy
  8. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wczoraj zmienilem olej i przy okazji filtr powietrza, paliwa zmienialem jakies 15 tys temu (po wczorajszej wymianie filtra powietrza oczywiscie nic sie nie zmienilo)
  9. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam nie widzę nic dziwnego, że auto musi parę razy zakręcić gdy jest zimno. Moim zdaniem to normalne. No może i tak ale wcześniej tak nie było. dodam, że auto parkuję w garażu gdzie jest około 10 stopni
  10. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, walcze nadal z problemem odpalania auta rano, nie mam żadnych błędów na kompie a mimo to, rano kiedy silnik jest zimny to kilka razy musi zakręcić nim odpali (na ciepłym pali od razu), zauważyłem dziś że kiedy przy odpalaniu dodam lekko gazu to pali lepiej. myślicie, że czyszczenie przepustnicy może pomóc?
  11. Czekam w kolejce A na kiere z carbonu czekam juz 2 miesiąc I kto Ci temat ogarnia?
  12. Grzesiek, udalo Ci sie ogarnac obszycie skora?
  13. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a borygo w takim razie to byle co? jesli tak to co dolac?
  14. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no wlasnie mam jakiś wyciek bo zostala pod autem niewielka rozowa plama w garazu:/ Dzięki!
  15. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ubyło mi nieco płynu z chłodnicy. nie wiem co było tam lane wczesniej ale jest rozowe. Jesli doleje rozowego borygo to sie cos stanie?
  16. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Opisz to na A3 rowniez. Tam sie tez ta informacja przyda ku przestrodze. Aferka pewnie sie wywiaze ale aferki na a3 nie sa mi obce wiec Cie wespre bo podejscie tam pewnych osob do pewnych spraw rzeczywiscie wymaga pietnowania
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No na A3 jest spora rzesza wyznawców;)
  18. Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Każdy ma prawo pojechać tam gdzie mu się podoba i wydawać swoje pieniądze na co chce i gdzie chce wiec jeśli za drogo to zawsze można pojechać w inne miejsce. Pomijając wszystko inne to wiedza równiez kosztuje...
  19. Książka bardzo fajna, tyle na początek mogę powiedzieć bo też się przymierzam ale chciałem przed przeczytać
  20. a ja sie nie zgadzam;)
  21. Ja zaplacilem 1300 z Q w benzynie ale cena pewnie bedzie podobna w MMotors
  22. Dzięki dlaczego jesteś tak daleko.... , a o kreatorze mocy ktoś może powiedzieć dobre słowo (czy nie bardzo) ? Kiedy ja się rozglądałem to o kreatorach same kiepskie opinie slyszalem
  23. Mnie również Więzień Labiryntu nie porwał..daje 4/10
  24. Co z seriali fajnego możecie jeszcze polecić? Jestem właśnie po pitbulu i tutaj się nie zawiodłem zgodnie z oczekiwaniami, a wczoraj skończyłem ostatnią serię Czasu Honoru - Powstanie. W tym przypadku jakoś nie porwał mnie jak pierwsze sezony..ale obejrzeć można. Może ostatni sezon Walking Dead (poprzednie mam za sobą)? Ogląda ktoś? a ten ktos ogladal?
  25. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie masz bledow z modulu komfortu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.