Treść opublikowana przez winczako
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
no nie powiem, mój też się jakoś toczy ps. pikna sztuka, chociaz spryski bym zalozyl bo w fatalna pogode potrfia zmyc gnojówkę z pod kół traktora .
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wszystkim najlepszego
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
hehe ) zazdroszcze, bo torun jest chyba jedynym miejscem w polsce gdzie nie ma sniegu.... a bez sniegu troche żal opon...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zdrowych spokojnych i radosno-rodzinnych Świąt B.N. koledzy Do zoabaczenia niedlugo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrowych spokojnych i radosnorodzinnych Świąt B.N. koledzy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spokojnych, wessołych rodzinnych i radosnych Świąt B.N. kochani Nie łamcie się, nie przewracajcie i nie bądźcie moimi klientami
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
śliczna Miałem okazje jechac chwię "za" - prezentuje sie pięknie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe ) dzięki panowie jeszcze raz ) Bede bywał
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
dzięki panowie, również bardzo miło było Was poznać . Do poznania jezdze na zjazdy uczelniane, wiec postaram się odwiedzić spoty w najblizszych miesiacach Bart-S olbrzymie podziękowania za pomoc. Bez tego to bym jechał do torunia co 10 kilometrów zmieniając pampersa... ;D Dobrze, ze jechales przede mna, bo sam to bym sie cykal w takich warunkach, nie znajac okolicy, przemiesszczac 140/h Swoja droga aku to chyba do podmianki już... . Zdziwilem sie nieco cala sytuacja ;P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie, przyjade do kingkrossa, ale tez nie wiem czy trafie, skoro tak ciezko znalezc wjazd. Jakby bylo widac ze ktos w srebrnym b6 avant na czarnych 18 sie miota, to pomozcie trafic dzieki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bedzie ciezko ;P, zobaczymy. Ale najpierw musze wiedziec czy moge wogole sie poruszac . Kur**a no dziwne, chodzi rowno, przyspiesza rowniutko... tylko tak jak 1.8t. Przysnilo mi sie ze moze sie przeplywka wykrzaczyla totalnie i w trybie awaryjnym odcina ją i jedzie na wartosciach awaryjnych, domyslnych. aaa zuwazylem jeszcze ze jak mu depne ponizej 2000rpm to blad sie nie pojawia i wchodzi w tryb awaryjny. dopiero powyzej tej wartosci.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S, dziękówa, jak trochę podtrzeźwieje i się ogarnę to bede dzwonil
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ASO odpada, juutro niedziela... tak bym sie nie odzywal. ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej, koledzy, potrzebuje pilnej pomocy. Bardzo potrzebuje podłaczyc eSę pod kompa... Jestem w Poznaniu na dzis wieczor i jutro do popoludnia. Pogoda za oknem nieciekawa, w trakcie trasy podczas depnięcia pedału gazu do konca (przy ok 3300rpm) wywalil EPC, kontrolke trakcji i stracił 70% mocy. Silnik chodzi rowno, rowno tez przyspiesza od dolu do gory, tylko szkopół, ze ma moze ze 130-150KM. Po wyłączeniu silnika i ponownym rozruchu, kontrolki znikaja, jak sie lekko naciska na gaz to mozna przyspieszac ( powiedzmy tak do 40-50% możliwosci) i do 7000rpm idzie równo, ale wystarczy mocniej docisnac gaz, a wywala znow kontrolki i traci- "ogranicza" moc. Wygląda jakby w tryb awaryjny wchodzil. Troche nie jest dla mnie zrozumiale dlaczego akurat tez wywala kontrolke trakcji... aaa no i po kilku odpaleniach i doprowadzeniach do pojawienia sie tych kontrolek wywalil oczywiscie Check'a. Chodzi mi o to zeby podlączyć go do kompa, zeby widziec, co za syf padl... i czy w tej sytuacji moge chociaz do torunia wrocic.. Dzwonilem do swojego mechanika i mowil, ze jest to prawdopodobne ze przeplywka - byloby w zasadzie dobrze gdyby to tylko to.... Jesli macie tez jakies pomysly to bede wdzieczny za pomoc. pozdr
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
dzięki PABLO, również miło było was odwiedzić Kaiser26 - ?? hmmmm a jaką prędkość masz przy 7200rpm na VI biegu? kwestia przełożeń .... btw kolega wczesniej pytal, bo porównywal tipa i manuala w S4.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak ktoś ma ochotę, to za dychę można legalnie wjechac na duuuuzy plac na lotnisku i tor! zabawa w tych warunkach przednia!! (torun)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kur***a a ja na dyzurze od wczoraj... i snieg przestał padac ;( buuu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jest śnieg, jest fun!!! ;-D iiiihaaaaaaa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki również za spota . Szkoda ze moglem byc tak krotko . 17" nie wszystkie wchodzą do S4 B6. Wchodzą np avusy, natomiast samochod wyglada na nich smiesznie .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, dzięki Wielkie za chęci i pomoc . SPrawa z parkingiem rozwiazana. Do zobaczenia w czwartek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moim zdaniem glupota. dobre to jest jak startuje, ale nie po kilku latach. chyba ze ma sie dobre perspektywy wsrod znajomych na piramidy... Panowie, dokad warto w Krakowie isc na impreze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, ok, zadzwonie. Poza czwartkami sie nie spotykacie jakos? KERCZI, no wlasnie nie znam Rozumiem, ze chlopak wyrywny , tez bym się wq**ił mając 3/4 swojego samochodu, a reszte niewiadomo co . Również mam dyzur i tez mnie kurw**ca juz bierze.:/ Ale zyje mysla ze jutro 17 start do was, a potem tydzień chlania ze spotem po drodze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszedzie wszystko kosztuje, chodzi mi zeby -jako naiwniak nieznający miasta- nie przepłacic bez sensu, a nie zeby nie zplacic. Wy tam mieszkacie, stad takie pytanie. Liczylem po prostu na kolezenska pomoc/rade. A ten tekst mi tak troche pod sarkazm podjechał. Mam nadzieje, ze mylnie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heja bede od poniedzialku do soboty rana w krakowie na jakims tam kursie. Moze na spocie bym sie pojawi? Dajcie znac dokladnie gdzie i kiedy, z adresem, bo nie znam krakowa... miłoby było was poznac A druga sprawa, to czy znacie jakis parking w okolicach centrum gddzie moznaby samochod stawiac/postawic i nie ruszac? najlepiej w okolicy florianskiej i oczywiscie najlepiej nie za mld złotych ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a łer yt ys? macie temat