Treść opublikowana przez winczako
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Co nie znaczy, że jest tej narodowości. Po co to kontynuować? Dajmy spokój.
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
romco nie masz za co przepraszać, nie wiedziałem (bo niby skąd?), zwróciłem uwagę na dziwną, powtarzającą się pisownię i składnię. I nie uważam, że jest to coś za co powinieneś -andyl - mnie natychmiast atakować (i to dwukrotnie). Romco, jak na osobę z poza PL i bez nauki to piszesz zrozumiale. Ja tylko zapytałem bez żadnego ataku. wystarczyłoby to, co pod moim postem napisał wrclaguna : Pozdrawiam
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
nie to żeby coś się z nim specjalnego działo, odpukać jest spokój. Jezdzi w normie, żadnych błędów etc. Ale przepuszcza mi przewód podciśnienia/ciśnienia w pętli zaworu PCV. Próbowałem go sięgnąć po zdemontowaniu zaworu pcv, ale nie było szans... a potem nie moglem tego zaworu założyć... bo tak mało miejsca. Pocharatałem sobie tylko cała łapę... Powinno się dać tam dostać po zdemontowaniu przepustnicy, stąd moje pytanie ;-).
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
ok dziękówa ;-)
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
kurde, fura super, mody również, ale czy tylko mi się ciężko to czyta? może jest zbyt wcześnie rano...
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
no ale ktore to?? o ile te u góry pewnie jakoś znajdę to te dolne już gorzej... - musiałbym wiedziec gdzie sa i ile ich jest...
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Panowie, mógłby ktoś napisać (najlepiej na jakiś fotach) jak zdemontować przepustnice w moim 4.2? Intelygentnie zdjąłem zawór PCV i nie mogłem założyć, bo tam w ch*****j mało miejsca jest. To bym przepustnice chętnie wyszarpał... Ale nie wiem czy czegoś nie musze najpierw zdjąć i gdzie są śrubki (bo widać ich mnóstwo, tylko które mam odkręcić..)?
-
S4 Sedan
nie wiem jak ocenic sprawnosc, bo moj wygladal na zdrowy, ale po wymianie spadlo zużycie oleju. Koszt to ok 70-80 zl zamiennik i okolo 300 w ASO. pozdro
-
S4 Sedan
PCV - takie czarne plastykowe okrągłe za przepustnicą - za co odpowiada? sam dokładnie nie wiem i jak na razie nikt nie był w stanie mi o tym opowiedzieć. Z tego co wyczaiłem samodzielnie to chyba wyrównuje ciśnienia podczas nawet niewielkiego obciążenia silnika... na łamerykanskich forach piszczą, że to pierdoła która często jest przyczyną brania oleju... jak sie leje z uszczelniacza, to sie leje z uszczelniacza, przynajmniej znasz temat ;-).
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Gratuluje wyniku. Generalnie niskoobrotowe autko to to nie jest ;-).
-
S4 Sedan
spójrz na węże po stronie prawej od chłodnicy w tył silnika --> tam lubi parcieć i pękać - ja tak miałem - kapało mi na alternator (zwróć uwagę czy tam nie ma śladu kapania). Co do mokrego silnika - jak uszczelki pod kapami ? one kosztuje "6 zł", wymiana banalna, a najcześcioej to one sie pocą. ;-)
-
Wspomaganie S4 4.2
ja nie wiem. Pewnie w vagu gdzieś jest.... tylko gdzie. Jakaś mądra vagowa głowa by się przydała. Popytajcie w innych tematach. Servotronik wystepuje nie tylko w bbk, ale i w innych silnikach.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto stoi już któryś raz w trn pod sztukami pięknymi srebrną s4 b5 sedan na klubowych ramkach CG xxxxx (nie przygladalem sie czy to s4 czy tylko ma detale z esy).
-
Rozwiązanie usprawenienia kolektora dolotowego
nie robiłem, bo u mnie wszystko cacy. WPadłem na to dopiero teraz, a powoli przymierzam się do sprzedaży więc nie będe teraz rozgrzebywał kolektora skoro jest wporządku ;-). Ale w stanach ten mod pod szyldem JHM bardzo chwalą.
-
Rozwiązanie usprawenienia kolektora dolotowego
Natrafiłem na coś takiego - niby zmiana jaką robi też JHM. ALe że oni daleko, to można zrobić w u siebie swoim nakładem pracy. pozdr link: http://www.imploding.com/home/s4-stuff/technical-bits/intake-flap-mod
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na czarnych felgach? Jeśli tak, to dziś mnie gonił do Inka - troche wyrywnie.. ładnie (nisko) się prezentuje, ale z mocą to przeciętnie (że tak powiem).
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
o ja jego.......
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Panowie i Panie, jako że kończy mi się lada chwila amortyzacja auta (księgowa się właśnie obudziła...), to eSka będzie szukała nowego właściciela, myślę że na przełomie października/listopada. Na razie nie zastanawiałem się nad ceną, więc proszę nie pytać, ale "promocyjna" z serii okazja miesiąca na otomoto, to na pewno nie będzie ;-). W samochód na przestrzeni tego czasu włożone grube kilkadziesiąt tyś zł (przynajmniej drugie tyle za ile go kupilem, czego oczywiscie -z pełną świadomością- nie odzyskam). Historię jego znacie, więc jakby ktoś myślał nad eSką to sądzę, że to jest warty egzemplarz ;-), a i jeszcze jest trochę czasu na zgromadzenie środków. Żal straszny.... ale żona nie chce takim potworkiem jeździć. A ja muszę uciekać z kosztów.... jedno jest pewne--> następne też będzie audi..... i też nie słabowite ;-)
-
Wspomaganie S4 4.2
w maglownicy jest taki zaworek ktory reguluje zdaje się ciśnienie przepływu zmieniając ciężkość pracy wspomagania podczas co raz szybszej jazdy - czyli servotronic. Moze cos nie tak z tym zaworkiem, np zaatrzymal sie w pozycji dla 1000000km/h ? ;D
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
.... ja vhyba z tydzień nie bede mogl prowadzic po wczorajszej libacji.... gokardow raczej tez...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a gadał już? czyściutko się prezenci
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Ale na światłach jak ruszasz to chyba nogą trzeba się odepchnąć, co?? ;-)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to mi sie je***ło, d3 ma 5,2. Pomylily mi sie generacje. Wydawalo mi sie ze d3 to ta najnowsza z 4.0TT.... 5.2fsi to zaden cymes. Sprawadzone ;D- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli EVO niezbyt seryjne ;-) - [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)