Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To mój profil na NK. http://nasza-klasa.pl/profile/11624416 zapraszam uczestników zlotu których nie mam jeszcze wśród znajomych
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W miejscu w którym się bawiliśmy w kuchni pracuje polka.Menu obiadu : zupa żurek z kiełbasą i jajkiem lub pomidorowa ,drugie danie kotlet schabowy ,ziemniaki,kapusta zasmażana.Pani z kuchni naprawde się postarała .Obiadek był smaczny.Dzięki jej za to [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:20_________________________________________________ Robimy co możemy.Dzięki za uznanie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Było super, było spotkanie ,vagowanie,kanajpa,polski obiad,wyścigi na gokartach itp. Ja już w domu bo na miejscu mieszkam ale współczuje tym którzy mają pare setek km. do domu.Dziękuje wszystkim że mogłem się z wami spotkać. Mam puchar zająłem pierwsze miejsce na gokartach :> Dodam że odbyły się dwa wyścigi z udziałem po 10 osób każdy.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No popatrz w końcu sie pokazałeś nareszcie,przecież mówiłeś że nie masz nic do roboty i wpadniesz.Czekamy będzie wesoło.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Będzie Vag na zlocie zmienimy mile na km
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Na ten temat pisał coś Jaro 4444 w wątku o zbiorowym pozwie przeciwko Audi,ale nie pamiętam na której stronie a jest ich tam troche.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ale takiej ilości piruetów nigdy w życiu byś nie zaliczył jak podczas wyścigu w deszczu . Na wszelki wypadek zabiore na kartingi zapasowy ubiór :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Koper spróbuj w tym http://www.cartwrighthotel.co.uk/ jak nie ma w Etap Hotel.Impra będzie w Cartwrighthotel
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Spróbuj w tym hotelu w którym będzie imprezka ,przynajmiej będziesz na miejscu.Na górze na stronie tytułowej masz adres intern.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pare osób odleciało ,tak więc jest dla Ciebie miejsce wśród objadożerców
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Teraz będzie można je obejrzeć na parkingu hotelowym .Wiem że macie daleko ,mam nadzieje że wszyscy zjedziemy się na czas.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Spotykamy się o 16-ej na parkingu Tesco i myśle że godzine należy poczekać żeby inni dojechali,następnie przejazd do Hotelu .Zakwaterowanie i szybko do pubu .Na 18-tą będzie podany obiad.Wtedy już wszyscy musimy tam być. Chyba większość zostaje na noc i co za tym idzie auta zostaną na parkingu w hotelu.Więc trzeba będzie przewieżć pare osób z hotelu do pubu.Wiele czasu na to nie będzie.Wydaje mi się że tak będzie ok.Dla spóżnialskich wcześniej podałem post code do pubu że jakby mieli się spóżnić to żeby jechali prosto tam i dołączyli do nas.To chyba jest plan A i B.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie ma problemu już masz miejsce dzięki za poważne potraktowanie tematu
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Wymieniłem u siebie jakiś czas temu taki zestaw .Jeżdżę dalej nic się nie dzieje.Następne 100 tyś. wytrzyma .Imbusik u mnie nie był wyrobiony.
-
[ALL B7] Nagar spalinowy przy pokrywie silnika i rozrządu
Jaki masz przebieg,może pora wyczyścić EGR. Ja u siebie już czyściłem .Nie było tego wiele ale było.Mój przebieg 220 tyś.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie wiem czy żle licze czy mam problem z oczami bez jaj nie wyłamujcie się do zlotu kilka dni a osób zamiast przybywać to ubywa.Pamiętajcie prosze że kosztowało nas to troche zachodu i biegania,ponadto my za was wpłaciliśmy zaliczki i to nie fair tak się wycofywać.Przecież będzie świetna zabawa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Widze że chętnych na wyścigi kartingowe nam ubywa nie bać się wszyscy mają szanse na zwycięstwo
-
[B5 AJM] Wyciek oleju
Jest tam uszczelniacz będziesz musiał go wymienić.
-
[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej
Jak ściągałeś miske olejową to odkręcałeś zawieszenie (sanki) czy silnik uniosłeś do góry?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak wcześniej przyjedziesz to możesz umyć u mnie.Mój adres 26-28 Keighley Road BD8 7AT Bradford. Jak będę szedł z listą chętnych na obiad to zapytam czy ma może polską telewizje.A może ktoś wie na jakie stacje będą to transmitować. O której są te walki? Mój num.tel. 07821027664
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik wiem że tych list już pare mamy ale może zrób jeszcze liste chętnych na obiad.Wpisz mnie ,krystiana i innych chętnych tak będzie łatwiej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
WAŻNE !!! Chciałbym wszystkich uczestników sobotniego zlotu poinformować że mamy możliwość załatwienia polskiego obiadu.Zestaw składałby się z dwóch dań,zupy możemy zadecydować jaką : 1.żurek z kiełbasą,2 pomidorowa,3 ogórkowa.Drugie danie schabowy z ziemniakami + surówka.Koszt obiadu na jedną osobe do 6 funtów.Pub ten do którego idziemy znajduje się w Hotelu Catrwrith .Pracuje tam polka i jak się dowiedziała że mamy u nich spotkanie zadzwoniła do mnie i zaproponowała że może dla nas ugotować polskie jedzenie.Wydaje mi się że pomysł jest ok. zwłaszcza że wszyscy będą przyjezdni i z daleka.Ponadto będziemy o tej porze wszyscy głodni.Możemy zamówić obiad na 18.00 .Podam adres tego Pubu ,Hotelu 308 Manningham lane Bradford BD8 7AT,Strona inter.www.cartwrighthotel.co.uk Napiszcie jeżeli zdecydujecie się na obiad bo będę musiał podać ile tych obiadów ma być.Proszę o jak najszybsze poinformowanie mnie.Podam mój nr tel.07821027664.albo piszcie na forum.
-
[B7 BKD] Ustawienie balansu
Mógłbyś jaśniej bo to jakaś Enigma. :shocked:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Magic jak urwiesz się na godz.to twoja pani chyba ci głowy nie urwie.Zresztą w hotelu było by podobnie .Będzie dobrze
-
[B5 AFN] Brak płynu w nagrzewnicy
Miałem takie same objawy jak ty ,po zdjęciu węży z nagrzewnicy nic z nich nie leciało a powinno z jednego.Miałem walniętą pompe wody wirnik obracał się na jej ośce.Zmieniłem pompe i jest ok.