Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie nie można nic zrobić dopiero za jakiś czas - narazie mają blokade konta na 99 lat :gwizdanie: :nabijasie:
-
[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
to go nie podpuszczaj fure ma i te 3KM nic by tu nie zmienily wazne ze sam zadowolony jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego posc PW do mirona78 zapytaj pewnie jeszcze sa miejsca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze jest Corsa B z LET'em na pokladzie :gwizdanie: kumpel z Zor ale ma napiety grafik no co [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________co to krolu zrezygnowales :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac lans to będzie jutro jak założę avusy :decayed: A co wiosna przyszła już? :gwizdanie: od weekendu po 15 stopni :gwizdanie: No też słyszałem...., zajebioza. Polećcie jakiś warsztat co polerkę feli robi? :gwizdanie: arka zapytaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac lans to będzie jutro jak założę avusy :decayed: A co wiosna przyszła już? :gwizdanie: od weekendu po 15 stopni :gwizdanie: jedziesz na letnich do bukowiny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac lans to będzie jutro jak założę avusy :decayed: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Najbardziej mnie wkur... to, że fachowvy a ASO tak spier....! :wallbash: No teraz furka leci choć nie wiem czy to koniec... dalsza moc to juz troszke wieksza kasa :gwizdanie:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam fura nareszcie zaczela miec porzadna moc i widze ze 2 KM wiecej od mojego ci wyszlo no graty
-
Spoty Katowice i okolice
fajne kawałki co nie? masz już jakiś ulubiony? jawol jawol ty libe alkohol no jeszcze nie ale moze cos wybiore wkrótce
-
Spoty Katowice i okolice
no nie wiem czy chcesz :gwizdanie: no i oczywiscie ze doszedlem do konca i polskich utworow i co przesłuchałeś je całe?? nie no szacun no cale wporzo
-
Spoty Katowice i okolice
no nie wiem czy chcesz :gwizdanie: no i oczywiscie ze doszedlem do konca i polskich utworow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gorzej jak się okaże ze Iwonka to facet :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie kędzior plyta jest niezlym hartcorem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano nareszcie w domu po robocie no i do czekolady nie pojechalem ;( a taki smak jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nara
-
Spoty Katowice i okolice
hehe mam nadzieję tylko że się nie obraził na nas :gwizdanie: ja zawijam spać hehe a doszedłeś do harkorowych kawałków? :polew: :nabijasie: wlasnie nie doszedlem za blisko do domu mialem
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki pany za dzisiaj no WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA KĘDZIORA ZA PLYTE :notworthy: za***ista jest troche w trasie mi umilala powrot :gwizdanie: :>
-
Spoty Katowice i okolice
ty sie zbieraj ja spadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto ja tak ty zbieraj dupe pojedziemy te mendy z katowic odwiedzic Ja nie jadę szczerze to mi się nie chce :gwizdanie: to ja spadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto ja tak ty zbieraj dupe pojedziemy te mendy z katowic odwiedzic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bede ale odrobine pozniej bo dopiero wbilem na chate po robocie a tak wogule to siema cholera czyli muszę nagrać płytkę hehe siemka biegusiem [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 18:50_________________________________________________ bede ale odrobine pozniej bo dopiero wbilem na chate po robocie a tak wogule to siema Od razu widać ze coś kręcisz a ty co se tu podśmiec**jki robisz
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bede ale odrobine pozniej bo dopiero wbilem na chate po robocie a tak wogule to siema