Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Czyli ceny maja się podobnie wszędzie. Mam nadzieje, że chłopaki zrobia program na jakieś 180 koni i 400 Nm.
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
cena bedzie pewnie ta sama a nawet gdyby było o 100 czy 200zł taniej to do Wrocka mam 80km a do W-wy jakies 400km wiec wybieram wrocław chociaz wolałbym zeby Witek tym razem zrobił mi program ale nie mozna miec wszystkiego
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
IsoFix to bardzo przydatna rzecz, jestem w trakcie uzywania tego i jest to o niebo wygodniejsze niz zapinanie fotelika w pasy.
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
No ceny z kosmosu. Podałem ceny polskie bo w UK jeszcze drożej wychodzi W każdym bądz razie kasa zaoszczędzona bo nie musiałem za to płacić więc teraz można doinwestować furmanke. Na pierwszy rzut pójdzie remap w EcuProject ale to dopiero w kwietniu. Zawołali mi 1600zł za ta przyjemnośc bo to nowy silnik z ECU17 czy cos takiego. Czy to dobra cena? :eusathink:ile kucy mozna bezpieczna wykrzesać z mojego silnika? 18x będzie??
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
A dlaczego?? Ogólnie wcześniej sprzęgło ciężko mi chodziło a teraz tak delikatnie sie wciska, ze masakra. Na początku nie potrafiłem aż jechac
-
Dziwny dzwiek podczas wciskania pedalu sprzegla
jelo jestem juz po wymianie. Wszystko poszło bez komplikacji. Co do cen i numerów części jakie zostały wymienione to można poczytać w moim wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/b8-caga-phantom-black-full-s-line-navi-3g-skory-led-y-wodotryski-257171/index3.html
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Dzięki Zwykłe s-line koła ale tez mi się bardzo podobaja i jak znalazłem tą A4 to się ucieszyłem, ze jest na tych kołach Szkoda, ze to nie 19" ale może na lato wpadną 19" rotory ---------- Post dopisany 21-01-2013 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 00:44 ---------- Dzisiaj zakupiłem 2 nowiutkie opony Pirelli P Zerro Rosso bo na przodzie były już podjechane i siedziały na aucie od nowości czyli od 10/2009. Tył ma nadal jakies 5 mm bierznika a na przodzie na środku było 3 Teraz będzie wszystko tak jak być powinno ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 13:00 ---------- Auto odstawione do mechanika na wymianę dwumasa i sprzęgła. Zobaczymy jak się angielski serwis spisze ---------- Post dopisany 26-01-2013 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 13:01 ---------- No i jestem po wymianie dwumasa wszystko na częściach zamówionych w serwisie Audi Koło dwumasowe - 0B1 105 266 AE cena 4410.24zł Łożysko - 0B4 141 165 cena 307.93zł Łożysko - 0B4 198 165 cena 418.25 Tarcza sprzęgła - 0B1141015C cena 1884.68 A cała impreza łącznie wyszła 7021.10zł Dobrze, że auto miałem na gwarancji i mnie ten wydatek ominął :dancing: A to stare graty
-
Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
Ja miałem u chłopaków robiony program w B6 1.9 TDI quattro i auto latało, ze hoho Z resztą w kwietniu sie znów do nich wybieram moja B8 zeby zawitało coś w granicach 180 kucyków
-
[ALL B8] moje czarne cztery kolka:)
Furka zacna, szkoda, że nie ma ledów bo to jednak znak rozpoznawczy A4 Panorama dach miażdży suty i urywa d*pę Dużo bym dał, żeby go mieć u mnie
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja się chętnie wpisze na grupowy ale dopiero w kwietniu jak będę w PL. Możesz mnie wpisac na listę. Jeśli z grupowego nic nie wypali top i tak pojadę Za moja furmanke zawołali mi 1600zł, troszke boli ale ale mieć 143 konie a ponad 180 to róznica jest
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
W ogłoszeniu jest napisane, ze autko mozna kupic bez 19" i bez RNS-e więc jesli ktos zdecyduje sie na kupno tego samochodu bez 19" to wtedy sie z toba skontaktuje i puszcze ci je za dobre sianko. Dodam, ze na tych kołach są nowe opony z zeszłego roku. Oczywiście koła to repliki Mnie uczyniły jakies 4500zł z oponami ale sprzedam je duzo taniej ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2012 at 13:33 ---------- Autko sprzedane Fura poszła bez RNS-e i kół 19" za 4800 funtów RNS-e za 300 funtów Koła za 450 funtów Tak wiec za wszystko dostałem 5.550 funtów czyli wiecej niz oczekiwałem w złotyszach to ok 27.700 zł :banan:
-
co tu powinno byc?
Nic juz ktoś kiedyś zadawał to pytanie
-
[B8 CAGA] czarny kot
Z tych trzech co pokazałeś najbardziej podoba mi sie kolor rudy Złoty i polerowane przynajmniej dla mnie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fotele urywają dupe
-
1.8t 190km dwumas czy coś innego?? Uczucie braku przyczepności przy dodaniu gazu
Na moje to sprzęgło się śliska wiec wymiana sprzegła cie czeka a jak juz bedziesz wymieniał sprzegło to dwumas tez za jednym rozkrecaniem wymien
-
[B8 CAGA] czarny kot
Łukasz może ty mi pomozesz. Mam problem ze spryskiem lampy. Wyciągnąłem ten tłoczek ręcznie i teraz sie do końca nie chce schować Coś go ewidentnie blokuje tylko nie wiem co. Może zaglądałeś juz gdzies do sprysków w swojej A4??
-
Zderzak z B7 do B6
Ten zderzak z pierwszego linku to zderzak do B8 a nie do B7. A co do pytania to nic nie będzie pasować
-
Niechowający sie spryskiwacz lampy
Dokładnie emiliano12. Wszystko było cacy, nic nie odstawało tylko musiałem ręcznie wyciąnąć sprysk zeby przestawić dyszę bo źle pryskały i po tym zabiegu tłoczek sie nie chowa do końca, tak jakby coś go blokowało bo nawet na siłę go nie idzie wcisnąć Tłoczek powinien sie schować jeszcze jakiś centymetr ale ni huhu nie chce wejść. Sprysk nadal działa, wysuwa się jak wcześniej ale nie wraca na swoją prawidłową pozycję. Co za tym idzie zaślepka odstaje jakieś 1,4cm tak, ze aż widać dyszę spryskiwacza
-
Niechowający sie spryskiwacz lampy
Panowie mam mały problem a mianowicie wyciągnąłem ręcznie dysze spryskiwacza lampy i teraz nie chce sie wciagnąć do końca zaślepka spryskiwacza odstaje na jakis centymetr. Nadal działa ale sie nie chowa do środka i cały czas leci z niego płyn. Docisnąć tez się nie da bo ewidentnie cos go blokuje. Miał już ktos taki problem??
-
Dysza spryskiwacza xenonu
Ok dzieki, chodzi o numer 1. Cylinder tłoczący. Czeka mnie wydatek 250zł
-
Dziwny dzwiek podczas wciskania pedalu sprzegla
Grzesiu wiesz może jaki jest numer tego wałka i jaki koszt tego cuda??
-
Dysza spryskiwacza xenonu
Potrzebuję numer części dyszy spryskiwacza xenonu ponieważ gdzieś mi zaginęła w akcji dzięki poprzedniemu właścicielowi Dzieki
-
Pytanie o doświetlanie zakrętów
Nie mam pojęcia jak wygląda prawdziwe doświetlanie zakrętów ( nie spotkałem sie z tym jeszcze) a moim zdaniem nic lepszego niż skrętne bixy nie istnieje bo doświetla całą drogę przed tobą a nie tylko skrzyżowania jak skręcam. Bardziej praktyczny jest skrętny bix bo gdy jadę zakładając 100km/h i wyjeżdzam z łuku to moge wcześniej zareagować jak zobacze pieszego czy tez jakieś zwierzę na poboczu 50 metrów przede mną. W przypadku doświetlania zakrętów czegos takiego nie ma ponieważ światła świecą prawie centralnie w bok
-
Dziwny dzwiek podczas wciskania pedalu sprzegla
U mnie są inne objawy, gdy samochód schodzi z obrotów po dodaniu lekko gazu na biegu jałowym słychać takie jakby terkotanie. Przy wciśniętym sprzęgle coś takiego nie występuje a do tego na biegu jałowym co jakiś czas słychać dosyc głośne uderzenia i trzęsie w tym czasie budą samochodu. Co do części to juz Ci napisałem, komplet czyli koło dwumasowe, sprzęgło i łozysko oporowe firmy SACHS to koszt rzędu 2.200zł - 2.500zł. (zależnie od zniżek itp) Co do kosztów naprawy to z tego co słyszałem to koszt od 350zł w górę. Ja jestem w UK więc to inna sprawa. Na szczęście ja mam samochód na gwarancji więc mam nadzieję, że obejdzie się bez kosztów ale dopiero wszystko będę wiedział we wtorek.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Ładnie ta folia wygląda