Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
To jest właśnie grill S4 a nie S-line
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
a co myślałeś, że od zwykłego zderzaka podejdzie?? Ta od zwykłego zderzaka jest mniejsza. Co do grila s-line to koszt 450zł w ASO. Na allegro żadko dostepny za rozsądne pieniądze.
-
[B7 BRB] Wymiana rozrządu w ASO Danelczyk w Lublinie
Jeśli zależ ci na historii serwisowej to warto wymienić rozrząd w ASO masz wtedy na to gwarancję itp. Cena myslę spoko, aczkolwiek gdybyś wymieniał to w jakimś warsztacie byłoby taniej za części no i robotę ale bez wpisu w książkę niestety.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na klub pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:witamy
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Da się, ale pytanie było czy grill S4 podejdzie p&p więc odpowiedziałem, że nie Jak sie poreza to wszystko idzie zrobić.
-
[ALL B6/B7] Zasłonki przeciwsłoneczne z allegro
Kupiłbym w sumie takie siatki ale tylko w boczne drzwi tak aby dziecko miało więcej cienia bo i tak mam przyciemniane szyby.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
kolego
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Powiem szczerze, że nie używam żadnych wynalazków do mycia szyb. Po umyciu wycieram do sucha mikrofibrą przeznaczoną do mycia szyb i to tyle.
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Moim zdaniem BERU to jedne z lepszych.
-
[ALL B6] Automatyczne ustawienie tej samej temperatury z dwóch stron.
O co chodzi z tym przytrzymaniem AUTO?? temp. sie wyrówna po obu stronach??
-
[ALL] Pomocy z parującymi szybami
Wystarczy, że w aucie jest troszke wilgoci, resztki np. śniegu. Wysiadasz z nagrzanego auta i je zamykasz a dywaniki delikatnie parują.
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Ja mam zamiar tez rozklejać lampy ale trochę mnie to wszystko przeraża
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Zderzak tylny tez masz?? Pakiet s-line robi z B6 całkiem inne auto na duży +
-
[ALL B7] Defekty po malowaniu
na moje tego juz nie dosuszysz ani nie spolerujesz. Jedyna opcja kolejne malowanie u dobrego lakiernika
-
[ALL B6] Demontaż lotki tylnej sedan
Jesteś hardcorem Gdybyś zerwał tą lotkę normalnym sposobem to myślę, że sprzedałbyś ją za którąś stówkę nawet jak była uszkodzona. Powiem ci, że kleju nie zmyjesz ani nie zeskrobiesz, jedyna opcja zeszlifowanie kleju papierem, później podkład i malowanie.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Kupiłeś dokładkę z grilem i kratkami za 800zł?? Bardzo dobra cena Jak ściągniesz zderzak to od wewnątrz zobaczysz zatrzaski na linii łączenia górnej części zderzaka z dokładką oraz po jednym wkręcie na każdym z końców tego łączenia. 5 minut pracy i dokładka jest odłączona od zderzaka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
- Nowicjusz - wątek powitalny