Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Leniwość ludzka nie zna granic sorry za OT
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
http://allegro.pl/swieca-wosk-pszczeli-gromnica-komunia-chrzest-slub-i1704920286.html Jak to ci nie odpowiada to poczytaj troszkę wątek w którym zadałeś pytanie a na pewno znajdziesz to czego szukasz.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Gratulacje Ładna sztuka i kolor jeden z moich ulubionych. Ja już nie mogę sobie pozwolić na sportowe auto, pozostają mi avanty, no chyba, że jako drugi samochód
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
Wiadomo, że szersza opona bedzie bardziej wyć niż węższa ale dobre firmy mają na to patenty i porównując oponę z górnej półki z oponą identycznych rozmiarów z dolnej półki będzie spora różnica i to nie tylko w wyciu jak i przyczepności, wytrzymałości itp itd A wracając do samochodu to ładne autko z dobrym programem robionym przez tych samych majstrów co w moim
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
Wycie opon to nie od szerokości zależy jaka masz firmę opon?? Ja na 17" mam 235/45 firmy Falken i nic nie buczą bo to dobra firma gum a na 19" mam 235/35 firmy Sunny czyli firma posraj się a nie daj się i są głosniejsze od Falkenów ale dobrze sie na nich jeździ na mokrym i suchym a to najważniejsze
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
Zapodaj zawias s-line 1BV i będziesz zadowolony, zobacz sobie u mnie jak wygląda s-line na 17" i 19" Co do komfortu to od 6 lat jeździłem na 17" począwszy od Golfa IV, Audi A6, Audi A4 i kolejnej A4 i stwierdzam, że 17" to najmniejsze koło jakie należy zakładać. Na 16" z garażu bym nie wyjechał Więc nie wiem co tam kolega daje za stwierdzenia, że na 17" nie ma komfortu Teraz mam 19" i nie narzekam
-
[B6 ALT] A4 2,0 - seria czekająca na zmiany
Ładna furmanka. Masz jakieś plany co do zmian, modów?? szkoda tylko, że wnętrze granatowe
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Spoko chłopaki No tak w PL na pewno mnie nie było a mojego auta na 100% Do PL pojade dopiero w kwietniu jak juz pisałem i zaryzykuje i pojade na 19" mam nadzieję, że dojadę i zawiechy w PL nie zgubię
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pod jakim względem, bo na pewno nie pod względem wagi. Pogrubię to żeby potem nie było, że nie mówiłem: DEWALT JEST ZA CIĘŻKI - jeżeli nie szkoda Wam sił i kręgosłupa to proszę bardzo kupujcie. Chodziło mu o to porównanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.msg2522493#msg2522493 Dokładnie o to mi chodziło jeśli chodzi o sprzęt
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
Fabryki nie poprawiaj. B5 z innym grilem wygląda jak mrówkojad
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No ja też chcę wiedzieć dlaczego NXT to strata kasy, BARDZO sobie chwale ten wosk!!! _________________________________________________ A jeśli chodzi o sprzęt to moim zdaniem DeWalt jest lepszy
-
[B6 BDH] Antychryst by Hikiel :)
Ładna sztuka, zazdroszczę koloru jeśli chcesz się bawić detailing to czerń jest najlepsza
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Makki ty jesteś hardkorem więc nic mnie już nie dziwi
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
może tak jak mówisz, za mokra woda No i gdzie ja tu teraz znajdę bardziej suchą wodę Na ebay-u jest do kupienia woda w proszku, jak mogłeś o tym nie wiedzieć Jak jest dobrze auto nawoskowane to magnatem osusza się pięknie. Ja nawet nie ściągam wody, żadną wycieraczka tylko odrazu magnat, jak jest mokry to wykręcam i dalej do boju. Gorzej jak auto ma zajechany lakier to wtedy ta woda się rozciera po lakierze i to jest wkurzające, ale to wtedy nie wina ręcznika tylko lakieru Tak więc jak auto ma zadbany lakier to jednym ręcznikiem można osuszyć cały parking samochodów pod tesko
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
To jest właśnie to ori dokładka razem z naklejką Ale cena nie jest rewelacyjna bo z przesyłka wyjdzie blisko 700zł a w ASO w PL kosztuje 780zł, ze znizkami wyrwę ją za jakieś 740zł tak więc czy jest sens?? raczej nie Ale dzięki Remik
-
[ALL] POLITURA
Zaglądnij w ten wątek to się dowiesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.0 Politura i wosk to całkiem inne produkty. Opłaca się używać jednego i drugiego skoro masz ciemny kolor auta. Jak nałożysz politurę to na to trzeba nałożyć wosk
-
[B6 AVF] Tylny most Quattro
Skoro ja mam dyfer z oznaczeniem EUB i ty masz EUB to jakby nie było to to samo więc nie wiem co to za pytanie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Dokładnie, wtedy będziesz miał czarne na białym jak to ludzie spostrzegają
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak lukasz pisałaś już o tym i to nawet mi, robiłem tak jak piszesz z tym nakładaniem. Nie żeby lakier nie był gładki ale jak zrobiłem jedne drzwi NXT a drugie #16 to wydaje mi się, że po NXT lakier jest głądszy a poza tym robi lepszą robotę a powinno być odwrotnie bo mam srebrny lakier a jak wiemy #16 jest przeznaczona do jasnych lakierów. Może za duzo go nakładam? Ale ok! za 3 tygodnie zrobie kolejne podejście do #16 i będę nakładał jeszcze mniej tego wosku. A jaki kolor powinien mieć ten wosk?? bo mój jest niebieski tzn. taki jasno błękitny. I gdzie znajde na opakowaniu datę produkcji? Dzięki za odpowiedz Łukasz
-
[B5 AEB] MOST quattro jaki krucz potrzebuje dolac oleju
Tak wyglada śruba w moście B6 obrazek od Bartka http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/dyfQ.JPG wygląda to na imbus ale jaki nr to nie wiem
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Raczej wytrzymam, trzeba wszystko przekalkulować bo jak ma mnie coś w UK kosztować np 2.000zł a w PL 1.000zł to zdecydowanie wytrzymam wiedząc, że ten tysiąc który mogę stracić mogę przekazać na np. listwy S4
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Dlatego przeglądam allegro non stop Tylko w PL autem będę dopiero w kwietniu przyszłego roku a tak długo czekać to masakra ale z drugiej strony wolę wszystko wyrezać w PL bo tam mam gdzie no i mam znajomego mechanika który przyspawałby końcówki. A do tego pomalowanie dokładki na pewno w PL wyjdzie taniej niż tutaj
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
to jest od B7 albo cabrio:wink4: na bank to nie jest od B6, ale dzięki za zainteresowanie Remik
-
[B6 AVF] Tylny most Quattro
Jak będę na kanale to obadam sprawę
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Jestem w poszukiwaniu listw i zderzaka tylniego s-line z dziurami na wydechy bo mam ori 2 rury ale schowane pod zderzakiem i mnie to strasznie wkur... Szukam na ebay-u ale nic nie ma a w ASO ta dokładka blisko 788zł kosztuje a na taki wydatek zona mi nie pozwoli bo głupia nie jest i wie, że jeszcze trzeba bedzie go pomalować i końcówki dospawać A jak się człowiek buduje w PL to żona "księgowa" wszystko przelicza co za to można kupić na budowę Ciekawe za ile sprzedałbym moją dokładkę s-line bez dziur na wydechy. 300zł bym dostał?? Jak tak to na pomalowanie i kupno końcówek by było