Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Leniwość ludzka nie zna granic sorry za OT
  2. http://allegro.pl/swieca-wosk-pszczeli-gromnica-komunia-chrzest-slub-i1704920286.html Jak to ci nie odpowiada to poczytaj troszkę wątek w którym zadałeś pytanie a na pewno znajdziesz to czego szukasz.
  3. Gratulacje Ładna sztuka i kolor jeden z moich ulubionych. Ja już nie mogę sobie pozwolić na sportowe auto, pozostają mi avanty, no chyba, że jako drugi samochód
  4. Wiadomo, że szersza opona bedzie bardziej wyć niż węższa ale dobre firmy mają na to patenty i porównując oponę z górnej półki z oponą identycznych rozmiarów z dolnej półki będzie spora różnica i to nie tylko w wyciu jak i przyczepności, wytrzymałości itp itd A wracając do samochodu to ładne autko z dobrym programem robionym przez tych samych majstrów co w moim
  5. Wycie opon to nie od szerokości zależy jaka masz firmę opon?? Ja na 17" mam 235/45 firmy Falken i nic nie buczą bo to dobra firma gum a na 19" mam 235/35 firmy Sunny czyli firma posraj się a nie daj się i są głosniejsze od Falkenów ale dobrze sie na nich jeździ na mokrym i suchym a to najważniejsze
  6. Zapodaj zawias s-line 1BV i będziesz zadowolony, zobacz sobie u mnie jak wygląda s-line na 17" i 19" Co do komfortu to od 6 lat jeździłem na 17" począwszy od Golfa IV, Audi A6, Audi A4 i kolejnej A4 i stwierdzam, że 17" to najmniejsze koło jakie należy zakładać. Na 16" z garażu bym nie wyjechał Więc nie wiem co tam kolega daje za stwierdzenia, że na 17" nie ma komfortu Teraz mam 19" i nie narzekam
  7. Ładna furmanka. Masz jakieś plany co do zmian, modów?? szkoda tylko, że wnętrze granatowe
  8. Spoko chłopaki No tak w PL na pewno mnie nie było a mojego auta na 100% Do PL pojade dopiero w kwietniu jak juz pisałem i zaryzykuje i pojade na 19" mam nadzieję, że dojadę i zawiechy w PL nie zgubię
  9. Pod jakim względem, bo na pewno nie pod względem wagi. Pogrubię to żeby potem nie było, że nie mówiłem: DEWALT JEST ZA CIĘŻKI - jeżeli nie szkoda Wam sił i kręgosłupa to proszę bardzo kupujcie. Chodziło mu o to porównanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.msg2522493#msg2522493 Dokładnie o to mi chodziło jeśli chodzi o sprzęt
  10. Fabryki nie poprawiaj. B5 z innym grilem wygląda jak mrówkojad
  11. No ja też chcę wiedzieć dlaczego NXT to strata kasy, BARDZO sobie chwale ten wosk!!! _________________________________________________ A jeśli chodzi o sprzęt to moim zdaniem DeWalt jest lepszy
  12. Ładna sztuka, zazdroszczę koloru jeśli chcesz się bawić detailing to czerń jest najlepsza
  13. Makki ty jesteś hardkorem więc nic mnie już nie dziwi
  14. może tak jak mówisz, za mokra woda No i gdzie ja tu teraz znajdę bardziej suchą wodę Na ebay-u jest do kupienia woda w proszku, jak mogłeś o tym nie wiedzieć Jak jest dobrze auto nawoskowane to magnatem osusza się pięknie. Ja nawet nie ściągam wody, żadną wycieraczka tylko odrazu magnat, jak jest mokry to wykręcam i dalej do boju. Gorzej jak auto ma zajechany lakier to wtedy ta woda się rozciera po lakierze i to jest wkurzające, ale to wtedy nie wina ręcznika tylko lakieru Tak więc jak auto ma zadbany lakier to jednym ręcznikiem można osuszyć cały parking samochodów pod tesko
  15. To jest właśnie to ori dokładka razem z naklejką Ale cena nie jest rewelacyjna bo z przesyłka wyjdzie blisko 700zł a w ASO w PL kosztuje 780zł, ze znizkami wyrwę ją za jakieś 740zł tak więc czy jest sens?? raczej nie Ale dzięki Remik
  16. Zaglądnij w ten wątek to się dowiesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.0 Politura i wosk to całkiem inne produkty. Opłaca się używać jednego i drugiego skoro masz ciemny kolor auta. Jak nałożysz politurę to na to trzeba nałożyć wosk
  17. Skoro ja mam dyfer z oznaczeniem EUB i ty masz EUB to jakby nie było to to samo więc nie wiem co to za pytanie
  18. Dokładnie, wtedy będziesz miał czarne na białym jak to ludzie spostrzegają
  19. Tak lukasz pisałaś już o tym i to nawet mi, robiłem tak jak piszesz z tym nakładaniem. Nie żeby lakier nie był gładki ale jak zrobiłem jedne drzwi NXT a drugie #16 to wydaje mi się, że po NXT lakier jest głądszy a poza tym robi lepszą robotę a powinno być odwrotnie bo mam srebrny lakier a jak wiemy #16 jest przeznaczona do jasnych lakierów. Może za duzo go nakładam? Ale ok! za 3 tygodnie zrobie kolejne podejście do #16 i będę nakładał jeszcze mniej tego wosku. A jaki kolor powinien mieć ten wosk?? bo mój jest niebieski tzn. taki jasno błękitny. I gdzie znajde na opakowaniu datę produkcji? Dzięki za odpowiedz Łukasz
  20. Tak wyglada śruba w moście B6 obrazek od Bartka http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/storyline/dyfQ.JPG wygląda to na imbus ale jaki nr to nie wiem
  21. Raczej wytrzymam, trzeba wszystko przekalkulować bo jak ma mnie coś w UK kosztować np 2.000zł a w PL 1.000zł to zdecydowanie wytrzymam wiedząc, że ten tysiąc który mogę stracić mogę przekazać na np. listwy S4
  22. Dlatego przeglądam allegro non stop Tylko w PL autem będę dopiero w kwietniu przyszłego roku a tak długo czekać to masakra ale z drugiej strony wolę wszystko wyrezać w PL bo tam mam gdzie no i mam znajomego mechanika który przyspawałby końcówki. A do tego pomalowanie dokładki na pewno w PL wyjdzie taniej niż tutaj
  23. to jest od B7 albo cabrio:wink4: na bank to nie jest od B6, ale dzięki za zainteresowanie Remik
  24. Jak będę na kanale to obadam sprawę
  25. Jestem w poszukiwaniu listw i zderzaka tylniego s-line z dziurami na wydechy bo mam ori 2 rury ale schowane pod zderzakiem i mnie to strasznie wkur... Szukam na ebay-u ale nic nie ma a w ASO ta dokładka blisko 788zł kosztuje a na taki wydatek zona mi nie pozwoli bo głupia nie jest i wie, że jeszcze trzeba bedzie go pomalować i końcówki dospawać A jak się człowiek buduje w PL to żona "księgowa" wszystko przelicza co za to można kupić na budowę Ciekawe za ile sprzedałbym moją dokładkę s-line bez dziur na wydechy. 300zł bym dostał?? Jak tak to na pomalowanie i kupno końcówek by było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.