Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] "Odkształcony" zderzak - czy da się naprawić ?
Ja tez proponuje podjechać do takiego magika co zajmuje się spawaniem plastików, on ci powie jak sprawa wygląda i czy da się to zrobić.
-
[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?
Polecam tą paste i zapomnisz o wszystkich zarysowaniach a do tego mozesz wyczścić chromy, brud po klockach na felgach. Dodam ze lakiernicy właśnie tej pasty uzywają _________________________________________________ gdyby sama pasta nie pomogła to papier wodny 2500 i juz bedzie ok!
-
[ALL] Jaki środek do impregnacji tapicerki ?? (materiał)
Najlepiej zaimpregnować ją przepalonym olejem A tak BTW to podpinam się tez pod pytanie bo czeka mnie tez karcher jak zrobi się troszke cieplej i dobrze byłoby jakoś zaimpregnować tapicerke po praniu. Tak więc pomocy koledzy
-
[B6 AWX] Kopci na czarno
A ile masz na szafie kolego?? A tak BTW to wkońcu to więc ma prawo zadymić przy ostrym przyspieszaniu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Panowie podpowiedzcie
Yyy jak od RS6 ci się nie podobaja to ja juz nic nie mówie :gwizdanie: To są przeciez zajebi*** fele :kox: co nie Trzeniu
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
Cuber nie lottej jak juz jest temat załozony to zapytałem, gorzej gdybym zapodał nowy wątek z tym pytaniem BTW dobrze wiedzieć ze pasi jakiś wydatek mniej jutro w ASO dowiem się ile wołają za te kratki s-line nr z ETKI to 8E0 807 681 C lub D Pozdro chłopaki
-
[ALL B6] 2 różne sprawy
Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz?
-
[B5 AFN] Żarówki H4 czy H7 ?
Na moje masz H4, przynajmniej braciszek ma w A3 z 1999r H4 więc ty pewnie tez bedziesz miał H4 skoro masz auto o 2 lata starsze
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Obliczając spalanie czyli tankując samochód do pełna, wyjechać do rezerwy i znów zatankować do pełna wychodzi wedłóg matematyki średnie 6,2/100km. FIS2 pokazuje 6,5/100km czyli duzo się nie myli Na baku robie jakieś 900-1000km w większości po mieście
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
mój kolor to ciemny szary, i chyba jednak nie będę ich malował bo za drogo by mnie wyszły a druga sprawa to faktycznie nie pomalowane bardziej rzucają się w oczy Muszę gdzieś dorwać jeszcze dokładke zderzaka s-lline, była na allegro nawet w mojej mieścinie miał jakiś handlarz na sprzedanie i tak się długo zastanawiałem ze ktoś mi ją zwinął :wallbash: A tak przy okazji to gril środkowy jest taki sam w zderzaku s-line?? bo boczne kratki są inne ale halogeny są tez takie same jak w ori tak?? Aha no i jeśli się orientujecie to jaka jest cena tak mniej więcej tych kratek w ASO??
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
Jeszcze raz grfit, widziałem czarne A6 na szarej feldze RS6 i...
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
Kolego grafit i bedzie kozacko
-
[B5 ADR] Co to moze byc??
A po co takie coś u nas przecież my mamy bezpłatne autostrady tak jak w niencowni
-
[ALL B6] LAMPY AUDI A4 01-04 DAYLINE LED BLACK ! - ktoś je uzył???
Zeby z xenonów zmieniać na zwykłe chyba będziesz pierwszy :> A masz ori xenon czy HID-y?? Jak juz chcesz zmienić na zwykłe to proponuje tylko ori bez zadnych wynalazków typu led
-
[ALL B6] Wymiary sedana i avanta
Poprostu napisałem tego posta zeby się uświadomić czy jest tak jak pisze. Post moze się przydać dla tych którzy zastanawiają sie na wyborem sedana czy avanta i biora pod uwage właśnie wymiary Osobiście chciałem kupić avanta ale zona stwierdziła ze ona drugiego tak długiego samochodu nie chce więc kupiliśmy sedana a okazuje się teraz ze avant jest jednak troszeczke krótszy.
-
[ALL B6] LAMPY AUDI A4 01-04 DAYLINE LED BLACK ! - ktoś je uzył???
Xenony ci się skończyły i chcesz jakięś tansze?? kolego jak xenon sie przepali to wymienia sie tylko zarnik a nie całe lampy Bo z twojego posta wynika ze chcesz kupić lampy za ponad 900zł bo xenon ci się spalił. Czegoś tu nie ogarniam Co do tych lamp w B6 to jaki kto ma gust, ja bym ich raczej nie załozył.
-
[ALL B6] Wymiary sedana i avanta
Koledzy, wiem ze tak jest ze sedan jest praktycznie o 2 milimetry dłuższy od avanta ale to mnie normalnie rozkłada na łopatki na moje to avant powinien być dłuższy i to nie o 2 milimetry tylko o conajmniej o 20cm. Avant to identyczna płyta podłogowa jaką ma sedan? Jak tak to mozna przerezać sedana na avanta Jak już założyles taki temat to mogłeś przynajmniej postarać sie i znaleść dokładne wymiary i je podać :gwizdanie:
-
[ALL B6] Schowek pasażera, klamka
Zrób fotke jak to wygląda bo skąd mamy wiedzieć jak została urwana?? :gwizdanie: ale na moje nic z tym juz nie zrobisz, ale zapodaj fotke i sie wyjaśni. Ps. Pasażera kolego :gwizdanie:
-
[ALL B6] Panowie podpowiedzcie
W sumie masz racje w avancie moze być nie ciekawie widziałem jego B6. Ale sedan pierwsza klasa
-
[All B5] 1/2 FIS czy można wyłaczyć ?
Kolega w Golfie ma 1/2 FIS-a i nie idzie wył więc w audi tez pewnie nie da rady. A po co kolego chcesz wył FIS-a???
-
[ALL B6] Panowie podpowiedzcie
RS6 18" i nic więcej. Felga super i komfort utrzymany.
-
[All B5] 1/2 FIS czy można wyłaczyć ?
Koledze chodzi o wył FIS-a tak jak ma to miejsce gdy ma się cały FIS czyli po naciśnięciu "RESET" FIS gaśnie. Przydatne podczas jazdy w nocy po autostradzie, poprostu nic nas nie rozprasza.
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
Czyli jak juz je kupie to proponujecie zebym je zostawił w ori kolorze?? a występuje tylko 1 kolor tzn czarny czy takie szare jak wypuszczają ori nie malowane dokładki?? Mój kolor auta to ciemny szary i wszystkie dokładki są w kolorze. BTW malik cuber piękne autka
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
Moze barany w ASO ściągają zderzak po to zeby odkręcić lampe z cała podstawą bo nie mogą znaleźć tych 2 śrubek za lampą tak samo jak kolega cuper :gwizdanie: A zeby odkręcić podstawe lampy bez uprzedniego wyciągnięcia lampy trzeba odkręcać zderzak bo innego dojścia nie ma, ale nie wierze zeby takie młoty pracowały w ASO ale z drugiej strony kto wie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy to listwy S4 ?
Kowal Cuber :oklaski: i juz wszystko wiem, tylko ta cena mnie połozyła na łopatki S4 zdecydowanie lepsze A moze ma ktoś takie na sprzedaż za flaszke?? no dobra niech będzie dam litra :polew: