Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Ja tez proponuje podjechać do takiego magika co zajmuje się spawaniem plastików, on ci powie jak sprawa wygląda i czy da się to zrobić.
  2. Polecam tą paste i zapomnisz o wszystkich zarysowaniach a do tego mozesz wyczścić chromy, brud po klockach na felgach. Dodam ze lakiernicy właśnie tej pasty uzywają _________________________________________________ gdyby sama pasta nie pomogła to papier wodny 2500 i juz bedzie ok!
  3. Najlepiej zaimpregnować ją przepalonym olejem A tak BTW to podpinam się tez pod pytanie bo czeka mnie tez karcher jak zrobi się troszke cieplej i dobrze byłoby jakoś zaimpregnować tapicerke po praniu. Tak więc pomocy koledzy
  4. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Przemo18 temat w 1.9TDI
    A ile masz na szafie kolego?? A tak BTW to wkońcu to więc ma prawo zadymić przy ostrym przyspieszaniu :gwizdanie:
  5. Yyy jak od RS6 ci się nie podobaja to ja juz nic nie mówie :gwizdanie: To są przeciez zajebi*** fele :kox: co nie Trzeniu
  6. Cuber nie lottej jak juz jest temat załozony to zapytałem, gorzej gdybym zapodał nowy wątek z tym pytaniem BTW dobrze wiedzieć ze pasi jakiś wydatek mniej jutro w ASO dowiem się ile wołają za te kratki s-line nr z ETKI to 8E0 807 681 C lub D Pozdro chłopaki
  7. Heh... i jak tu pomóc jak taki Trzeniu jest w 2 minuty po napisaniu nowego posta? dziwi mnie kolego ze nie wiedziałeś jak otworzyć klape przeciez kazdy inyuicyjnie chwyta tam gdzie trzeba Jak nie będziesz wiedział jak się dobrać do kobiety to tez do nas napiszesz?
  8. Na moje masz H4, przynajmniej braciszek ma w A3 z 1999r H4 więc ty pewnie tez bedziesz miał H4 skoro masz auto o 2 lata starsze
  9. Obliczając spalanie czyli tankując samochód do pełna, wyjechać do rezerwy i znów zatankować do pełna wychodzi wedłóg matematyki średnie 6,2/100km. FIS2 pokazuje 6,5/100km czyli duzo się nie myli Na baku robie jakieś 900-1000km w większości po mieście
  10. mój kolor to ciemny szary, i chyba jednak nie będę ich malował bo za drogo by mnie wyszły a druga sprawa to faktycznie nie pomalowane bardziej rzucają się w oczy Muszę gdzieś dorwać jeszcze dokładke zderzaka s-lline, była na allegro nawet w mojej mieścinie miał jakiś handlarz na sprzedanie i tak się długo zastanawiałem ze ktoś mi ją zwinął :wallbash: A tak przy okazji to gril środkowy jest taki sam w zderzaku s-line?? bo boczne kratki są inne ale halogeny są tez takie same jak w ori tak?? Aha no i jeśli się orientujecie to jaka jest cena tak mniej więcej tych kratek w ASO??
  11. Jeszcze raz grfit, widziałem czarne A6 na szarej feldze RS6 i...
  12. A po co takie coś u nas przecież my mamy bezpłatne autostrady tak jak w niencowni
  13. Zeby z xenonów zmieniać na zwykłe chyba będziesz pierwszy :> A masz ori xenon czy HID-y?? Jak juz chcesz zmienić na zwykłe to proponuje tylko ori bez zadnych wynalazków typu led
  14. Poprostu napisałem tego posta zeby się uświadomić czy jest tak jak pisze. Post moze się przydać dla tych którzy zastanawiają sie na wyborem sedana czy avanta i biora pod uwage właśnie wymiary Osobiście chciałem kupić avanta ale zona stwierdziła ze ona drugiego tak długiego samochodu nie chce więc kupiliśmy sedana a okazuje się teraz ze avant jest jednak troszeczke krótszy.
  15. Xenony ci się skończyły i chcesz jakięś tansze?? kolego jak xenon sie przepali to wymienia sie tylko zarnik a nie całe lampy Bo z twojego posta wynika ze chcesz kupić lampy za ponad 900zł bo xenon ci się spalił. Czegoś tu nie ogarniam Co do tych lamp w B6 to jaki kto ma gust, ja bym ich raczej nie załozył.
  16. Koledzy, wiem ze tak jest ze sedan jest praktycznie o 2 milimetry dłuższy od avanta ale to mnie normalnie rozkłada na łopatki na moje to avant powinien być dłuższy i to nie o 2 milimetry tylko o conajmniej o 20cm. Avant to identyczna płyta podłogowa jaką ma sedan? Jak tak to mozna przerezać sedana na avanta Jak już założyles taki temat to mogłeś przynajmniej postarać sie i znaleść dokładne wymiary i je podać :gwizdanie:
  17. Zrób fotke jak to wygląda bo skąd mamy wiedzieć jak została urwana?? :gwizdanie: ale na moje nic z tym juz nie zrobisz, ale zapodaj fotke i sie wyjaśni. Ps. Pasażera kolego :gwizdanie:
  18. W sumie masz racje w avancie moze być nie ciekawie widziałem jego B6. Ale sedan pierwsza klasa
  19. Kolega w Golfie ma 1/2 FIS-a i nie idzie wył więc w audi tez pewnie nie da rady. A po co kolego chcesz wył FIS-a???
  20. RS6 18" i nic więcej. Felga super i komfort utrzymany.
  21. Koledze chodzi o wył FIS-a tak jak ma to miejsce gdy ma się cały FIS czyli po naciśnięciu "RESET" FIS gaśnie. Przydatne podczas jazdy w nocy po autostradzie, poprostu nic nas nie rozprasza.
  22. Czyli jak juz je kupie to proponujecie zebym je zostawił w ori kolorze?? a występuje tylko 1 kolor tzn czarny czy takie szare jak wypuszczają ori nie malowane dokładki?? Mój kolor auta to ciemny szary i wszystkie dokładki są w kolorze. BTW malik cuber piękne autka
  23. Moze barany w ASO ściągają zderzak po to zeby odkręcić lampe z cała podstawą bo nie mogą znaleźć tych 2 śrubek za lampą tak samo jak kolega cuper :gwizdanie: A zeby odkręcić podstawe lampy bez uprzedniego wyciągnięcia lampy trzeba odkręcać zderzak bo innego dojścia nie ma, ale nie wierze zeby takie młoty pracowały w ASO ale z drugiej strony kto wie :gwizdanie:
  24. Kowal Cuber :oklaski: i juz wszystko wiem, tylko ta cena mnie połozyła na łopatki S4 zdecydowanie lepsze A moze ma ktoś takie na sprzedaż za flaszke?? no dobra niech będzie dam litra :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.