Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. :polew: :gwizdanie:
  2. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    i dopóki jej nie przekroczysz to on automatycznie będzie Cię przebijał
  3. to nie taksówkarz on sklepał kierowcę czerwonego neoplanu
  4. może i wygramy bo http://euro2008.wp.pl/kat,94272,wid,10056597,wiadomosc.html?ticaid=4612b
  5. tak tylko to nie na "alledrogo.pl" tylko ebay.de http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230261098177&ssPageName=MERC_VIC_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=230217925260&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m183&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 20:34 _________________________________________________nie mogę znaleźć tej czysto niemieckiej aukcji, bo to co w linku to Hong Kong. pamiętam że była aukcja i sprzedający był z niemiec, i wtedy jeśli ktoś by był chętny to mógłbym pomóc przy zakupie a tu to sama przesyłka prawie 70e
  6. dokładnie tak, trzeba dorabiać. Gotowy jaki widziałem to był do 1.8T
  7. czy on jest naj****ny czy mi się wydaje.?
  8. sędziego to trza ściągnąć na zlot letni jako dodatkowa atrakcja, i zaraz więcej chętnych się zapisze na zlot [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 10:20 _________________________________________________msc79 dzwoniłem niestety mają tylko przedliftowe
  9. oki, dziś dzwonie, z aukcji widzę że to niedaleko mnie więc będzie można podjechać
  10. Hornet racja było w strefie śmiechu
  11. Spoko ograniczenia czasowe są na biletach. Już nie będzie siedzenia przez pół dnia godzinne chyba
  12. http://www.bestmp3.webd.pl/mp3,187378,60_sekund.html :>
  13. czekam na słupek pod kurtyny taki jak ja mam w aucie i wtedy działam dalej
  14. nom [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 07:01 _________________________________________________ragga zobacz gdzie można jeszcze zamontować zegar :gwizdanie:
  15. no właśnie zapomniałem o pawełkach :gwizdanie: ale w godzinę to my z pięć aut zrobimy (pamiętasz "bo to nie nasze" )
  16. To ile krówek będzie kosztowała ta "prawie darmowa" wymiana klocków, i dlaczego wychodzi drożej niż w aso krówek to jedną 3/4 bo Lukas nie pije to ja mówię tylko to co dla mnie i jakie drożej niż w aso :gwizdanie:
  17. damy radę nie no Malik przecież szlifował klocki :gwizdanie:
  18. *06.1 Temperatura chłodzenia silnika jest wyliczana jeżeli czujnik jest uszkodzony lub nie zainstalowany, diagnostykę wykonywać tylko powyżej 0 stopni Celsjusza *22.1 Kompresor pozostaje wyłączony aż wyłącznik się zamknie [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 17:18 _________________________________________________zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.