Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
licytacja na ebayu
i dopóki jej nie przekroczysz to on automatycznie będzie Cię przebijał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie taksówkarz on sklepał kierowcę czerwonego neoplanu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
może i wygramy bo http://euro2008.wp.pl/kat,94272,wid,10056597,wiadomosc.html?ticaid=4612b
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[ALL B5] [1,9 TDI] Gotowy FMIC - pytanie ??
tak tylko to nie na "alledrogo.pl" tylko ebay.de http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230261098177&ssPageName=MERC_VIC_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=230217925260&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m183&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 20:34 _________________________________________________nie mogę znaleźć tej czysto niemieckiej aukcji, bo to co w linku to Hong Kong. pamiętam że była aukcja i sprzedający był z niemiec, i wtedy jeśli ktoś by był chętny to mógłbym pomóc przy zakupie a tu to sama przesyłka prawie 70e
-
[ALL B5] [1,9 TDI] Gotowy FMIC - pytanie ??
dokładnie tak, trzeba dorabiać. Gotowy jaki widziałem to był do 1.8T
-
Strefa Śmiechu
czy on jest naj****ny czy mi się wydaje.?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sędziego to trza ściągnąć na zlot letni jako dodatkowa atrakcja, i zaraz więcej chętnych się zapisze na zlot [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 10:20 _________________________________________________msc79 dzwoniłem niestety mają tylko przedliftowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki, dziś dzwonie, z aukcji widzę że to niedaleko mnie więc będzie można podjechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet racja było w strefie śmiechu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko ograniczenia czasowe są na biletach. Już nie będzie siedzenia przez pół dnia godzinne chyba
-
Strefa Śmiechu
http://www.bestmp3.webd.pl/mp3,187378,60_sekund.html :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czekam na słupek pod kurtyny taki jak ja mam w aucie i wtedy działam dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 07:01 _________________________________________________ragga zobacz gdzie można jeszcze zamontować zegar :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to jadę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie zapomniałem o pawełkach :gwizdanie: ale w godzinę to my z pięć aut zrobimy (pamiętasz "bo to nie nasze" )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ile krówek będzie kosztowała ta "prawie darmowa" wymiana klocków, i dlaczego wychodzi drożej niż w aso krówek to jedną 3/4 bo Lukas nie pije to ja mówię tylko to co dla mnie i jakie drożej niż w aso :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
damy radę nie no Malik przecież szlifował klocki :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co oznaczają te błędy ?
*06.1 Temperatura chłodzenia silnika jest wyliczana jeżeli czujnik jest uszkodzony lub nie zainstalowany, diagnostykę wykonywać tylko powyżej 0 stopni Celsjusza *22.1 Kompresor pozostaje wyłączony aż wyłącznik się zamknie [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 17:18 _________________________________________________zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html