Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. Tego to ja nie wiedział pewnie Tomek takie ma i stąd ta informacja :gwizdanie:
  2. siemka zapraszamy do czynnego udziału na forum a także na spoty. ps. Adrian będzie miał kolegę :gwizdanie: oczywiście chodzi o silnik
  3. dejwit no nie ociągaj się wklejaj :gwizdanie:
  4. a ja wiem co łaska.... ( nie mniej jak 100zeta) :polew:
  5. no myślałem że go łykniesz a tak to dalej będę się wściekał na te słupki przed liftem i kombinował jak go przypasić
  6. nie no to pełno sprawna wersja tylko mój plan był to obszyć jak ktoś chce pomalować lub toś w tym stylu to jest gotowy jak chcesz to do Ciebie będzie pasił
  7. nom ten z PCV jeszcze się troszkę oszlifuje i obszyje materiałem i będzie ok szkoda tylko że to nie jest na słupku po lifcie
  8. Redżi może być?
  9. witaj na forum. ps. pisz bez capsa bo to oznacza krzyk !!
  10. witam kolejnego ajm_a
  11. chodziło mi że rs w budzie B5 jest kox :gwizdanie: a ten co oglądałeś to chyba obok Przemka Kasi warsztatu w komisie stoi :gwizdanie:
  12. Głowa boli,że autko z 2000 roku może kosztować tyle samo http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5119430Byłaby zagwózdka... ten niebieski rs jest hm .... zajebiaszczy :kox:
  13. jak we wtorek na spota jechałem to tankowałem na BP najtańszą ON za 4,70 a PB było za 4,63
  14. na początek wystarczy a w miarę apetytu kolega będzie wypożyczał przyczepkę
  15. jest na ebay_u http://cgi.ebay.de/mtm-Logo-Image-CD-AUDI-VW-SEAT-SKODA_W0QQitemZ150236496512QQcmdZViewItem?_trksid=p3286.m20.l1116[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 17:16 _________________________________________________a tu sam znaczek http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150247685602&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=150189921522&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4 i tu http://cgi.ebay.de/MTM-Emblem-Neu-Chrom-VW-AUDI-RS4-S3-S4-RS6-16V-TURBO_W0QQitemZ230253283272QQcmdZViewItem?hash=item230253283272&_trkparms=72%3A451%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14
  16. ... rozumiem, że mówimy o Ciągutkach :gwizdanie: A nie o alkoholu ! Tyle mogę załatwić mogą być i Ciągutki, cały bagażnik byle nie takie "ZalepMorde" :gwizdanie:
  17. YATES moja siostra cioteczna tam mieszka na stałe więc jak chcesz dam Ci na pw do niej namiary i popytasz sam:)
  18. jak zrobie a mi nie spasi to Ci oddam jeśli będziesz chciał słupek na pewno będzie Ci pasował
  19. Skrzyniek .. z tego co mowiłeś to Twój plan nie moze zawieść wiec spawaj to PCW na swoich słupkach A ja zakupiłem czarne relingi od kolegi z forum :th: .. bedzie polerka rezam z tego z przed liftu .... zobaczymy co wyjdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.