Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo widzisz :th: Jożin sie dowiedział z wizytówki , ktora mi wcześniej skubną nie prawda widziałem kiedyś w podpisie pod avatarem, a teraz to wziąłem ma przypominki :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
zmieniłeś autko czy żeś swojego tak wyrezał :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mało straciłaś .. na ścianie w Mc'Donalds podziwialiśmy fotki Krzyńka i Toma Adrian o mało nie wysadził w powietrze Mc' D... przy pomocy bomby skonstruowanej z kamienia od zapalniczki Krzyniek jak to Krzyniek ... rzucał ludziom bobmy zegarowe z zaplaniczek do samochodów , kradł torby bagażowe , wizytówki , podmieniał kable od Vaginy i podpał szefowi kuchni co było widać w kąciku ust jasne.... dodaj jeszcze że jedna eksplodowała pod/obok Tośkowego VW :gwizdanie: Poziek co do aparatu to Tomaszust, Boberek i Ja rozważamy jego zakup.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GOD! DAMN IT! Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie A czemu nie na zewnatrz - od strony budowanego osiedla... No nic moze innym razem... bo z góry więcej widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mogłeś za tą kase postwić nam kolecje u wujka Makdonalda jak on sam chodził na zaplecze i załatwiał dla siebie posiłek za free :gwizdanie: Tomek poszedł do szefa kuchni żeby Ci spaskudził kanapkę Powiedział taa.." widzicie tego wielkiego Jożina co ma ginekologiczne ręce ... kanapka z wkładką ... i sikanie do Coli " haha ha, no to coś chyba wam się zestawy pomieszały bo Tosik miał na ustach te dodatki od szefa kuchni
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale po II lifcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mogłeś za tą kase postwić nam kolecje u wujka Makdonalda jak on sam chodził na zaplecze i załatwiał dla siebie posiłek za free :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ładnie szalejecie punkciki też Ci sypnęli ?
-
Montaż tempomatu A4 B5
ok co do mostkowania pinu 4 i 6 to jest to zaraz przy kostce zrobione, poprostu kabelekiem. (pisałem o tym łączeniu wyżej przy opisie połączenia) więc pięć dłuższych kabelków wystarczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moim zdaniem to Poziu jeszcze nie startuje
-
Strefa Śmiechu
nie ma jak dobre zabezpieczenie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik superfajne :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj Adaś się kopsnął w cyferkach ... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratki, miałem jechać kibicować ale pogoda mnie konkretnie zniechęciła i oglądałem na dvd film/reportaż z nielegalnych wyścigów :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Zegar przebiegu, daty i godziny
licznik traci zasilanie data i godzina wracają do opcji pierwotnej (podobnie jak odłączysz aku) co do antenki to jest to symbol zegaru radiowego który jest we Frankfurcie a. M ustaw datę i godzinę a antenka powinna sama wrócić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja znam go tylko pod nazwą Desoto Fireflite więc tą odpowiedź uważam za wystarczającą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tu: http://www.wst.org.pl/events.php?id=1&PHPSESSID=7893b64f412cddf67bb4fd04f10913d9
-
[B5 AFB] Jakie lampy wybrać ?
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_zmiana_tylnych_lamp_i_wasza_opinia-t29675.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/bardzo_prosze_o_doradzenie_czy_te_lampy_sa_ladne-t28764.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_dzielone_lampy_fk_opinie_na_ich_tamat-t24034.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ktoś się wybiera kibicować chłopakom na 1/4 mili?
-
Mustang Bullitt
prawie .... robi różnicę :gwizdanie: z tą prędkością to nie przesadzajcie, swego czasu to prawie w polonezie licznik się zamykało a wrażenia z jazdy bezcenne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
i dobrze :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie .... :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rocznik '55