Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. siemka i zapraszamy na spoty warszawskie do FW szczegóły w temacie spotów.
  2. nie od spodu tylko na tylnej krawędzi drzwi czerwone światełko, a w środku podświetlanie na nagi.
  3. można powiedzieć że ono jest wypieszczone, wylizane
  4. I wysoce prawdopodobne, ze takze mysliwym.. gajowym :polew: krzyniek kaczka ktora jest gajowym.. Tak poza tym, to nie ma juz funkcji gajowego.. :gwizdanie: oj to tak apropo tego spotu reklamowego no tak teraz to bardziej modna jest funkcja "gejowego".... :gwizdanie:
  5. chyba z tej samej serii http://www.youtube.com/watch?v=uAKIuYoz6wc
  6. o rozbiórce zegarów jest tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3925.0 a tu jak zrobić ori termometr http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0
  7. I wysoce prawdopodobne, ze takze mysliwym.. gajowym :polew:
  8. Tosik to tak na przyszłość jakbyś komuś drzwi regulował to tu jest mała instrukcja (ze strefy śmiechu) http://www.livevideo.com/media/playvideo_fs.aspx?fs=1&cid=F4B5854611D141AFA19359F36DCDC74F
  9. przybliż nam swój kierunek może być ciekawie
  10. oj nie ma nie ma
  11. http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,687826,62 jakie to auto http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,685105,69 ciekawy sposób na znakowanko http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,677534,115 a tym zabezpieczeniem to nie wiem co chciał właściciel wyrazić http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,661953,184
  12. O której obwodnicy piszesz ? Gdzieś Garwolin okolice ? obwodnica Garwolina, ale śmigają nią wszędzie w okolicy, chyba zakup musi się szybko zwrócić.
  13. dzieee ? Tamtego chyba uruchomili ..pamiętasz tego w Majdanie co mowiłes ze nieaktywny mają taki przenośny, stawiają go albo w mieście przy psiarnii albo na innych wojewódzkich drogach co przechodzą przez garwolin, a co do tego w majdanie to jeszcze nie było tablic jak ostatnio jechałem ale już zaślepki były pozrywane z nich więc chyba niebawem zaczną cykać
  14. siemka i zapraszamy na spoty do FW
  15. wypij i później sie zastanawiaj... ostatnio jak tak zrobił to nie mógł pod Maximusa podjechać na wyścigi swoim a4
  16. Wczoraj ich widziałem jak kogoś trzymali przy wjeździe na obwodnice .Zgadza sie ..czarna vectra , kombi i czarne szybki ... teraz sie naplemniło tego tałatajstwa ... w nocy to juz wogole nie widać co jedzie Nawet w zadupiastym Radzyniu Podlaskim czatuje vectra srebrna w sedanie .. też ich w nocy widziałem, i nie byłem pewny jaki to kolor i co to dokładnie. kuźwa teraz nawet suszarki na kazdej wylotówce stoją! a nie wspominając o tym przenośnym fotoradarze...
  17. pomarzyć dobra rzecz wiedziałem ze to napiszesz ..zazdrosniku ha :> ps. uważaj na obwodnicy i w ogóle bo misiaki nową vectre dostali, czarna w combi (taka jest fotka w gazecie- już się nią chwalą, pierwszy jakiemu film nakręcili zarobił 500zł i 10punktów.
  18. pomarzyć dobra rzecz
  19. ... No co przeciez ładnie cykaja Hyhy jak cykadele takie po Czernobylu :polew: może chodzi o ładne stukanie
  20. Brak zdrowego rozsadku, ale pewnie jeszcze okaze sie bohaterem. Pewnie mu ktos wyszedl, albo wyjechal. Czy Wy nie widzicie ze chlopak naprawde przegial i nie mial na tyle doswiadczenia i wiedzy w prowadzeniu takich samochodow. Ma tylko nazwisko i nic wiecej. Jezdzi jak kazdy z Was. dobrze to ująłeś! co do kierowcy to nie wiemy kto kierował ale to jest pewne że kto by nie kierował to i tak wina będzie zwalana na tego który zginął gdyż on już się bronić nie może i nie będzie!!!
  21. bardzo dobry odruch. a auto to sobie można sprawdzać na autostradzie jeśli jest pusta (lub bardzo mały ruch) ale nie w mieście gdzie w każdej chwili może np na jezdnię wtargnąć pieszy nawet za barierek i w niedozwolonym miejscu.
  22. to jest super i jakie życiowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.