Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. najlepsze to te żółte progi, suszarka na skarpety i to coś z przodu hm... może do odgarniania śniegu
  2. ale jak wpadniesz na obwodnice to sprawdzisz sobie ile Twoj eLPiGi power poleci :> Angee a co z jutrem ???
  3. Sztestuj Może akurat Ci sie poszczęści Wieczorkiem jak będzie mi się nudziło to na pewno sztestuje, a jak. Stówa na godzine z taką laską to jest prawdziwa okazja. A jak jeszcze za dwie stówy coś fajnego ma zrobić to nic tylko brać. Tomciu jak chcesz to pogę podać Ci nr który z eski rock spisałem (opowiem wam przy najbliższym sopcie o co lata, bo nie chce mi sie tego pisać)
  4. można sie dostać przez podświetlanie bagażnika- lampkę w podsufitce.
  5. to też miałem tu dać ale stwierdziłem że lepiej nie bo tu zaraz jakieś skojarzenia będą a tu prosze sam zainteresowany wkleja
  6. nie jest Wiciu a podryw może wyglądac tak http://pl.youtube.com/watch?v=IWUCKmsPvkk
  7. fajne ale już było
  8. fajny
  9. jak tak dalej pójdzie to będzie strach na spota jechac :gwizdanie: tylko żebyście nie wyglądali jak abs_y lub Ci panowe co kiedyś w promenadzie byli
  10. http://www.youtube.com/watch?v=1CJ7iaVOgK8 http://www.joemonster.org/art/8674/Absolutna-mistrzyni-w-samochodzie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T526211 i fajna stronka do poczytania http://www.bash.org.pl/latest/?page=1
  11. A ja nic o tym nie wiem bo to tajna misja
  12. krzyniek odpowiedział(a) na robertr6f temat w Audi A4 B5
    jeśli napisał ze jest aktywowany to wnioskuje że aktywowany Vag_iem, no chyba że przez pojęcie aktywacji ma na myśli ręczne uruchomienie tempomatu manetką.
  13. wiem no nic na dziś ja kończę, muszę mykać spac
  14. nom jeśli mamy a jeśli nie .....
  15. A to ciekawe musze przyznać :gwizdanie: mam nadzieje że tym stwierdzeniem nie spędziłem Ci snu z powiek :>
  16. Krzyniek a co Ty sie tak zdziwiłes, że sie wprosiłem na impre? :> wiedziałem wcześniej niż myślisz
  17. o choroba zapomniałem :doh1: to już jest pięć+letallec
  18. już Cię liczyłem. Norbi, Lukas, Angee, Sławeq i ja
  19. A ja to co? TY hm..... no gdzies zostałes policzony ale nie wpisany poprawiamy, to jest już pięć.
  20. to już jest cztery osoby
  21. ja najwyżej nie będę ale jestem na tak Adrian jak wróci z włoch to podejrzewam że też chętnie, a co z Kasią?
  22. ale jak bez Ciebie przeciez dopiero Angee pyta cyt: "Co jest z wami dziki..." może się ktoś orientuje, firma w wawie która robi nadruki na kubki ( z tym że zależy mi na czasie)
  23. i szybko nie minie :gwizdanie:
  24. ja moge piekarnik załatwic tylko kto ciasto "zagniecie"? Angee jakieś pomysły konkretne co do tej soboty? bo myślę że chętni się znajdą
  25. no a Ty masz wersję z korbą... ale przeszło nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.