Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AJM] Szumiące łożysko
to co kolega napisał wyżej tyle że w piśmie obrazkowym poza kostkami od halogenów, lamp, klaksonów, i czujnika klimy nie trzeba nic więcej rozłączać z połączeń elektrycznych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak bym nagral to wreszcie mialaby dziewczyna film ze soba w roli glownej :polew: jaki dałbyś tytuł "M jak mdłości" czy M jak "mameła" :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema a ja miałem wycieczkę poza drogę na skrzyżowaniu typu "Y" kufa nic nie posypane na szczęście wyprowadziłem i wycelowałem między drzewo a słup a do stawu już nie doleciałem bo bym zatopił furacza
- Spoty LRY - odwołane
-
Spoty LRY - odwołane
a przerywacz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Montaż tempomatu A4 B5
seba1-2 ja na moim papierowym schemacie mam tylko takie podłączenie [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 09:26_________________________________________________właśnie znalazłem jeszcze na necie takie samo podłączenie jak wyżej (w passacie)
-
Spoty LRY - odwołane
siak będzie ładne to obstaw mi kawałek tej folii
-
Spoty LRY - odwołane
w sumie masz racje mi zajęło to 4minuty karbon miał moskal ori, wszystkie listwy tylko nie wiem czy do sprzedania
-
Spoty LRY - odwołane
jutro grzebne bo odzisiaj juz ciemno i zara na spota jade po ponad tygodniu przestoju mojego padła :gwizdanie: Jutro bede robił drobne poprawki to moze i tym sie zajme, w planie kolektor, okleina jednego plastiku w karbon i moze te kierunki rób jak chcesz tylko wprowadź kierunki na pierwszy punkt jutrzejszych zajęć
-
Spoty LRY - odwołane
ej to weź to wyciągnij i zrób fotę chyba nie zajmie Ci to więcej niż 5 min
-
Spoty LRY - odwołane
Zima+drift=wgniotka ale to sie wyciagnie jak się nie potrafi to się nie porywa jaki masz ten przerywacz od kierunków? dawaj fotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
internet wkracza we wszystkie dziedziny życia ......
-
[ALL B5] Regeneracja przerywacza kierunkowskazów (po II lifcie)
dziś wziąłem się swój bo już mało kiedy działał poprawnie (stukanie w niego już nie pomagało :gwizdanie:) i mam małe spostrzeżenia - przy wyjmowaniu przerywacza najlepiej wyjąć najpierw szufladkę na kubek i te trzy przyciski od halogenów i ASR/ESP wtedy uzyskamy lepszy dostęp do włącznika i możemy go podważyć dwoma wkrętkami -nie odginałem żadnej blaszki bo nie za bardzo jest co i jak, wpadłem na pomysł żeby włożyć zapałkę miedzy blaszkę/sprężynę a kotwicę [to spowodowało maksymalne odchylenie się styków i teraz śmiga jak nowy ]
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
aaaaa , to nie. PIXI ładniejszy o kufa :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
zabierz kroplówkę ...i siostry ma siostry ?? to czemu nie było ich w sobote na popijawie u niego ????? pewnie chodzi mu o te siostrzyczki ze strzykawkami [z fotki :gwizdanie: ]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka ps. w odpowiednim dziale i w opcji- [B5 AFN] Pomoc przy podłączeniu przełącznika do halogenow ;-)
zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78856.0.html;highlight=halogeny i zagadaj do autora wątku kolegi mrogal myślę ze Ci pomoże- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wziąłbyś na spota ? pewnie że weźnie przecież nie będzie taki :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś więcej w temacie ? co się stało ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry łajzy - Nowicjusz - wątek powitalny