Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba że ten Michał je tak wytarmosi że już nie będą takie ładne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mierz wszystkich swoją miara
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te ...w Pile jakoś Cię nie widziałem nie do pe da ło wał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam info że to coś innego :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
faktycznie , pogoda też obiecująca taka w sam raz na spot pod chmurką :gwizdanie:
-
Montaż tempomatu A4 B5
[a na forum się nie chciało cofnąć parę stron do pierwszego posta] teraz dobrze widać jak czytacie to co jest w temacie i ogólnie na forum ...[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 06:35_________________________________________________ jeśli trzymać się faktu że lift był w `99 to tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
z tego co pamiętam to były kolega z forum "murzyn"- Montaż tempomatu A4 B5
tak [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 17:18_________________________________________________ Pandzior powinno pasować- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:kox:- Montaż tempomatu A4 B5
to zależy czy masz "białą" kostkę czy nie, na początek bym to sprawdził- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
hej, zapraszamy na spoty warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
komu lpg się rozszczelniło w czerwonym a4 na ul. wspoólnej ?ktoś od nas ?- Pojechalibyście do ślubu avantem?
a niektórzy mają w opisach evodoslubu.pl :gwizdanie:- Montaż tempomatu A4 B5
pierwszy powinien pasować drugi też ale on chyba jest od sedana, także możesz przełożyć tylko lewą cześć pająka trzeci nie podchodzi do a4 bo nie ma przełącznika świateł [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 15:14_________________________________________________ on ma przedlifta i u nich kierunki są inaczej realizowane- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive kup taką do malowania kominków/palenisk widziałem jak sąsiad ostatnio malował kominek czarnym matem farbą termiczną odporną do500C- [B5 AFN] Problem z odpalaniem
jeśli to bendix się zawiesza to powinnaś słyszeć po przekręceniu kluczyka jak prasuje sam rozrusznik a silnikiem nie kręci- [B5 AFN] Od którego roku weszły pompowtryski
tak w poliftach, jeszcze ATJ na PD- [ALL B5] Schemat podłączenia ele. szyb ? tył Tempomat ? halogeny
po pierwsze opcja [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:15_________________________________________________ był pobaw się szukajką [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:16_________________________________________________ można opcja szukaj "montaż tempomatu w B5" co do fisa wszystko w temacie "wymiana licznika na pełen fis" - [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres