Treść opublikowana przez krzyniek
-
Garwolin i okolice spot........
ale nie dwa razy
-
Garwolin i okolice spot........
to co robimy spota w Mińsku czy w Garwolinie ? tylko tak wcześniej o 15-stej pisałem na Akp to tylko Lukasz mi napisał żebym wpadł w piątek do nich i tyle ...
-
Garwolin i okolice spot........
jakbym miał Q to bym nic nie mówił a tak to nie dość że wąsko nierówno to jeszcze zakrętasy
-
Garwolin i okolice spot........
a ja w uj zakrętów podobnie jak do Siedlec,,, same OSy
-
Garwolin i okolice spot........
ta jasne....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie było motywacji (posiadanie i jazda na moto było za słabą :> ). Zaostrzenie zasad egzaminów od przyszłego roku okazało się wystarczające no to pośmigamy, nie widzę inaczej tylko że na drugi sezon bo w tym to już chyba nie
-
[ALL B5] Kontrolka AIRBAG
da radę ja tak kasuje ilekroć mi ktoś ruszy fotelem kierowcy na włączonym zapłonie
-
Garwolin i okolice spot........
no jak bywasz na Ul. rogalińskiego to się nie dziwię :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 17:45_________________________________________________ Ja bym powiedział, że odwrotnie. W Łukowie kiedy nie jestem to kark strzela... może on studentki w siedlcach widział ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli nie przegłosowane
-
Garwolin i okolice spot........
no to łuków odpada bo oni w piątki...
-
Garwolin i okolice spot........
ewentualnie możemy zawitać na spota AKP do Łukowa każdy by miał chyba porównywalne trasy
-
Garwolin i okolice spot........
w Mińsku to jest u Frania moze a6 podjedzie
-
Garwolin i okolice spot........
słuchaj były czasy że byłem na każdym wtorkowym spocie w wawie wychodziło ok 200km tam i na chatę więc ... a zresztą a do nas niechcesz przyjechać bo zawsze jakoś mi nie pasuje [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 11:35_________________________________________________ kogo chcesz zbierać ? jak ostatnio czytałem to jest was trzech Korzeń odpada bo już go to nie kręci z tego co słyszałem :gwizdanie:
-
Garwolin i okolice spot........
słuchaj były czasy że byłem na każdym wtorkowym spocie w wawie wychodziło ok 200km tam i na chatę więc ... a zresztą
-
Garwolin i okolice spot........
no to niech się Garwolin wypowie bo ja to do garwolca mam 25km do siedlec jakieś 40pare
-
Garwolin i okolice spot........
do siedlec to prawie 100wa a do mińska ile macie z siedlec siakieś 50km
-
Garwolin i okolice spot........
http://www.grajdol.pl/garwolin_3834_policja_przerwala_ustawke_kibicow,2
-
Garwolin i okolice spot........
robimy spota ?
-
Garwolin i okolice spot........
ja tam nic nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę że i tu kampania się udziela ... jakieś haki są wyciągane
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A to wy się razem pocicie ? heh ... może inaczej (skoro taki czepliwy jesteś) kiedy spotujemy ...>?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Poprawione :> [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________kiedy spocimy jeszcze ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
lepiej popraw żeby się SDI nie robiło a nie się w fisy bawisz (chyba nie masz nic ciekawego do roboty co ?)
-
[B5 AJM] Czarna maź z EGR ?
przecież jak raz puści to żadne czyszczenie mu nie pomoże
-
[B5 AJM] Wykręcenie EGR i Turbo
dokładnie tak, będziesz miał z tym trochę zabawy i cierpliwość będzie Ci potrzebna ogromna ja dorabiałem jeden klucz i ledwie ledwie mi to ruszyło, o mało nie ukręciłem spływ oleju najlepiej odkręć przy turbo, i całe turbo wychodzi co do uszczelek to lepiej dobrze je obejrzyj bo jak masz później drugi raz to rozkręcać to lepiej zainwestować w nowe