Treść opublikowana przez domelq
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B6 AVB] Jazda przy niskim poziomie oleju
Zgadza się, na FISie
-
[B5 ARG] Problem z temperaturą
jesli jest taka sama temperatura,jak auto jest rozgrzane,woda sie nie gotuje,nie pali za duzo(silnik niedogrzany)-to czujnikzprawdz jeszcze,czy jak jest zimny silnik temperatura wzrasta i sie utrzymuje ,jak jest rozgrzany-ale obstawialbym czujnik z tylu bloku-mialem podobnie,pokazywal roznie,na vagu czasem potrafil pokazac -100 stopni... to mam pytanie ile jest tam tych czujnikow? dwa-jeden na bloku-drugi na dole chlodnicy na wezu dlatego możesz na klimatroniku wyświetlić sobie 2 temperatury chociaż obawiam się, że Ty możesz mieć wyświetlane inaczej ....(autko z 1995 roku) Poczytaj w poście o kodach klimatronika
-
[B5 AHU] Dymienie na wysokich obrotach
Kolega dobrze radzi przegazuj go dobrze gdzieś na trasie
-
[ALL B5] Nieszczelna klima
najpierw ściągasz czynnik i potem dobierasz się do skraplacza
-
[B5 ALL] Wymiana wahaczy
ja wlasnie tez slyszalem ze lem ori pozniej dlugo nic febi itd To jest sprawdzone. Myśę, że jak ktoś jeździ po drodze w stylu kamienia łupanego to nawet super produkt za długa nie wytrzyma, ale na pewno dlużej niż chińszczyzna
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Lepsze jakościowo od czego? Zauważ, że nie wszystko co jest robione na rynek Europy Zachodniej trafia do Polski
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
i zapłaciłeś?
-
[ALL B6] Jak sprawdzić klimę dwustrefową?
Chcesz sprawdzić czy w ogóle jest 2 strefowa, czy poprawnie działa?
-
[ALL] Olej spływa do miski po 6 godzinach
i obserwuj bo też może Ci wypłukać stary olej ze wszystkich szczelin i może CI nagle przeciekać olej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [ALL] Olej spływa do miski po 6 godzinach
ja bym najpierw spróbował się pozbyć tego co masz w środku,- [B5 AFN] Wentylator kręci się po przekręceniu kluczyka
można zacząć od czujnika temperatury- [ALL B6] Kod lakieru
Gdzie dokładnie? W avancie jest/moze być tak samo? U mnie ma zadnych wlepek w bagandzie :/ pod kołem zapasowym, albo masz wlepkę w książce serwisowej- [B5 AHU] Dymienie na wysokich obrotach
Po porsru wyleciał Ci osad, który się osadza w dieslach - Nowicjusz - wątek powitalny