Treść opublikowana przez musti
-
1.8T AEB szarpie na LPG
Pytałem kumpla co tam w końcu wyszło u niego z tą akcją. Był u gazownika i okazało się że miał jedną cewkę strzeloną wymienił od razu ale problem nadal tkwił okazało się też że jeden wtrysk od lpg mu siadał i nagle padł.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety ale już hajs nie pozwoli mi na to, może nawet koła będą na sprzedaż Też jestem ciekaw jak się to spisze! Ale możliwe że nawet na auto nie wleci, wszystko z wiosną się okaże! Aż tak na ostro jest dupna sytuacja ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
- Spoty wrocławskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty wrocławskie
zabieraj Panie 1/4 Władzy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Karolek jak możesz nie mieć mechaniora ? Mam kilku ale nie wiem jak z terminami i kosztem wymiany michy w Twym struclu .
-
Spoty wrocławskie
Mam farbę taką złotawą która wygląda jak złoto wpadające w żółty kolor nazwy na niej nie ma tylko kolor po angielsku napisany i jakieś cyferki. Jak ktoś chce mogę odsprzedać Myślałem,że gorzej wyjdą te lampy szczerze wam powiem bo jak malowałem to się załamałem co to wyszło , ale jak wyschły to był mega banan Mi się podobają innym nie muszą Więcej foto lamp w moim temacie auta więc wchodzić i komentować
-
Spoty wrocławskie
Farbką malowane obrysy i odbłyśniki
-
Spoty wrocławskie
Na forum jest tylko coś takiego:http://abload.de/img/usarsj0f.jpg Nakleić można to na lampę Musti jeszcze malował je od środka, w wątku o jego aucie możesz zobaczyć jak to wygląda. Ma mi jeszcze napisać jaką farbę do tego użył Niestety nie mogę namierzyć nazwy do tej farby dokładnie. Jeśli chcesz to Ci mogę odsprzedać tą farbę Tak wyszły obrysy US
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Trzeba było nie rozrabiać
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ktoś chętny na kalendarz klubowy bo będę sobie brał ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Jest ktoś z Chełmna lub okolic ?
-
Spotkania na drodze
Ćwiara ma DWR więc to nie on. Dziś w Wawie na Grójeckiej spotkane czarne B6 Avant WWE 52**** z tyłu na klapie po prawo wlepka klubowa i z tyłu na szybach wlepy. Kierowniczka jechała z dzieckiem , stałem obok kawałek dalej Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Kumpel ma 1.8T i instalkę BRC na zbiorniku robi 430-450km w cyklu trasa,miasto,korki. Jeździ tak 100-110km/h.Jak dla mnie to wynik bardzo dobry.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
W castoramie kabina cook&lewis sa w miare, a jak chcesz cos lepszego i drozszego to ravak. Zajmuje sie ktos stawianiem domkow drewnianych ?
-
1.8T AEB szarpie na LPG
Panowie tylko co ma do tego cewka jeśli na benzynie jest ideał a tylko na gazie są problemy ? U kumpla są wymienione wszystkie cewki na BERU , świece nowe ngk i moduł zapłonu ten na filtrze bo się zesrał. W poniedziałek jedzie do firmy która mu gaz zakładała i wszystko się okaże.Moim zdaniem problem tkwi z LPG.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Posiadam na sprzedaż dywaniki gumowe na sprzedaż chętnych zapraszam na PW Petexy są dobre ale inne firmy również
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Graty projektu i rzeżby z Nosbem Duży jest bagażnik w B8 sedan ?
-
1.8T AEB szarpie na LPG
Przeważnie jak rusza z miejsca i podczas dodawania gazu