Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Pytałem kumpla co tam w końcu wyszło u niego z tą akcją. Był u gazownika i okazało się że miał jedną cewkę strzeloną wymienił od razu ale problem nadal tkwił okazało się też że jeden wtrysk od lpg mu siadał i nagle padł.
  2. Niestety ale już hajs nie pozwoli mi na to, może nawet koła będą na sprzedaż Też jestem ciekaw jak się to spisze! Ale możliwe że nawet na auto nie wleci, wszystko z wiosną się okaże! Aż tak na ostro jest dupna sytuacja ?
  3. poszło
  4. Witamy na forum
  5. zabieraj Panie 1/4 Władzy
  6. Karolek jak możesz nie mieć mechaniora ? Mam kilku ale nie wiem jak z terminami i kosztem wymiany michy w Twym struclu .
  7. Mam farbę taką złotawą która wygląda jak złoto wpadające w żółty kolor nazwy na niej nie ma tylko kolor po angielsku napisany i jakieś cyferki. Jak ktoś chce mogę odsprzedać Myślałem,że gorzej wyjdą te lampy szczerze wam powiem bo jak malowałem to się załamałem co to wyszło , ale jak wyschły to był mega banan Mi się podobają innym nie muszą Więcej foto lamp w moim temacie auta więc wchodzić i komentować
  8. Farbką malowane obrysy i odbłyśniki
  9. Na forum jest tylko coś takiego:http://abload.de/img/usarsj0f.jpg Nakleić można to na lampę Musti jeszcze malował je od środka, w wątku o jego aucie możesz zobaczyć jak to wygląda. Ma mi jeszcze napisać jaką farbę do tego użył Niestety nie mogę namierzyć nazwy do tej farby dokładnie. Jeśli chcesz to Ci mogę odsprzedać tą farbę Tak wyszły obrysy US
  10. Trzeba było nie rozrabiać
  11. Ktoś chętny na kalendarz klubowy bo będę sobie brał ?
  12. Witaj kolego
  13. Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
  14. Siema Jest ktoś z Chełmna lub okolic ?
  15. Ćwiara ma DWR więc to nie on. Dziś w Wawie na Grójeckiej spotkane czarne B6 Avant WWE 52**** z tyłu na klapie po prawo wlepka klubowa i z tyłu na szybach wlepy. Kierowniczka jechała z dzieckiem , stałem obok kawałek dalej Pozdrawiam
  16. Witaj kolego
  17. Kumpel ma 1.8T i instalkę BRC na zbiorniku robi 430-450km w cyklu trasa,miasto,korki. Jeździ tak 100-110km/h.Jak dla mnie to wynik bardzo dobry.
  18. W castoramie kabina cook&lewis sa w miare, a jak chcesz cos lepszego i drozszego to ravak. Zajmuje sie ktos stawianiem domkow drewnianych ?
  19. Panowie tylko co ma do tego cewka jeśli na benzynie jest ideał a tylko na gazie są problemy ? U kumpla są wymienione wszystkie cewki na BERU , świece nowe ngk i moduł zapłonu ten na filtrze bo się zesrał. W poniedziałek jedzie do firmy która mu gaz zakładała i wszystko się okaże.Moim zdaniem problem tkwi z LPG.
  20. Posiadam na sprzedaż dywaniki gumowe na sprzedaż chętnych zapraszam na PW Petexy są dobre ale inne firmy również
  21. Graty projektu i rzeżby z Nosbem Duży jest bagażnik w B8 sedan ?
  22. Przeważnie jak rusza z miejsca i podczas dodawania gazu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.