Treść opublikowana przez @vant
-
[ALL B6] "Coś" mi wpadło w kratki od klimy ;)
Prędzj po podszybiu niż w kratkę nawiewową. Mnie kiedyś wpadł kamyk i grzechotał.
-
[ALL B5] Co to za kabelki
Kolega dobrze mówi, miałeś zestaw głośnomówiący.
-
Nowa sieć komórkowa - "W Rodzinie"
Tylko,żeby reszta mogła dzwonic bo Rydzyk gotow resztę eteru zablokowac
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego najlepiej to zmiań mechanika a potem szybko olej na syntetyk jeśli nie chcesz naprawiać auta.
-
[B5 AFB] Kopci na niebiesko w spalinach czuć olej
Jeśli padłaby Ci turbina to powinien znikać olej dość szybko. Lepiej sprawdzić.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witka z wieczora, wdepłem na chwilkę.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________I dziś powtórka, znowu na chwilę ale trzeba się przywitać.
-
Ceny paliwa marzec 2026
A u mnie na Bliskiej ON po 3,56.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Najlepij pierwszy post kolegi Hugo przeczytaj i będziesz miał odpowiedź .
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
A nie wspomnę o konsoli środkowej, np. Audi b7 mnie się lebiej podoba niż passat b6. To moja opinia.
-
[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5
Co niektórzy chyba nie widzieli w środku Passata, a jUż b5fl to niema co porównywać z a4 b5.
-
[B5 AHU] Wyjąca klima
Kolego ja myślę że to wentylator od chłodniczki klimy u mnie taż huczy a jak schłodzi to się wyłancza i dlatego go nie słyszysz.
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B7
Ja bym obstawiał moduł komfortu, ja kiedyś miałem podobny problem w Seacie, z aśniedziaty styki w kostce która wchodzi do modułu, przeczyściłem i WD40 i działało.
-
[ALL B7] Pomoc przy wyjęciu przednich lamp
Dokładnie tak jest więc miłego rozkręcania. :>
-
[B5 AEB] Pomarańczowa kontrolka - co ona oznacza ?
To jest kontrolka od klocków hamulcowych, także czeka cię wymiana ale lepij sprawdż najpierw
-
[B5 AVG] Jakie miejsce na wzmacniacz ?
Mój kumpel ma pod fotelem pasażera ale wszystko zależy od wymiarów.
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
Dzięki oZiX też już na to wpadłem i już mam. :>
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Tomaszu zgadzam się tylko chodziło mi o to ,że są tacy kierowcy co kupują auto np.15sto letnie bo ich nie stac na nowsze, no i aby nie mieli zonka za 1o tys.km z remoncikem.
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Zobaczymy tylko jaki będzie żywotny bo moc ma taką samą jak 1,9 czli 105 KM
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
Dołączę się do tematu. Nikt na forum nie ma elektronicznej instrukcji? aż się wierzyc nie chce. :>
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
Jak w temacie koniec produkcji 1,9 TDI może będzie teraz nowy kultowy 1,6 TDI. :> http://moto.onet.pl/1561045,1,koniec-slynnego-1-9-tdi,artykul.html?node=23
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
Zapomniałeś kolego o jednym fakcie jak się koleś powiesi to Tobie się nic nie stanie tylko jemu ale jak Ci małolat wyskoczy na skuterku i będziesz chciał go ominąć to on będzie sobie chodził a Ty będziesz leżał w szpitalu albo co najgorsze na cmentarzu a tak niejednokrotnie się zdarza.
-
Nowe zasady egzaminowania na Prawo Jazdy
No na to wychodzi. I będzie dalej szaleć tatusiowozem.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
To smacznego chłopaki życzę idę uderzyć w kimono.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie dam rady w tym roku, połamałem sobie girę i mam gipsik więc zostaje w domu.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobry z wieczora. Idę zwiedzać.