Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. wymień osłonę jak najszybciej bo wykończysz przegub, tylko kup najlepiej ori bo są wykonane ze specjalnej gumy w porównaniu do tanich zamienników
  2. W każdym bądź razie 6 pozycja startowa jest ok, biorąc pod uwagę że wyścig ma być też deszczowy
  3. jak nie ma luzu na tulejach to nie ma potrzeby wymiany
  4. na pewno są dostępne w aso, ale koszt ok 1,50zł za sztukę
  5. wpaść w dziurę, przywalić w krawężnik :gwizdanie:
  6. Da radę bez kanału, wystarczy unieść przód i ustawić na podstawkach :gwizdanie:
  7. a nie możesz wymienić tą plecionkę którą już posiadasz na nówkę
  8. FAG produkuje bardzo dobre łożyska, a na półosi żadnego łożyska nie ma
  9. może pomóc ale i może pogorszyć sprawę, zacznij od poprawnego ustawienia układu wydechowego
  10. pewnie słychać popychacze, nie masz się czym przejmować
  11. dobre
  12. będzie mokro po stronie pasażera zarówno z przodu jak i z tyłu, dodatkowo sprawdź obudowę filtra przeciwpyłkowego czy jest szczelna
  13. zacznij od sprawdzenia geometrii i ustawienia zbieżności, jak zwrotnica krzywa to do wymiany, przy okazji sprawdź stan amortyzatorów
  14. Super wyścig Gratulacje dla Hamiltonka ma chłopak potencjał :gwizdanie:
  15. pewnie się leje ale do wnętrza tylnej klapy, sprawdź drożność dyszy oraz rurki w ośce silniczka wycieraczki
  16. zaznaczone miejsce to odpływ wody/skroplin z obudowy nagrzewnicy, jak masz to zatkane to możesz mieć przeciek do środka, podjedź na kanał i dmuchnij z drugiej strony sprężonym powietrzem
  17. do sprawdzenia tuleje tylnej belki
  18. ja również polecam sachs, a jak kupisz od kolegi TOM77 to możesz być pewny jakości
  19. kształt poduszki prawidłowy, benzyna ma inne poduszki niż diesel
  20. Daimos odpowiedział(a) na kostek01 temat w 1.9TDI
    poczytaj w dziale diagnostyka, ja obstawiałbym problem z pompowtryskiwaczami
  21. ok 200zł z materiałem oraz wywaleniem wnętrzności kata i wspawaniem rurki w ori obudowę
  22. wygląda to na padnięty procesor w zegarach, naprawa ok 500zł
  23. dlatego trzeba zacząć od najtańszych rzeczy typu plecionka/poduszki
  24. może pomóc ale i nie musi, jak nie wstawisz drugiej plecionki i się nie przejedziesz to się nie przekonasz, znam taki przypadek, że druga plecionka jeszcze pogorszyła sprawę i układ wpadał w dziwny rezonans

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.