Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. łożysko wyciskowe sprzęgła do wymiany
  2. obstawiam amorki, a co do firmy to polecam Sachs od kolegi TOM77
  3. potwierdzam, zamiast kontrolki jest fis który zasygnalizuje problem
  4. ciekawe spostrzeżenie postaram się sprawdzić czy u mnie też coś takiego zadziała, tylko niech większy mróz przyjdzie ...może coś z pompką elektryczną w baku albo poziom oleju w silniku ma wpływ na uruchomienie
  5. potwierdzam, u mnie był komplet boscha i wytrzymały bardzo długo zanim jedna się nie przepaliła
  6. Renault przedstawiło dzisiaj model R30: http://www.formula1.com/news/headlines/2010/1/10381.html http://f1.pl/Artykul.82+M5ac3b0e22cc.0.html
  7. wszystko zależy od jakości płynu, po prostu od tańszych płynów osadza się nalot/kamień, spróbuj zmienić płyn na inny
  8. ewentualnie coś źle zmontowane
  9. sprawdź klemy przy akumulatorze, ale ja obstawiam problem ze stacyjką
  10. powiem tak szczerze, że podbijanie ceny przez naszych mechaników to standard, ja korzystałem z usług bardzo polecanego warsztatu na naszym forum bo chciałem mieć dobrze wykonaną usługę i też się umówiliśmy na konkretną kwotę, a tu nagle co 40 min telefon... panie śruba się ukręciła, trza nowe za 100zł, a to jakiś środek za 35zł bo coś nie chce puścić i coś tam jeszcze i nagle z 700zł zrobiła się kwota 920zł, a jak pojechałem odebrać auto to jeszcze za coś 30zł doszło bo się pomylił szefuńcio, szlak mnie trafiał normalnie... po awanturze dołożyłem 100zł do ustalonej kwoty i cześć! także targuj się kolego i nie daj z siebie zrobić frajera, poproś o dokładną rozpiskę jakie czynności wchodzą w skład robocizny i za jakie kwoty jednostkowe, wtedy masz wszystko czarno na białym i wiesz na czym gostek chce zarobić
  11. jak zalejesz filtr paliwem to na pewno szybciej się odpowietrzy
  12. u mnie też tył paruje dywaniki gumowe, filtr nowy... przestałem się przejmować
  13. mogą też skrzypieć końcówki wahaczy
  14. pewnie jest jakiś problem z wentylatorem lub obwodem który nim steruje, do lata radziłbym to naprawić
  15. jedź do profesjonalnego zakładu zajmującego się tego typu rzeczami i spolerują ci to bez problemu
  16. sprawdź amortyzatory
  17. pewnie załączają się dodatkowe świece podgrzewające ciecz w króćcu z tyłu głowicy
  18. obstawiam uszkodzony przekaźnik (są 2 szt.)
  19. na pewno poduszka od tdi jest bardziej miękka od benzyny a z zakupami na allegro uważaj bo łatwo można kupić chińską podróbę
  20. przed odkręceniem zapodaj kilkakrotnie wd40
  21. prawa poduszka silnika od lewej nie różni się niczym, przy skrzyni masz 2 poduszki, czyli łącznie razem 4
  22. może problem jest w poduszce skrzyni biegów
  23. jeżeli masz licznik od benzyny to nie będzie w nim kontrolki świec żarowych
  24. ja obstawiam na kiepski/rozładowany akumulator

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.