Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. najlepiej raz w roku, przed zimą
  2. Daimos odpowiedział(a) na Pandzior temat w Audi A4 B5
    dokładnie, musisz wyregulować gumowe ograniczniki w masce tak żeby opierały się po zamknięciu na przednim pasie
  3. szyby są takie same
  4. sprawdź pompę wody oraz nagrzewnicę czy nie jest zapchana
  5. elektrozaworu nie ma, nagrzewnica jest cały czas zasilana cieczą, przepłucz jak koledzy radzą
  6. wygląda to na kończące się sprzęgło ewentualnie problem z wysprzęglikiem (nie rozłącza sprzęgła całkowicie)
  7. dostał trybunę ludu do poczytania to od razu zaskoczył a tak poważnie to sprawdź co jest w filtrze paliwa
  8. Aku wymieniany w tym roku i wczoraj przy -20 musiałem go dłużej pokręcić ale aku bez problemu dał radę. nie widze problemu, przy -20 nie zapali od dotyku, to w końcu diesel
  9. sprawdź połączenia masy, może problem tkwi w rozruszniku?
  10. Daimos odpowiedział(a) na ixdude temat w Audi A4 B5
    pewnie bendix w rozruszniku się zacina, trzeba rozebrać, wyczyścić, przesmarować i powinno być ok, przy okazji można sprawdzić szczotki
  11. do sprawdzenia, filtr, świece, akumulator to na początek paliwa nie podejrzewałbym bo też tankuje dieselgold i jeszcze nikt nie narzekał na jakość, cysterna zawsze przyjeżdża na stacje bezpośrednio z lotosu
  12. nie oczekuj, że przy -15 zapali od dotyku, sprawdź świece czy grzeją oraz czy dochodzi do nich napięcie, stan akumulatora i rozrusznika też jest bardzo ważny u siebie przy - 15 podgrzewam świece 2 razy i dopiero jak przekaźnik je rozłączy to przekręcam kluczyk i po 4 obrotach zapala, 2 sekundy poelepie i dalej pracuje ok, to w końcu diesel
  13. niech mechanik sprawdzi jeszcze tuleje tylnej belki, czy nie ma luzów
  14. raczej masz skrzynie tiptronic od razu powinieneś wymienić olej
  15. powinno być ok, mogłeś ten kawałek dokleić do fajki
  16. jeżdżę na BERU już drugą zimę i jest ok z odpalaniem na mrozie
  17. Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu, trochę mrozu. Pełnego prezentów Mikołaja powozu, a poza tym dużo zdrowia i aby po sylwestrze nie bolała głowa
  18. ubytek płynu 1cm na 1,5 miesiąca to dużo i wszystko wskazuje na nieszczelną nagrzewnicę
  19. u mnie też tak szyba zamarzała od środka podczas zeszłej zimy jak jeździłem z welurowymi dywanikami latem auto porządnie wysuszyłem na działce, teraz dywaniki na zimę gumowe i
  20. może poduszka skrzyni jest uszkodzona/niedokręcona
  21. dokładnie, ten sam producent tylko inna marka, poszukajcie dobrze w necie
  22. ja posiadam już rok czasu bosh'a S5, ma wymiary 278x175x190mm, pojemność 77Ah i gorąco polecam
  23. mogło się coś poluzować, może coś obcierać, chyba jak nie ściągniesz zderzaka to ciężko będzie znaleźć przyczynę
  24. polecam BERU
  25. potwierdzam, sprawdzony sprzedawca, kupowałem od niego komplecik BERU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.