Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. trza talerz odkurzyć i na rtl zapodać
  2. regulujesz na zawiasach oraz na ogranicznikach wkręconych w klapę, jak podwiniesz gumową osłonkę ogranicznika to luzujesz nakrętkę kluczem 13 i wkręcasz/wykręcasz ogranicznik w zależności od potrzeb
  3. sprawdź poziom oleju na początek
  4. jak terkocze na skręconych kołach przy dodawanie gazu to obstawiam przegub
  5. przyczyną oprócz sprzęgła mogą też być przeguby wewnętrzne
  6. bez problemu pasuje
  7. raczej nie
  8. właśnie kolego pasa nie demontujesz, wiatrak trzyma jeden wkręt, jak go odkręcisz to na jednym z trzem mocowań wciskasz zabezpieczenie i obracasz wiatrakiem aż wyjdzie, wcześniej musisz wypiąć wiązkę elektryczną z mocowań, dostęp kiepski ale na spokojnie da się ze wszystkim radę
  9. nieprawda, im większa średnica koła tym gorsze przyspieszenie ale większa prędkość max
  10. sprawdź poduszki pod skrzynią
  11. szukałbym przyczyny we włączniku świateł
  12. wystarczy, że wkręcisz nową
  13. zamów sobie rurkę z plecionką od pana gruchota, najtaniej cię to wyniesie
  14. napraw usterkę jak najszybciej, ojciec w wyniku za wysokiego napięcia ładowania (padł regulator) zagotował akumulator i spalił się komp od gazu
  15. http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=16000 http://www.f1ultra.pl/index.php/humor-z-toru/119082-gp.html
  16. dostaniesz się od spodu jak odkręcisz osłonę
  17. wtyczka rozłączona jest od wentylatora elektrycznego przy chłodnicy, a widoczna wtyczka obok z 4 kablami to wtyczka od włącznika termicznego tego samego wentylatora
  18. nie da rady
  19. wtyczka jest od włącznika termicznego wentylatora który znajduje się na dole przy chłodnicy
  20. termostat do wymiany, wygląda to wszystko na źle wykonaną wymianę uszczelki głowicy, pytanie czy głowica była planowana i sprawdzana na szczelność??
  21. Szkoda tylko, że nie spadł deszcz :gwizdanie:
  22. Daimos odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    jedź do mechanika z reklamacją, musiał coś źle zmontować
  23. wymień plecionkę i będzie ok
  24. ja obstawiam pompę hamulcową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.