Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. a jakiej firmy wsadziłeś poduszkę?
  2. wymień olej na Castrol TAF-X
  3. Domyślam się, że chodzi ci o białą wtyczkę. To jakaś domowa robota bo takich wtyczek nie ma oryginalnie w B5, może jakaś instalacja do haka
  4. Poziom oleju sprawdziłeś?
  5. na pewno tył nie będzie pasował
  6. Na 100% dwumas, komplet ok 1500zł + wymiana 400zł, przy okazji warto wymienić uszczelniacz na wale korbowym
  7. Pobili Ecclestone: ;( http://f1.pl/Artykul.82+M538129eed25.0.html
  8. Poduszka do 1,9 ma inny kod a tym samym pewnie inne właściwości (silnik 2,5 jest na pewno cięższy od 1,9) więc jak już chcesz wymienić poduszkę to wymień na właściwą
  9. mam już 3 lata S5 i nie narzekam, problemem jest tylko to że większość to podróbki i jak ktoś kupuje na allegro o 30% taniej to nie ma się co dziwić
  10. jak już chcesz porządnie wygłuszyć wnętrze to polecam maty firmy STP, na te tańsze szkoda kasy, duży wybór najdziesz tutaj: http://www.barieradzwieku.pl/index.html w każdej B5 problemem jest szum wiatru przy wysokich prędkościach i niestety wynika to z konstrukcji nadwozia
  11. wymień olej na Castrol TAF-X API GL -4+ spełniający normę VW TL 501.50
  12. wygląda to jak wtyczka od dmuchawy, w B5 nie ma grzanej przedniej szyby oraz czujnika jakości powietrza
  13. Jeżeli dogrzewa ci tylko do 70st. to na bank termostat do wymiany.
  14. Niestety ale takie porady nie są łamaniem prawa. Każdy prawnik to potwierdzi. A swoją drogą jak ktoś sprzedawał lub dalej sprzedaje antyradary na forum to jakoś nikogo "nie gryzło" to w oczy, a sytuacja przecież podobna: środek przeciwko zapłaceniu mandatu za nadmierną szybkość
  15. Na twoim miejscu zacząłbym od sprawdzenie przegubów
  16. W pompie potrafią urwać się łopatki i wtedy płyn nie ma obiegu. Najlepiej nagrzej mocno silnik aż do otwarcia termostatu i zaobserwuj czy chłodnica robi się gorąca. Nie wiem też przypadkiem czy nie dostał być się do pompy odkręcając króciec z termostatem
  17. Wyniki na żywo: http://www.f1today.nl/live-update/2010/11/19/yas-marina-circuit.html
  18. niestety nie
  19. oryginały BOGE wytrzymały u mnie 200tyś. i w sumie tylko ze względu na tył wymieniałem, teraz mam komplet Sachs,a od kolegi TOM77 po przebiegu 20tyś i jest jak nówka
  20. Na obecnych testach młodych kierowców tylne skrzydło w Renault jest pomalowane specjalną farbą, ciekawe Badanie przepływu powietrza?
  21. Kubica - Alonso to niezbyt dobre połączenie, szczególnie jakby się okazało, że Kubica jest szybszy...
  22. trzeba też pamiętać o przełożeniu ze starych tarcz hamulcowych tarczek z wycięciami odpowiedzialnymi za impulsy w układzie ABS
  23. Prawda jest taka, że każdy kontrakt można zerwać bez względu na okres obowiązywania, kwestia tylko kasy
  24. Gratulacje dla Vettela, a Ferrari przegrało dzisiaj z... Renault

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.