Treść opublikowana przez Daimos
-
[B5 AJM] Zgrzyta trójka / oraz jaką mam skrzynię? DUK?
odkręcasz korek widoczny na rysunku i minimalny poziom oleju to 7mm poniżej dolnej krawędzi otworu
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
jak chcesz mieć idealnie dobraną sprężynę do kategorii obciążenia to tylko w ASO taką dostaniesz, z zamiennikami nie ma takiego wyboru
-
[B5 AJM] Zgrzyta trójka / oraz jaką mam skrzynię? DUK?
poziom oleju sprawdziłeś
-
[B5 AHU] Trudny rozruch na mrozie
no to masz bendix w rozruszniku do wymiany
-
[B5 AJM] Zgrzyta trójka / oraz jaką mam skrzynię? DUK?
Tak masz skrzynie DUK kod przekładni masz też na wlepce we wnęce koła zapasowego
-
[B6 AVF] POMOCY problem z odpalaniem ( filmik )
kolego u ciebie nie ma pompy tandem oraz pompki elektrycznej w zbiorniku, wyłącznie tylko pompa wtryskowa w której za dopływ paliwa odpowiada pompa łopatkowa
-
[B5 AHU] Trudny rozruch na mrozie
...mnie to wygląda na słaby rozrusznik, chociaż tak naprawdę w dieslu przyczyn może być kilka i jak się razem wszystko zbierze to ciężko stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną
-
[B6 AWX] Czy ta poduszka jest "zdrowa"?
poduszka do wymiany, jak już wymieniasz to najlepiej od razu komplet
-
[ALL B5] Brak ładowania
masz brak ładowania, najprawdopodobniej regulator do wymiany
-
[ALL B5] potrzebuje schematu samopoziomowania z ELSy
coś takiego znalazłem:
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
a może przyczyną jest czujnik temperatury dziwne, żeby dwa ori termostaty były niesprawne
-
[ALL] Czy połamane fajki świec mają wpływ na odpalanie?
I przewodność elektryczna jest znacznie słabsza, co może skutkować przerywaniem, brakiem mocy, itp. temat jest o fajce świec żarowych, a nie zapłonowych przerywanie, spadki mocy nie wchodzą tutaj w gre a za połączenie elektryczne w fajce odpowiada w środku styk spręzysty
-
[B5 AFN] Kontrolka nagrzewania świec szybko gaśnie
w Twoim przypadku przepalone świece nie mają wpływu na świecenie się kontrolki
-
[B5 1Z] Parafina ,zablokowany filtr paliwa
luzując korek spuszczasz wodę z filtru, ja tego nigdy nie używałem, ale możesz zobaczyć ile syfu wyleci, no chyba że zamarzło, wtedy wymiana na nowy
-
[ALL] Wybór felg
rozmiar na nasze drogi wystarczające w zupełności, chyba że ktoś bardzo się lansuje to co innego cena trochę wysoka
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak to wprowadzą to F1 straci na swoim uroku ;(
-
Ubytek płynu chłodzacego
nie ryzykowałbym, nie możesz auta zaholować :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Przegub wewnetrzny s4 b5
poczytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172963.0 w przypadku B5 jest taka sama sytuacja z niedostępnym przegubem
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
???
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
potwierdzam, po 10km po mieście przy -10st mam dobre 90st. na wskaźniku, ogrzewanie na 24st, dmuchawa na III kreski termostat mam nówkę z aso od 2 lat, świeczki dogrzewające sprawdzone i sprawne temp. nie ma prawa spadać[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 13:43_________________________________________________ u mnie taka sam temp na klimatroniku, także wszystko ok
-
[B5 AFN] Jaki spadek napięcia akumulatora.
nie ma potrzeby, jest
-
[ALL] TVN Turbo program Rzeczoznawca vs RS4
Ogladałem no co pomylili się... Najlepszy koszt naprawy = wartości samochodu
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
termostat do wymiany, już po 10km powinieneś mieć 90st. na wskaźniku powinieneś od razu ruszać, podczas jazdy najszybciej się rozgrzewa silnik (przede wszystkim olej) na takim krótkim dystansie to trochę szkoda silnika, bo i tak się nie dogrzeje do właściwej temperatury
-
[B5 AAH] Dziwny silniczek na przewodzie od nagrzewnicy.
wg etki nie ma żadnego silniczka
-
[B5 AHU] Pękniete nasadki świec.
poszukaj na szrocie całej wiązki