Treść opublikowana przez Daimos
-
[B5 AJM] Szarpnięcie po zmienie biegów
olej na tarczy sprzęgłowej jak najbardziej może powodować szarpnięcia, a sprzęgło ci się kolego nie ślizga ??
-
[B5 ABC] Problem z przegubami
LHR?? To chyba masz coś źle zmontowane przez mechanika.
-
[B6 AWX] Prawidłowe odpowietrzenie układu - termostat?
a może masz problem z pompą wody i jest po prostu kiepski obieg
-
[B5 AFN] Oświetlenie bagażnika-czy tak powinno być?
u mnie też się zapala tylko po otwarciu bagażnika, może niech się wypowie ktoś kto ma wersje przed liftem
-
[B5 AFN] Co to za zaworek przy przegrodzie? (LEPSZE Foto)
zaślepka jest fabrycznie założona
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
kolego mam taki sam silnik i nic mi nie spada, (ogrzewanie nawet na 24st ustawiam) więc albo masz niesprawny termostat albo u mnie wskaźnik się zacina na 90st
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jednak w przyszłym roku nie liczyłbym na wielki sukces
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
wiekszej bajki nie mozecie juz pisac?panie... no chyba ze marzniecie w aucie i cieszycie sie goracym silnikiem. proponuje abyscie postudiowali troche prawa fizyki. to NORMALNE ze silnik lekko sie oziebia tzn temp spadnie o kilka-kilkanascie stopni jak sie wlaczy na gorace powietrze dla kabiny. zakladajac ze temp. otoczenia okolozera ,silnik okolo 90 to po wymianie ciepla ten plyn na wyjsciu na pewno niema 90,wraca w obieg i ochladza silnik jak pracuje na wolnych obrotach. jeszcze wiatrak dajmy na mocniejszy nadmuch i klime ha HI i po 2-3-minutach mamy okolo65-70 stopni. a do tych co sie martwia ze silnik sie dluzej grzeje-niech sie grzeje,ale wazniejsze aby nam zimno nie bylo oczywiście, że będą wahania temperatury ale na wskaźniku tego nie zauważysz (rozdzielczość oka ludzkiego to 0,3mm) mnie osobiście tylko chodziło o problem jaki niektórzy mają, że w sposób widoczny na wskaźniku spada im temperatura na postoju lub jeździe na luzie do np 75st. co nie jest normalne, tak jak fakt że po 10km jazdy nie osiągają 90st na wskaźniku
-
[B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
a plecionkę układu wydechowego w jakim masz stanie? też może być przyczyną drgań
-
[B5 AJM] Szarpnięcie po zmienie biegów
przyczyną może być dwumas, przeguby wewnętrzne, poduszki
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
Bardzo dobrze napisane kolego wiktorsam potwierdzam w 100%, przy sprawnych elementach układu chłodzenia żadne spadki widoczne na wskaźniku nie występują a samochód po 6-7km już powinien mieć 90st na blacie
-
F1, Rajdy i Motorsport
bardzo ładne
-
F1, Rajdy i Motorsport
no i mamy Lotus Renault: http://www.formula1.com/news/headlines/2010/12/11592.html
-
[B5 AJM] Pytanie w sprawie klimatyzacji
nie będzie działać, u mnie poniżej 3st. nie działa
-
[ALL] Jazda bez osłony
w przypadku B5 są tylko w automatach, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie taką założył Nie ma takiej zależności, bo mnie jest też na skrzynię. Ori. Tzn. była. Od roku brak i ... oprócz tego, że trochę glośniej, trochę brudniej w komorze silnika, to brak jakichkolwiek innych negatywów. to musiał ktoś dokładać w ASO, tak samo są wersje fabryczne B5 w ogóle bez osłon (nawet silnika)
-
[B5 1Z] Stuki z tylnego zawieszenia
sprawdź dolne mocowanie sprężyny (guma z metalowym talerzykiem), boczków nie musisz ściągać w sedanie
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
uszczelniacze mogą Ci puścić w silniku
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
odpowietrz dobrze układ, nagrzej do temperatury otwarcia termostatu i przegazuj kilkakrotnie, pamiętaj o poziomie płynu w zbiorniczku
-
[ALL B5] Wskaźnik paliwa -problem
problem może być w zegarach, np uszkodzony procesor
-
[ALL] Jazda bez osłony
w przypadku B5 są tylko w automatach, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie taką założył
-
F1, Rajdy i Motorsport
ładnie go zbiry załatwili
-
[B5 AFN] Płyn do spryskiwaczy zamiast na tylną szybę pod nogi kierowcy
pod plastikowym boczkiem z lewej strony nóg kierowcy masz złączkę, pewnie puściła tu masz podobny temat: http://www.a4-klub.pl/smf/a4_avant_19_tdi_avg_tylny_spryskiwacz-t2593.0.html;msg35821#msg35821
-
[ALL B5] Poziom oleju.
olej ma dość dużą rozszerzalność cieplną i może być różnica w poziomie przy różnicy temperatur oleju -15st a powiedzmy +40st po małym postoju, ale czy aż tak duża to chyba nie bardzo
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
potwierdzam, jak już się ułożą to nie do odróżnienia od ori
-
[B5 AFN] Rosnąca temp... Proszę o porady
Jak to zrobiles??? Uzyles Vaga czy jest na to jakis inny sposob??? poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0