Treść opublikowana przez Daimos
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
jeżeli po dłuższej jeździe w trasie nie masz 90st na zegarach to termostat do wymiany
-
[B5 AFN] Od czego ten przekaźnik?
to przekaźnik świec żarowych (taki niebieski)
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
Dziwne... przecież w warunkach załączenia się dodatkowych świec nie ma ani słowa o ustawieniu na klimatroniku
-
[B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
tak, to o ten wąż chodzi, a termostat jakiej firmy założyłeś?
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
BERU
-
[ALL B5] Nawiewy tylnych szyb w avancie.
Jest to odprowadzenie powietrza z wnętrza pojazdu
-
[B5 AJM] Podciśnieniowy zawór cieczy chłodzącej
4A0 819 809 zawór ogrzewania, koszt w ASO Skoda ok. 115zł
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania
przepłukałbym nagrzewnicę, tzn podłączasz wąż z wodą pod ciśnieniem do jednego króćca następnie do drugiego, po płukaniu dobrze odpowietrz układ, bo z opisu wynika jakby był zapowietrzony
- [B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
-
[ALL B5] Spreżyny z allegro
Co do sprężyn to polecam tego producenta: http://automotive.lesjoforsab.com/automotive/eng/default_eng.aspx?p=automotive&s=company dostarczają sprężyny na pierwszy montaż
-
[B5 AFN] Słabo działa ogrzewanie
być może masz zapowietrzoną nagrzewnicę, na pracującym silniku poluzuj wąż przy nagrzewnicy i zobacz czy leci płyn
-
[ALL B6] Różnica między płynem chłodniczym G12 a G12++
masz ochronę do -36st.
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
dochodzą do niego cztery przewody
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
masz problem bo nie znajdziesz samego przegubu wewnętrznego dobrego producenta (lobro/spidan itp), występuje tylko cała nowa półoś z 2 przegubami (też trudna do zdobycia), ewentualnie dostaniesz przegub w ASO ale już z półosią, o cenie nie będę nawet wspominał na pewno coś znajdziesz mniej znanych producentów na allegro ale jakiej to będzie jakości tego nie wiem
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
piszesz, że świece zmieniałeś już 2x, a sprawdziłeś czy w ogóle dochodzi do nich napięcie?
-
[B5 AFN] Kontrolka nagrzewania świec szybko gaśnie
cyknięcie oznacza rozłączenie przekaźnika od świec żarowych, to że lampka zgaśnie nie oznacza, że świece przestały grzać
-
[B5 AJM] Zawór sterowany podciśnieniem, gdzie go kupić
jest to zawór sterowany podciśnieniem, który otwiera dodatkowy obieg cieczy chłodzącej mający za zadanie obniżenie temperatury paliwa
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kovalainen na Race of Champions w Dusseldorfie: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=19423 przynajmniej daliby im jakieś porządne samochody
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
A akumulator kolega ma sprawny? Może to coś z prądem, sprawdziłbym klemy na początek.
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
przyczyna żadna, tak się zachowuje diesel zimą
-
[B6 AWX] Dziwne buczenie
przeczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169588.0
-
Elektryczna nagrzewnica w TDI
kazdy diesel to ma a b5 TDi? w B5 tdi są dodatkowe świece żarowe w króćcu wychodzącym z głowicy do nagrzewnicy, jest temat na forum
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
tylna kanapa nie pasuje ze względu na inne mocowania
-
[B5 1Z] Czyszczenie kolektora dolotowego
najlepszy jest płyn do czyszczenia kominków, 100x lepszy od ropy (szybciej usuwa)
-
[B5 AFN] Brak oświetlenia w przyczepce
Wywaliłbym to wszystko i pociągnął instalacje od nowa. Wygląda to na dokładane przez kogoś