Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. jeżeli po dłuższej jeździe w trasie nie masz 90st na zegarach to termostat do wymiany
  2. to przekaźnik świec żarowych (taki niebieski)
  3. Dziwne... przecież w warunkach załączenia się dodatkowych świec nie ma ani słowa o ustawieniu na klimatroniku
  4. tak, to o ten wąż chodzi, a termostat jakiej firmy założyłeś?
  5. Jest to odprowadzenie powietrza z wnętrza pojazdu
  6. 4A0 819 809 zawór ogrzewania, koszt w ASO Skoda ok. 115zł
  7. przepłukałbym nagrzewnicę, tzn podłączasz wąż z wodą pod ciśnieniem do jednego króćca następnie do drugiego, po płukaniu dobrze odpowietrz układ, bo z opisu wynika jakby był zapowietrzony
  8. tak
  9. Co do sprężyn to polecam tego producenta: http://automotive.lesjoforsab.com/automotive/eng/default_eng.aspx?p=automotive&s=company dostarczają sprężyny na pierwszy montaż
  10. być może masz zapowietrzoną nagrzewnicę, na pracującym silniku poluzuj wąż przy nagrzewnicy i zobacz czy leci płyn
  11. dochodzą do niego cztery przewody
  12. masz problem bo nie znajdziesz samego przegubu wewnętrznego dobrego producenta (lobro/spidan itp), występuje tylko cała nowa półoś z 2 przegubami (też trudna do zdobycia), ewentualnie dostaniesz przegub w ASO ale już z półosią, o cenie nie będę nawet wspominał na pewno coś znajdziesz mniej znanych producentów na allegro ale jakiej to będzie jakości tego nie wiem
  13. piszesz, że świece zmieniałeś już 2x, a sprawdziłeś czy w ogóle dochodzi do nich napięcie?
  14. cyknięcie oznacza rozłączenie przekaźnika od świec żarowych, to że lampka zgaśnie nie oznacza, że świece przestały grzać
  15. jest to zawór sterowany podciśnieniem, który otwiera dodatkowy obieg cieczy chłodzącej mający za zadanie obniżenie temperatury paliwa
  16. Kovalainen na Race of Champions w Dusseldorfie: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=19423 przynajmniej daliby im jakieś porządne samochody
  17. A akumulator kolega ma sprawny? Może to coś z prądem, sprawdziłbym klemy na początek.
  18. przyczyna żadna, tak się zachowuje diesel zimą
  19. przeczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169588.0
  20. kazdy diesel to ma a b5 TDi? w B5 tdi są dodatkowe świece żarowe w króćcu wychodzącym z głowicy do nagrzewnicy, jest temat na forum
  21. tylna kanapa nie pasuje ze względu na inne mocowania
  22. najlepszy jest płyn do czyszczenia kominków, 100x lepszy od ropy (szybciej usuwa)
  23. Wywaliłbym to wszystko i pociągnął instalacje od nowa. Wygląda to na dokładane przez kogoś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.