Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zwykłe koło, i tak jak pisze MARCIN607 za***ista sprawa bo to jest pompka którą można nabić do 6 atmosfer koło, materac czy coś innego pompuje nawet w miarę szybko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja jestem chętny podaj cenę
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Fotele spoko, ja bym troszkę dołożył przy kupnie i zamontował pół skórę
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no niestety w standardzie nie dawali
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
jasne pełna elektryka z pamięcią
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Demontaż masakra radzę zaopatrzyć się w śrubę łączącą oba górne ze zwrotnicą. U mnie niestety bez opalania się nie obyło, ale można było tak zrobić bo wymieniałem wszystkie na raz, podejdź do tego bez pośpiechu lepiej psikać przez kilka dni jakimś środkiem do odrdzewiania śrub i pomalutku próbować odkręcać niż wymieniać zwrotnicę. Śruba lubi pęknąć więc bez nerwów Grzesiu Ja tam u siebie odkręciłem bez problemu nawet śruby zostały stare [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________kiedy rezamy nowe fotele
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
na 99% będzie pasował po wymianie łapy z B6/B7, jest ryzyko jest zabawa
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Kup listwy S4 trochę kosztują ale watro dokładkę przednią s-line też można znaleźć w rozsądnej cenie, ale chwile trzeba poszukać :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
dowiedziałem się rano że muszę jechać, wcześniej nie wiedziałem nic
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Nowy zakup pompka do kół ori
-
Spociki w Kielcach
Byłem dziś w Kielcach, jeździłem pół dnia i nikogo nie widziałem na klubowych ramkach lub logo
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Nie masz spania czy co Montaz w poniedzialek popoludniu . Jest jeszcze do wymiany jeden gorny wahacz lewy przod Nie mam, przed pracą lubię sobie oglądnąć jakiś film . To coś zaczęło stukać
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
No to spoko ludzie zapominają czasem zmienić kodowanie w Adres 17 - Instruments, 10 - Adaptacja --> kanał 19 i przez to są problemy
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jakie masz kodowanie na pozycji 2 x10xx tak powinno wyglądać kodowanie czyli musisz miec takie 31001 I napisz co zmieniłeś w procedurze kodowania że się nagle zakodowało, może innym się przyda. Bo najłatwiej powiedzieć że już zrobione i po sprawie a na forum jest trochę ludzi. Moim zdaniem kolega nie przeprowadził poprawnie całej procedury chodzi o to "Należy wejść do grupy 03-ABS i wykonać wszystkie trzy czynności bez wychodzenia przy włączonym zapłonie"
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Jak tam heble wyrezane
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak trzeba zrobić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba by ściągać opłatę za foto http://allegro.pl/kadex-koncowki-ozdobne-n1-101rs-ulter-audi-gti-vw-i1563562439.html
-
B6 DIVISION
mi też się przyda- już ze 2 miechy tak jeżdzę- nikt na spoty vaga nie bierze a ja się jeszcze nie dorobiłem.spasiba WRC Do tego nie potrzeba vaga, chyba że chcesz przestawić termin
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
no to znaczy że montowali 2 rodzaje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Etka śmiga na win 7 64bit bez najmniejszych problemów, może masz problem z Elsą [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 08:38_________________________________________________ W jakąś niedziele ja jestem jak najbardziej za tylko Grześ bierzemy kogoś za kierownice bo trzeba coś :drunk:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Fotele z b7 pasują p&p do b6 jak masz sedana to nie przeszkadza nawet czy z avanta
-
[B6 AWX] Work in progress...
rezaj Q my już w WRC myślimy o tym od dawna
-
Strefa motocyklistów
I to właśnie mi się w niej podoba
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kilka pomysłów mam, tylko trzeba znaleźć trochę czasu Na razie kombinuję jak podpiąć osobny wzmacniacz z subwooferem do bose
-
[B6 AWX] Work in progress...
No to teraz pewnie jest różnica jak wcześniej miałeś 114ps teraz to zacznie jechać