Treść opublikowana przez virus
-
[B6 AWX] 1.9TDI Avant by MaRioSJ
Mamy możliwość montażu RNS-E i było by dużo taniej jak 1700pln razem z pl menu oczywiście
-
[B6 AWX] 1.9TDI Avant by MaRioSJ
Fajna furka, masz tunel 2 din RNS-E aż się prosi o montaż Jakieś grubsze plany? może body s-line :gwizdanie:
-
[ALL B6] Pozytywy i negatywy A4 b6 z silnikiem diesla
Jak patrzysz na spalanie to kup sobie BKE pali 5-5.5l przy normalnej jeździe no i zawsze można zmodować na 190hp - 200hp Ale co quattro to quattro
-
B6 DIVISION
do Q jest inny zawias szukaj pod Q
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
hehe mówię komplet dvd nie mozesz sterować z poziomu navi
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
za 500 komplet biorę dziś
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
Ja mam granatowe B7 i nie jest źle będzie podobnie jak na czarnym czyli [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________tu masz temat z takim kolorem jak twoja fele i spoilerek a jak dodasz jeszcze pakiet s-line to już całkiem :kox: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7251.0;highlight=granatowy
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
no tak mi się wydaje A więc tak -Przód 500zł pod warunkiem że kupisz dokładkę i wyrezasz zderzak górny bo cały to około 1100zł -tył 800zł -listwy na drzwi s-line 600zł, s4 900zł + malowanie 300zł element,4 listwy można by liczyć jako jeden element
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
całego s-line? chyba nie bardzo
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
ale jakiego moda?
-
B6 DIVISION
jak to tego się wsiada drzwi na pilota ma :?: :?: :buhaha:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Kostki kupisz tanio w serwisie za kilka zł tylko piny są drogie
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
jaki ładny RNS
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
nada się :
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
ten tył co dałeś jest z b7 nie będzie pasował ten spoiler do przodu może być tylko trzeba zderzak przerobić bo góra s-line jest trochę inna tu masz co i jak http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
co do chromu to zależy tylko od ciebie na ciemnym kolorze dobrze wygląda chrom i czerń, zobacz sobie inne forumowe furki. A co do zderzaka tylnego zrobić tak jak jest w ori w s4 jest to matowy czarny
-
[ALL] Felgi S6 plus kolorowanie
Kolor czarny felg na srebrnym samochodzie będzie
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
To zależy od stylu którym jechałeś jak dawałeś w kość to trzeba odczekać dłużej, jeśli normalna jazda to chwilkę niech sobie pochodzi przed zgaszeniem. :gwizdanie: Tyczy się to każdego TDI bo tu chodzi o chłodzenie turbinki
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
Mam już prawie wszystko listwy mają przyjść w tym tygodniu, zderzaka przedniego jeszcze nie kupiłem ale mam na oku. Co do kosztów to zderzak tylny s4 do sedana kosztuje sporo ale w tym przypadku nie chodzi o cenę tylko o to że po prostu raczej nie kupisz używki. Ale w twoim przypadku body S-line można kupić widziałem komplet zderzaki z progami za ponad 2tys
-
[ALL] Elementy wyklejone naklejkami ? Podoba Wam się ?
Dla mnie to słabo to wygląda u siebie czegoś takiego bym nie zrobił ale jak tobie się podoba to bo jak wiadome o gustach się nie dyskutuje
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
mi jeszcze brakuje kilka części i zakładam cały body kit z S4
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
była pod wrażeniem że daliśmy rade to podłączyć i że grzeje, czy ogólnie że grzeje :?: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________wiesz chyba co będziemy modzić niedługo
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
tu masz przykłady ori http://allegro.pl/tylny-zderzak-audi-a4-a-4-b6-sedan-sline-s-line-03-i1331718114.html http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-s-line-01-04-i1352895468.html http://allegro.pl/spoiler-pod-zderzak-przod-audi-a4-s-line-2001-04r-i1342579205.html
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Bieg da się wbić ale trzeba użyć dużo większej siły Jak wiadome o turbinkę trzeba dbać żeby uniknąć tego rodzaju zdarzeń, który grozi każdemu turbodoładowanemu W dolocie to każdy silnik turbo doładowany ma olej, jest to normalna sprawa nawet w nowych turbinach
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
tylko że kiera nie może mieć więcej jak 20 stopni bo ogrzewanie się nie włączy