Treść opublikowana przez miron78
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
ja już wiem że na 90% będę ( ciekawe jak pogoda dopiszę ) no i muszę się zaopatrzyć w Red Bule bo to jednak trochę drogi a ekipa z którą jade planuje wyjazd o 3.30 jako że chcą byc z samego rana no i stajemy w 4 miejscach po drodze gdzię bedą się dołączać ludziska ( jedziemy w sumie około 40 autek )- tak więc jak mnie ktoś dojrzy to nie jestem po % tylko tak poprostu wyglądam :biggrin: i bez obawy można podchodzić [ Dodano: 23-04-2007, 11:06 ] a kibicował będę wszystkiemu z
-
Jaki wybrać 2.5 tdi??
dołączam się do pytania bo różne opinie się słyszy o tych silnikach któreś ponoć były mnie udane i bardzo wrażliwe - pytanie które odznaczają się małą awaryjnością i.t.d.
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
startuj, satrtuj - bedę kibicował bo ja z moja mocą to jedynie mogę jejździć po parkingu i hot-dogi sprzedawać [ Dodano: 19-04-2007, 11:02 ] niech A4 zaznaczy swoją obecnośc na starcie - choć bedę też kibicował kuzynowej A3 chyba mogę nie ? to też audi - w dodatku konkretne :biggrin:
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Bryniu Ciebie poznam bez problemu Spanky z Tobą też nie będzie problemu ( tylko chodź wyprostowany ) a napewno Cie wylukam:biggrin:
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
I Runda WRMP 1/4 mili im. Jana Wdowczyka 28 kwietnia 2007 - Warszawa (Lotnisko Bemowo). Jeżeli nic planów nie zmieni to będę obecny.Wybieram się gościnnie (oczywiście swoim autkiem ) z członkami A3 klubu ( ponoć będzie niemała kolumna samochodów-a w sumie kolumna A3 ) i chciałem zapytać kogo będę mógł z naszych klubowiczów na mijescu spotkać ? Ja oczywiście zabieram znaki rozpoznawcze ( smycz i koszulka klubowa-no i furacz na parkingu ).kogo z Was mogę wypatrywać ? ktos może startuje ? [ Dodano: 18-04-2007, 12:09 ] dla chętnych : http://www.sss.org.pl/event.php?view=280407
-
Zakup kontrolowany 3 - Audi Allroad
moja ocena jest identyczna, a jeżeli ktoś jest zainteresowany tym allroadem to proszę bardzo : http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1419939
-
Zakup kontrolowany 3 - Audi Allroad
ta mocniejsza o nr rej SGL ( czyli takich jak moja ) to była mojego kuzyna : 2001r, 235km, 440nM, diesel oczywiście, skrzynia 6 - ładnie to jejździ. Apropo programu z allroad też przegapiłem ale oczywiście będę pilnował aby zerknąć na powtórkę bo zapewne cały tydzień bedą powtarzać - a co do jednego z konkurentów to wczoraj byłem na jazdach próbnych mondeo ST220 - wrażenia : ciekawe autko ale nie powalające, 226km, 280nM, skóra recaro, fele 18, xenon ogólnie standard przy st, jejździło się bardzo przyjemnie, wszystko ok, miejsca w środku dużo więcej niż A4 begażnik też super ( był to 5 drzwiowy ).Podsumowując zewnętrznie Ok, wypas bardzo OK, wrażenia i komfort jazdy OK, wykonanie wiadomo(półka niżej niż audi) osiągi dobre ale daleko im do sportowych.
-
Zakup kontrolowany 3 - Audi Allroad
no i wygrałą moja furka ( moja furka marzeń )
-
Co Wy na to ?
Hugo aż tak źle z nimi ?
-
Co sadzicie to tych felgach.
dla mnie extra !!! gratki
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
milosz może i autko masz ładne ale u mnie masz z góry przerypane !!!! ( tak blisko mieszkać i nie dać znaku życia ) jak się do 2 dni odezwiesz to jeszcze masz szanse odkupić winy.Daj jakiś namiar to pogadamy - podjadę - tylko muszę sobie kratki poznaczyć żeby mi nie znikły bo widzę że w potrzebie jesteś :biggrin:
-
Co Wy na to ?
dzięki pre_pl a tak wogóle patrząc na tą tabele to myslałem że audi będzie dużo dużo lepsze a widać różnica nie jest jakaś powalająca.A z drugiej strony biorąc pod uwagę że to flagowy model forda i patrząc na jego osiągi to mi się wydaje że to żadna rewelacja porównując do mojego 10 letniego A4 które niczym nie powala ( moment i przyśpieszenie do 100km/h wydaje mi się bardzo zbliżone ) ciekawe jak to w realu bo ogólnie bardzo ciekawy model forda ( ciekawe jak to jejździ ).
-
Co Wy na to ?
http://moto.allegro.pl/item183196269_mondeo_st220_2004_krajowy_bezwyp_1_wl_f_vat_22_.html jak wam się podoba ten tekst - oto najważniejsze zdanie opisu St220 : "Silnik V6 rewelacja, pięknie dotarty, nie gazowany na zimno – z pod świateł bierze o jedną długość Mustanga 2003r V8 260KM w automacie, Audi A8 D3 V8 4.2 335KM – ciężkie audi odstaje jeszcze bardziej, ale bardzo możliwe że to wina zatankowanej PB 95 bo serwis audi nic nie wykazał. " na jednym ze zdjęć nawet widać chyba te A8 - ale z tego co wiem to nie jest ono wcale takie ciężkie żeby je fordem objechać.
-
[B5 1Z]+17''-stki
Ładniutki i widać chyba bardzo zadbany tylko dlaczego te zdjęcia z tak daleka.
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
ładną sztuke udało Ci się wyszukać - gratulacje - stan rewelacyjny ( jak możesz napisz na priwa ile dałeś )
-
RS4 vs M3
dzięki za filmik,........... nie nie......... nic się nie martw.............to nic że nas dołujesz.............jakoś sobie poradzimy :exclaim:
-
Audi iceman - Kille !!
Ice - wszystko ok - ja i tak oczywiście jestem za Tobą :biggrin: tylko jakoś miałem wrażenie że te A8 jakoś się spóźniło z ruszeniem - chyba że to tak na tym nagraniu wyglądało ( albo masz szybszą reakcję od kolegów ) [ Dodano: 26-03-2007, 09:33 ] niema o czym gadać - wpadne kiedyś przejazdem ( niema jak na żywca - efekty dżwiękowe i te sprawy ) :biggrin: [ Dodano: 26-03-2007, 09:37 ] a póki co objejżdżaj ich dalej - i wklejaj filmiki ( jak masz możliwość wykorzystaj statyw do kamerki - będziemy mieć lepszą jakośc hehe )
-
Audi iceman - Kille !!
wiem, wiem ale zmierzyć można każde. no tu to akurat nie miałbyś za wiele do pogadania ale jak już mówiłem chodzi o samo sprawdzenie czasu ale skoro jak piszesz już go znasz to niema tematu.Icek a co do wyścigów to właśnie dużo jest samochodów normalnych , szosowych w żaden specjalny sposób nie przygotowanych do wyścigów - startują dla sprawdzenia siebie.Z tego co wiem to nawet są wymogi aby autko nie było wybebeszone tylko miało wszystko jak seryjne ( przynajmnije w pewnych klasach ).
-
Audi iceman - Kille !!
ICE nie myślałeś kiedyś żeby wystartować w jakiś wyścigach na 1/4 mili ? już nie chodzi o pokonanie jednego czy drugiego ale o sprawdzenie faktycznego czasu przejazdu w stworzonych do tego warunkach.Te starty które pokazujesz to napewno super zabawa ale jakby nie było widać że samo ruszenie często jest nierówne co się przekłada na całość wyścigu, a tam masz 2 starty i niezależnie który jesteś na mecie 2 razy jesteś zmierzony - i wiesz co naprawdę potrafisz i jak Twój czas wypada przy innych furach.A tak ogólnie to super że masz się czym bawić i z kim bawić.
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
gratulacje - super prezencja
-
co myslicie o tych felgach?
popieram wszystkich
-
335i Coupe
no..............nie powiem.......... ładniutka
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
no ładnie ładnie - ogólnie bardzo fajna ta jego bryka - i niema tych bocznych gumowych listew które są u mnie, teraz przynajmniej widzę jak to bez nich wygląda i jest naprawdę extra.A klosze jednak całkiem inny efekt niż te moje ori( też ciekawie )
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
ciekaw jestem o jakich mówicie - nie widziałem Kuniowego tyłka U mnie to tak wygląda - ale to już takie klosze Hellowskie
-
Audi iceman - Kille !!
ŁADNIE ICE - DZIęKI ZA FILMIK - POZDRAWIAM