Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. rozjebal mnie ktos z tego forum bmw " zdecydowanie bardziej wolę E46. Czuję się tu lepiej, jest wygodniejsze, szczególnie fotele, oferuje więcej miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Materiały wykończeniowe zdecydowanie lepsze w BMW. " :polew: wiecej miejsca ? bmw 5 jest niewiele wieksze od a4 b6 a e46 to jak a3,z tylu w e46 to porazka totalna siedzialem wiec wiem Tommygoog temat rzeka przekop forum jest duzo watkow o tym,tu sie czesto klocimy o to mi sie podoba bmw ale TYLKO z zewnatrz chyba ze rozmawiamy o najnowszej bmw 5
  2. David odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    fajna Skoda podobaja mi sie skorzane siedzenia i kolor , silnik tez dobry pod gazownie:wink: wywalibym drewno z deski sebul ale on mial 2.0 ALT a ten silnik zre olej a Ty masz 1.9 tdi wiec to roznica
  3. adamooo z u mojego da rade wyrezac kluczyk z b7? mam luty 2002r
  4. wlasnie mialem pisac ze przydaloby sie kiere zmienic
  5. full shadow line odrazu lepiej wyglada a nie ten chrom
  6. rob program to podstawa a z ta rozmazana fota dawaj do kalendarza
  7. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a do 8" calowej felgi moge zapodac opony 235/40 ? teraz mam 225/40
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrze radzisz sprzedaj recaro kup fotle s-line i zostanie na pare gratow
  9. tam na podjezdzie stoi dobra fura a6 c6 fl
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam nadzieje ze nie masz pomyslu na felgi w chromie grill zostaw lepiej szukaj dokladki s-line zobacz jak u jula to dobrze wyglada w tym kolorze
  11. q7 w czarny mat te auto jest tak wielkie ze czarny go nie pomniejszy
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozek przestan z chromem,chrom jest
  13. no to kto pierwszy z forum maluje cale auto ?? ja pomalowalem chrom wokol szyb ale musze poprawic bo troche zjebalem temat z odizolowaniem chromu od karoserii i jak zrywalem tasme malarska ta troche plasti dipa zeszlo mi rowniez z chromu takze narazie sie nie chwale fotami
  14. no to niech pisze no ale trzeba sie z tym liczyc wkoncu to jakies chiny sa
  15. David odpowiedział(a) na Vandit temat w Audi A4 B6
  16. no wkoncu ten zderzak wrzuciles na audi teraz mamy podobne "d*py" ja to caly czas mysle czy wrzucac takie ledy lampy jak Ty masz
  17. nie obklejaj folia chromow,ja mialem i po 3 miesiacach zaczelo zlacic,jak myjesz auto myjka np na myjni samoobslugowej to schodzi ta folia,teraz sprobuje plasti dip
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie sprawdzalem i ori 400zl jakos wiec musisz miec ladne znizki
  19. junior a jak walniesz strumieniem wody w takie fele np na myjni samoobslugowej to nic sie nie dzieje? skovroon dobry mod te nerki powinny byc juz dawno czarne
  20. ja bym zaczal od gleby chyba ze warunki drogowe nie pozwalaja...wogle ta Twoja fela jest w polysku moja jest bardziej matowa
  21. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kumpel kupił do octavii właśnie sam ten drut. To jakaś chińszczyzna i pękło mu to zaraz:kwasny: A zanim założył to już się powyginało jak podpinał silnik i cięgna. Za 150zł trafisz używkę już. Rozbierasz ją i dowalasz w tych tulejach smaru miedzianego i zapominasz że masz ten element w aucie No ale jak uważasz:wink: dzieki
  22. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej a skad wiesz ze sie nie nadaje? kupie uzywke a moze padnie za pol roku?
  23. felgi jak moje dobrze ze sedan jeszcze srodek poka
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zepsul mi sie mechanizm wycieraczek ktory najlepiej kupic? MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 po 2001 roku GERMANY (2591435304) - motoAllegro MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B6 B7 CIĘGNA NOWY!! (2582672873) - motoAllegro MECHANIZM WYCIERACZEK Audi A4 00-05 NOWY (2582997754) - motoAllegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.