Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. daniels dlugo juz to masz? ja walcze z pozbyciem sie chromu z ramek do okola szyb
  2. ja bym kupil s4 b6 przelozyl graty do s4 a to co zostalo sprzedal za 30-33 tys zl
  3. Czaki to on mieszka nad morzem czy w lesie :eusathink:wyzej napisales ze ma w drewno obkleic
  4. no o tylny mi chodzi
  5. majkel zapac akcyze od tego r8 te 18 %
  6. napisz mi ile sie czailes na zderzak s4 i ile Cie kosztowal? co patrze na allegro to nic nie ma
  7. ja tez widze ze dokladki sa ciemniejsze-odwieczny problem srebrnego koloru,chyba ze ja takich lakiernikow trafialem jak mialem srebrny
  8. dobrze jest teraz gleba i listwy na drzwi s4
  9. peknie granica 400ps po programie ?? wy tu piszecie o felgach 21 " a nie lepiej juz taka fele zapodac :polew: AceWhips.NET-C2C Customs- 2011 Audi Q7 Truck on 30" DUB Swyrl Floaters - YouTube
  10. ja Cie podziwiam ze mimo ze masz b8 to jeszcze chce Ci sie w starym b6 grzebac
  11. fura az sie balem zobaczyc ile takie cos kosztuje...gruby sos musisz robic w tych Niemcach
  12. fajnie wygladaja teraz listwy daj jeszcze zdjecie calej deski...co z ledami sie stalo?
  13. dziwne te kolo bo z tylu jest mocno wkleske do srodka a z przodu nie
  14. jak bedziesz mial ok 220 ps z 2.0 tdi to juz trzeba chyba uwazac zeby to sie wszystko nie wysralo bo to duzy przyrost mocy do serii
  15. widziales ?? CHIPTUNING R-Performance
  16. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzeko czy Llorente obojetnie oby tylko ktorys przyszedl bo co roku jest to samo ze pojawiaja sie wielkie nazwiska a konczy sie jak zawsze ja ciesze sie ze Marotta nie zaplacil za RVP az 32 mln euro za pilkarza z rokiem kontraktu,29 lat,szklanka a ja se bylem na meczu Herta Juventus w Berlinie
  17. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Robin Van Persie w MU graty dla kibicow Arsenalu
  18. grubo jest ta b7 juz wyrezana wyrasta na nr 1 z b7 na forum
  19. widze tam kilka aut z forum
  20. Kowi dawaj wiecej fotek co by sie czlowiek mogl troche
  21. cos dla zony do jezdzenia po miescie i znajdowania miejsc parkingowych?
  22. miedzy 7 a 9 tys euro
  23. to audi Wojtka4?? lipa z ta kolizja,zawsze to pelno nerowo,straty czasu itd i jeszcze jakies problemy z silnikiem
  24. podoba mi sie ta a4 szkoda ze Avant reszta git , ja bym tu widzial dokladke s-line przod,no ale pisales ze ma byc clean...clean to ma byc ass after shit a nie car
  25. sedan b6 rulez !!! ilosc naklejek powala,fajne dzialo z tylu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.