Treść opublikowana przez David
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a z felami bedziesz cos robil?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ja bym szedl w bialy + czarne dodatki jak tu na filmiku
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
fajnie pasuja czarne felgi do tego koloru i jak komfort teraz? napisz jakie masz opony do 18 w a6- rozmiar
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
a chipa miales? po programie w miare jedzie ja mam 173ps i jest ok co planujesz next?
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
szybko sie go pozbyles...nie byles zadowolony ?
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
dlatego tak patrzyles na samochod i blachy juz myslalem ze sie czaisz na kontrol
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dojazd tam jest tragiczny google pokazuje 3h a droga to 178km
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
To ja na Wieckowskiego mam chate
-
Co sądzicie o tylnym zderzaku Votex + przedni S-line
ja mam takie polaczanie zobacz u mnie w watku, a z tekstami ze agro tuning to se darujcie bo ten pakiet tez jest ori
-
B6 DIVISION
fajne ma fele ale przy takim rozmiarze to chyba lepiej audi na lawecie wozic
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Badboy i co malowal chromy bez sciagania??
-
Telefon dla kobiety - ma być BIAŁY !
moja ma tego Samsunga Galaxy ACe La Fleur i telefon jest fajny,jest na Adroidzie,aparat 5mpx daje rade i ma te kwiatki na obudowie
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
a Ty laki bedziesz pozbywal sie chromu wokol szyb? pisalem Ci zebys rezal shadow line to mowiles ze nie, zmieniles zdanie ??
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
seves ja poczekam jak Ci wyjdzie z tym malowaniem grilla i moze wtedy wezme jedna ja walcze z moim chromem wokol szyb,mialem obklejany folia ale zeszla po paru miesiacach
-
B6 DIVISION
Ale kiedy to bylo.... Teraz to juz pewnie styrana:polew::polew: a wlasnie ze nie jest styrana
-
B6 DIVISION
Wojtek bierz ja wiesz ze 1 tys to malo pamietasz za ile mi sprzedales
-
B6 DIVISION
no to jest moja kiera zum handel http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/rarytas-kiera-audi-tt-r8-lamana-s-line-sprezyny-sportowe-241750/#post2966163 dalem w licytacje bo pare osob sie pytalo a ja sam nie wiedzialem jaka cene dac
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
poka na zdjeciu
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ta B5 to mogłem być ja, do pracy codziennie śmigam na głębokie więc to bardzo możliwe a nie widziales czarnego sedana b6,mijalem Cie lewym pasem i skrecilem w lewo
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
czarna b7 Avant 2.0 tdi czarne kolo i czarne lamp led na krakowskiej godz 16.15
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
powiedz jaki bo tez jestem zainteresowany
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
audi fajna no i sedan kupilbym jednak biala albo czarna, po zdjeciach widac ze pracujesz w zawodzie syn
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
200 tys km dla v6 tdi to zaden problem,oczywiscie troche nie przyjemnie jest placic np 70 tys zl za auto z przebiegiem powyzej 200tys km bo to wcale nie jest malo no ale takie sa realne przebiegi aut z Niemiec gdzie ludzie robia po 50 tys km rocznie
-
B6 DIVISION
Laki a szukałes siatki z abs ? Ja kiedyś kupiłem dużymi oczkami siatkę do zderzaka z przodu
-
B6 DIVISION
Kto kupił dokładkę votexa ? Dobra kasa ;-)