Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. nowe foty daja rade tu u Ciebie na wsi ? te dekory masz biale czy takie mocno srebrne?? do planow dopisalbym listwy s4 zew
  2. no Ty Michal masz ta skrzynie o ktorej mowa idealna na autostrady
  3. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ostatnio zaczalem zalowac ze nie kupilem 19
  4. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi sie ten Tomason duzo bardziej podoba niz te co mlody wrzucil.a wogole najelpsza fela to
  5. mi sie podoba pomarancz ale Ty juz wybrales kola fajny jest tez kolor taki blekitny,ostanio widzialem na bmw 3 2009rok taki fajny grafit,dobrze to wygladalo z czarna fela
  6. wiadomo im mniejsze obroty tym mniejsze zuzycie paliwa,mniejsze obciazenie silnika i ciszej w srodku
  7. jezeli chcesz jezdzic 150 km/h to po co Ci zmiana skrzyni ja mam awx i jezdze do Danii 160 km/h prawie caly czas i mam wtedy 3100obr i od 3 lat nic audi z tego powodu nie dolega, co do skrzyni to pare osob wlozylo do siebie skrzynie z BRD i jest ona bardzo dluga,jako ze masz 2.0 tdi to nie powinienes miec zadnych problemow zeby ja wlozyc, z tego co wiem to na skrzyni HCK przy 180 km/h masz 3 tys obr
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    malowal cale auto? zdobadz wiecej watek
  9. Akurat tu nie masz wielkiego pola do popisu, przy tej oponie i ET 35 max 10mm z kołnierzem. A PUMA ma rację ja mam jeszcze pierscien centrujacy mozecie dac jakis link z dystansami ktore beda do mnie pasowac??
  10. Pawel zanim wlozyles dystanse jakie miales ET i jaka szerokosc felgi masz? wiesz moze jakie ET masz teraz? ja mam ET35 i chcialbym kola wypchnac a fele mam 8' opona 225
  11. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie nie wiem ale wydaje mi sie ze dystans 5mm nic nie da bo wogole da sie zauwazyc ze kolo jest 0,5cm szerzej ?? dlatego jak mam dac to juz 10mm ale boje sie jednego bo raz w miesiacu jezdze zaladowany z PL z zakupami i d*pa wtedy siada z 3-4cm mysle czy jeszcze tylu nie podniesc aktualnie mam -30 tyl,zeby dac wyzej potrzebowalbym sprezyn ori S-line -20mm
  12. gruby mod jedynie grubszym modem do b6 jest swap silnika
  13. graty nowej fury jedynie co zazdroszcze to Q ale podobno w 1.9 troche muli z Q kolor jest mega,byloby idealnie jakby to byl sedan
  14. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wzialem wolne w pracy zeby obejrzec mecz Forza Italia
  15. czy jezeli mam felgi z pierscieniem centrujacym to moge zapodac dystans 10mm? et 35 mam teraz ale chce wypchnac kola na zew
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy jezeli mam felgi z pierscieniem centrujacym to moge zapodac dystans 10mm? et 35 mam teraz ale chce wypchnac kola na zew
  17. David odpowiedział(a) na skater69 temat w Audi A4 B6
    akurat do trumniaka nie ma fajnych ledow a do sedana sa jedynie te co kupil kolega wyzej
  18. program jest w h... mocny szczegolnie duzo Nm jak na Awx sprzeglo
  19. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej 3maj sie sam zostalem zwolniony pol roku temu przez redukcje etatow
  20. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    FORZA iTALIA !!! :banan::banan:
  21. Graty sprzedazy na forum zostanie? widzialem B8 jest
  22. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam z przodu zaciski z a6 c6 3.0 tdi allroad tylu nie wlozysz z a6
  23. fajny bajer ten bagaznik
  24. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    chcialbym zeby Hiszpania odpadla,ciekawe komu kibicowaliby polscy kibice sukcesu...denerwuje mnie jak slysze w radiu komu bedzie Pan kibicowal po odpadnieciu Polski z Euro i w 90 % pada odp - Hiszpani,ciekawe ile z nich kibicowalo im przez ostanie 10 lat kiedy ciagle odpadali - pewnie z 10% chyba musze odpalic Cd w aucie bedzie spokoj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.