Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
nowe foty daja rade tu u Ciebie na wsi ? te dekory masz biale czy takie mocno srebrne?? do planow dopisalbym listwy s4 zew
-
Porównanie skrzyń HCF (BLB) i HCK (BRD)
no Ty Michal masz ta skrzynie o ktorej mowa idealna na autostrady
-
B6 DIVISION
ostatnio zaczalem zalowac ze nie kupilem 19
-
B6 DIVISION
mi sie ten Tomason duzo bardziej podoba niz te co mlody wrzucil.a wogole najelpsza fela to
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
mi sie podoba pomarancz ale Ty juz wybrales kola fajny jest tez kolor taki blekitny,ostanio widzialem na bmw 3 2009rok taki fajny grafit,dobrze to wygladalo z czarna fela
-
Porównanie skrzyń HCF (BLB) i HCK (BRD)
wiadomo im mniejsze obroty tym mniejsze zuzycie paliwa,mniejsze obciazenie silnika i ciszej w srodku
-
Porównanie skrzyń HCF (BLB) i HCK (BRD)
jezeli chcesz jezdzic 150 km/h to po co Ci zmiana skrzyni ja mam awx i jezdze do Danii 160 km/h prawie caly czas i mam wtedy 3100obr i od 3 lat nic audi z tego powodu nie dolega, co do skrzyni to pare osob wlozylo do siebie skrzynie z BRD i jest ona bardzo dluga,jako ze masz 2.0 tdi to nie powinienes miec zadnych problemow zeby ja wlozyc, z tego co wiem to na skrzyni HCK przy 180 km/h masz 3 tys obr
-
B6 DIVISION
malowal cale auto? zdobadz wiecej watek
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Akurat tu nie masz wielkiego pola do popisu, przy tej oponie i ET 35 max 10mm z kołnierzem. A PUMA ma rację ja mam jeszcze pierscien centrujacy mozecie dac jakis link z dystansami ktore beda do mnie pasowac??
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Pawel zanim wlozyles dystanse jakie miales ET i jaka szerokosc felgi masz? wiesz moze jakie ET masz teraz? ja mam ET35 i chcialbym kola wypchnac a fele mam 8' opona 225
-
B6 DIVISION
no wlasnie nie wiem ale wydaje mi sie ze dystans 5mm nic nie da bo wogole da sie zauwazyc ze kolo jest 0,5cm szerzej ?? dlatego jak mam dac to juz 10mm ale boje sie jednego bo raz w miesiacu jezdze zaladowany z PL z zakupami i d*pa wtedy siada z 3-4cm mysle czy jeszcze tylu nie podniesc aktualnie mam -30 tyl,zeby dac wyzej potrzebowalbym sprezyn ori S-line -20mm
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
wybrales te felgi?
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
gruby mod jedynie grubszym modem do b6 jest swap silnika
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
graty nowej fury jedynie co zazdroszcze to Q ale podobno w 1.9 troche muli z Q kolor jest mega,byloby idealnie jakby to byl sedan
-
Piłka nożna
wzialem wolne w pracy zeby obejrzec mecz Forza Italia
-
Znaczenie ET Felgi
czy jezeli mam felgi z pierscieniem centrujacym to moge zapodac dystans 10mm? et 35 mam teraz ale chce wypchnac kola na zew
-
B6 DIVISION
czy jezeli mam felgi z pierscieniem centrujacym to moge zapodac dystans 10mm? et 35 mam teraz ale chce wypchnac kola na zew
-
Tylne lampy z allegro?
akurat do trumniaka nie ma fajnych ledow a do sedana sa jedynie te co kupil kolega wyzej
-
AWX + BRD + wirus
program jest w h... mocny szczegolnie duzo Nm jak na Awx sprzeglo
-
B6 DIVISION
Wandej 3maj sie sam zostalem zwolniony pol roku temu przez redukcje etatow
-
Piłka nożna
FORZA iTALIA !!! :banan::banan:
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Graty sprzedazy na forum zostanie? widzialem B8 jest
-
B6 DIVISION
ja mam z przodu zaciski z a6 c6 3.0 tdi allroad tylu nie wlozysz z a6
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
fajny bajer ten bagaznik
-
Piłka nożna
chcialbym zeby Hiszpania odpadla,ciekawe komu kibicowaliby polscy kibice sukcesu...denerwuje mnie jak slysze w radiu komu bedzie Pan kibicowal po odpadnieciu Polski z Euro i w 90 % pada odp - Hiszpani,ciekawe ile z nich kibicowalo im przez ostanie 10 lat kiedy ciagle odpadali - pewnie z 10% chyba musze odpalic Cd w aucie bedzie spokoj