Treść opublikowana przez David
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jezeli ktos zarabia 10 tys zl w pl albo wiecej to rodzina to nie problem,stawiasz dom na 3 garaze i masz jedno wielkie auto rodzinne,jedno ma zona a 3 masz jako zabawke dla siebie
-
Jaka lokate wybrac?
Tak tylko jak przeczytales do konca to te 6,5% w skali roku jest tylko do lipca ,a potem jest 5,8.% To juz lepiej niech zalozy tutaj http://getinonline.pl/lokaty_produkty i na pierwsze 4 miesiace bedzie mial 6,25% a potem zalozy sobie na pozostale 8 na 5,85% ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Nie bo mogles zalozyc taka tylko jedna lokate i nie mogla przekraczac 10000.Jak by mogla wiecej to jasne,ze by tak zrobila Teraz maja aktualnie promocje do dzisiaj na 4 miesiece-zakladasz lokat ile chcesz i masz 6,25%. Ta lokata na start rowneiz jest nadal aktualna. Ale Ty zakladales w GetinBank czy w Getinonline? bo ona w tym drugim. Ale teraz juz masz tam konto?Jakie masz swobodne?
-
Piłka nożna
bedzie porazka jak City bedzie mialo mistrza,to pokaze ze jak masz kupe kasy to mozesz wszystko,a ja jestem zawsze przeciw takim klubom jak City,Chelsea,Andzy,PSG, mam nadzieje ze jakis arabus nie kupi Juve-nie chce zeby sie stalo takim klubem jak te
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
no graty fajnie ta kiera przerobiona,szkoda jedynie ze multi nie masz co by se radio obslugiwac dzieki ze wam sie moje fele podobaja
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
dobry mod 1.9 tdi to nie 2.7 bit zeby sie tym chwalic
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no jak to u Bartka "nie ma lipy"
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Topor ile obnizasz i jakiej firmy springi? -35 powinno byc dobrze
-
Piłka nożna
Juve dzisiaj nie bylo zadnych problemow,szkoda ze Milan wygral,liczylem ze Siena powalczy cos...no ale potrzeba jeszcze 2 zwyciestw
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej bo plany zacne
-
Jaka lokate wybrac?
Moja dziewczyna tez wczoraj zalozyla kilka lokat w tym banku,z tym ze jedna na 2 miesiace przy oprocentowaniu 7,5%(dla osob co zakladaja lokaty w tym banku po raz pierwszy) oraz kilka na 3 miesiace oprocentowanie 5,85%. Powiedz mi a masz tam konto czy tylko zalozyles lokate?
-
Piłka nożna
ja nie jestem kibicem Bayernu poprostu nie nawidze Realu oraz Borussi a to zaczelo sie od finalow LM w 97 i 98
- Piłka nożna
-
Silver&Black avant by lemon SPRZEDAM !!!!
dobrze ze nie ma chromu zapodaj fote jak wyglada z tymi kolami
-
Piłka nożna
oby Bayern awansowal,bylby taki final jaki Uefa by nie chciala czyli Chelsea-Bayern,jedno wiadomo napewno nie bedzie El Clasico w finale zaraz Juve JUve bylo ciezko Cesena oczywiscie autobus i tylko obrona ale sie udalo,szkoda ze Milan tez wygral:kwasny: oby Bayern nie przegral
-
B6 DIVISION
a do a6 tez mozna zapodac stabilizatory np z rs6?
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
jest dobrze ale moze byc lepiej-wywal chrom
-
B6 DIVISION
Bieniek ja napisalem po ile widzialem najtansze na allegro nie powiedzialem ze tyle chce
-
B6 DIVISION
najpierw wystawie caly komplet moze sie sprzeda,na allegro znalazlem najtansze za 400zl...moje nie sa idealne,bede mial nizsza cene, wysle Ci jutro foto na pw to zobaczysz
-
B6 DIVISION
chodzi o seryjne? zew? ja mam caly komplet w kolorze czarnym zostaly mi po zmianie na listwy s4
-
Piłka nożna
Juve szkoda ze nie ogladalem na zywo przez prace ale powoli zaczynam myslec ze mozemy wygrac lige,oby teraz nie bylo jakiegos remisu z leszczami...wczoraj Vidal 2 gole ale wszystkie akcje przeszly przez Vucinica 2 asysty wczoraj albo 3 bo nie wiem jak liczyc to podanie do Marchisio po ktorym byl karny
-
Piłka nożna
Milan znowu stracil pkt juve musi dzisiaj wygrac i wtedy beda 3 pkt przewagi i mozna nawet raz zremisowac a i tak bedziemy przed nimi
-
Piłka nożna
jak United tak bedzie dalej gralo to przegra mistrza na wlasne zyczenie co do meczu Barca-Real po raz kolejny jest tak ze 2 sezon Mourinho w danej lidze nalezy do niego,tak bylo z Interem gdzie w 2 sezonie zgarneli wszystko lacznie z LM,oby w tym sezonie tak nie bylo...wiadomo ze mistrza juz maja,szkoda ze ta liga hiszpanska jest taka przewidywalna,wiadomo ze w nast sezonie mistrza zgranie jedna z tych druzyn,kiedy ostatni raz w tej lidze mistrzem nie byl real albo barca?
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
kolor jest i wypas tez potezny,jeszcze webasto bylo ktos musial kiedys grubo doplacic za te wszystkie graty,no brakuje jeszcze z zewnatrz ogarnac i fura bedzie moze jeszcze swap na sedana
-
Jaka lokate wybrac?
No jak narazie to jeszcze nikt nie poruszyl tutaj tematu polisolokaty,padlo jedno pytanie na temat samej lokaty wiec nie rozumiem Twojego pytania... ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- Jezeli tak bardzo irytuja Cie zadawane pytania to moze wcale sie nie udzielaj tylko zostaw to komus kto naprawde bedzie chcial na nie odpowiedziec.
-
Jaka lokate wybrac?
Stracone to beda wtedy gdy bym te pieniadze zaczal powolutku ruszac,a tak dopoki nie ruszam uwazam,ze zadnej straty nie ponosze:) A powiedzcie mi jeszcze co myslicie o polisolokatach?warte swieczki czy jeden ciul?