Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
a sprzeglo masz awx?
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
wedlug wykresu to Nm masz 402,5 a nie 396 :gwizdanie: ladnie to wyglada...czyli przed strojeniem miales 180ps, no i jak czuc to teraz? no caly czas nie wiem czy ladowac sie w BRD i Fimca
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
sewek widze ze jestes z Polic gdzie pracujesz? reszta na PW
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
a co jesli zrobie tatutaz bedac juz zatrudnionym ? zostane zwolniony,nagana? nie przedluza kontraktu? Jestem teraz w Polsce takze bede sie chcial cos dowiedziec na temat zatrudnienia,gdzie sie udac? do WKU?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
u mnie tez wyglada na to ze webasta w ta zime nie zamontuje,zreszta taka zima poki co ze nie potrzebne
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek co z webastem?
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
sprawnosc jest b.dobra ze tak powiem 4 x silka w tygodniu,w weekend pilka nozna takze cwicze i biegam caly rok 186cm 96kg tluszczu ni ma
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
mam prawo jazdy kat B,C,C+E ,wozki widlowe,bardzo dobra znajmosc angielskiego,licencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej a jak wyglada sprawa z tatuazami? znaczy nie mam jeszcze, ale w tym roku moze zrobie a chce taki ze bedzie tez kawalek na szyi, czyli bedzie go widac spoza koszulki.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
powodzenia co te auto mialo gratow zmienianych to chyba zadne inne jaka baba co chwila inne buty,ciuchy
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
zima dobra w tym roku,moglem tego webasto nie kupowac bo nie potrzebne
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
za wysokie wykształcenie ?? to moze mnie przyjma z licencjatem pewnie trzeba miec uklad
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
dobrze napisal komus nie pasuje przebieg mozna zrobic 120 zeby sie przed rodzina i znajomymi pochwalic Wojtek na co zmieniasz jak sprzedasz?
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
a jak wyglada taki dzien pracy? tzn co sie robi przez te 8 h ?
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
dzieki panowie ze info Szczecin mimo ze duze miasto to zakladow pracy jest malo i zarobki tez sa male, a jak sa platne misje? na jak dlugo sie jedzie i gdzie najczesciej
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
czyli jak zatrudnie sie w Szczecinie to pozniej moga mi kazac zyc w innym miescie ? a jak jest z tymi misjami? sa obowiazkowe?
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
st szeregowy to pierwszy stopien w wojsku zawodowym? te 2400 to na reke? wlasnie mysle co by tu robic jak wroce do PL a powiedz jak wyglada praca czasowo? zawsze od pon do piat 7-15 czy jak?
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
a kto mi powie ile zarabia zolnierz na "dzien dobry"? w tv mowili cos o podwyzkach 300zl? mam zrobiony licencjat-ma to jakies znaczenie przy naborze?
- Piłka nożna
-
[B6 AWX] Czarna strzała 1.9TDI 131KM
no mi chodzilo o cene z allegro najtaniej widzialem kiedys za 350zl,cena w ASO zabija
-
[B6 AWX] Czarna strzała 1.9TDI 131KM
ja mam laminat i duzo osob z forum ma i nikt nie narzeka,dawac 500zl za kawalek plastiku na klape
-
[B6 AWX] Czarna strzała 1.9TDI 131KM
sedan czarny listwy alu w srodku co trzeba zrobic: gleba,dokladki w kolor powodzenia
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
szkoda ze nie wsadziles grilla od rs6 obklejaj w bialy mat jaka kiere kupiles?
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
szkoda ze te fotele z alcantra nie maja wytloczen s-line
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
masz juz stolki s-line b7 z alcantra? masz jakies foto jak to wyglada?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mi chodzi o amory